Alışveriş Müşteri Hizmetleri

ZYXEL müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Zyxel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4441759

Devletimizde etkinlik gösteren, Tayvan merkezli bir marka olarak bildiğimiz büyük markalardan biri de ZyXEL adlı markadır. Güvenilir suni zeka ve çeşitli bulut destekli hem ev hem de iş yerindeki ağ çözümleriyle ilgili öncü markalardan biri olarak malum bu marka, bugün ağ donanım cihazları alanında üretici olarak bilinir. 1989 senesinde kurulan, bugün dünyanın dört bir yanında telekomünikasyon şirketlerine direkt ISP yada orta ölçekli şirketlerde ağ ekipmanı olarak donanım satan markalar içinde bulunur.

Pek oldukca güvenli bulut ağ çözümleri sunarak bugün ortaklarıyla birlikte hem minik hem de orta ölçekli işletmeler ile kanal iş ortakları içinde süratli bir hizmet sağlamaktadır. Geniş bir Türkiye operasyonuna haiz olan bu şirkette istediğiniz daima ZyXEL müşteri hizmetleri ile görüşeceğiniz şekilde telefonla iletişime geçebilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 4441759
e-posta adresi spdestek@zyxel.com.tr
yardım sayfası https://spdestek.zyxel.com.tr/hc/tr/requests/new
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Servis sağlayıcısı tarafınca verilen modemler ile ilgili destek almak için bu numarayı aradığınızda iki kez ard arda 1 e bastığınızda teknik destek için çağrı merkezine bağlanacaksınız.
güçlük 1/10
süre Tahmini bekleme süreniz 1 dk.
çağrı merkezi emek verme saatleri 7/24
genel merkez adres Piyale Paşa Bulvarı, Kaptan Paşa Mahallesi Ortadoğu Plaza, D:No:73, Kat:6, 34384 Şişli/İstanbul
zyxel çağrı merkezi kısa informasyon
Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zyxel Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Genel anlamda modem markası olarak karşımıza çıkan Zyxel markasının bugün ev bağlantıları haricinde hem güvenlik hem de networking olarak da pek oldukca ürünü bulunmaktadır. Bulut ve ağlar hakkında bununla birlikte hizmet ve lisanslarla ilgili de en iyi şekilde hizmet veren bu teknoloji, bugün birbirinden değişik operasyon süreçlerinde işletme taleplerine karşılık gelecek şekilde pek oldukca çeşitli hizmetleri de veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Markanın kendi içinde hususi bir destek hizmeti bulunuyor. Bu alanda Zyxel destek merkezi üstünden pek oldukca mevzuda sorularınıza karşılık cevap alabileceğiniz şekilde https://support.zyxel.eu/hc/tr burada bulunan veritabanını kullanabilirsiniz. Çeşitli çözüm odaklı makaleler yardımıyla istediğiniz benzer biçimde informasyon sahibi olacağınız pek oldukca mevzularla beraber herhangi bir halde soruya cevap bulamadığınızda da Zyxel iletişim numarası daima karşınızdadır. İstediğiniz her an görüşerek informasyon alacağınız çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek, sorunlarınıza karşı cevap alacağınız benzer biçimde fizyolojik müdahale için donanıma müdahale edecek yetkililerin de yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Zyxel Modemleriyle İlgili Problemler Hakkında Her Şey

Herhangi bir modem seçiminde, seçtiğiniz modemle ilgili menzil sorunları yaşarsanız eğer direkt Zyxel’in telefon desteğinden faydalanacağınız benzer biçimde aşağıda yer verdiğimiz eposta adresinden de iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber çeşitli depolama aleti ürün seçici mevzusunda da destek olan bu marka, bugün birçok güvenlik cihazları, WLAN ya da 5G cihazları benzer biçimde geliştirilmiş ürünleriyle donanım alanında oldukça kuvvetli bir hizmet veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Network yaratma, ofis ve şirketlerde şirket içi Switch gereksinimlerinde, WLAN cihazlarında ya da dahası için ulaşabileceğiniz şekilde Zyxel çağrı merkezi ile görüşerek hem informasyon alabilir hem de direkt satış öncesinde de destek alabilirsiniz.

Zyxel Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Büyük bir donanım markası olarak bildiğimiz Zyxel için istenen daima aşağıda bulunan iletişim bilgileriyle destek alabilirsiniz. Bu mevzuda hem eposta hem de toplumsal medya hesaplarıyla birlikte iletişime geçerek istediğiniz sorularınıza cevap bulacağınız kadar bununla birlikte destek sistemini kullanarak da, eposta adresiyle iletişime geçip sormak istediğiniz sorular haricinde mesele ve şikayetlerinizi de bildirerek kayıt bırakabilirsiniz.

Eposta Adresi: spdestek@zyxel.com.tr

ZYXEL Feysbuk

ZYXEL Twitter

ZYXEL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir