Alışveriş Müşteri Hizmetleri

ZYNGA çağrı merkezi │ iletişim numarası

10 Ocak 2022 tarihinde güncellendi.

Zynga Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Bulunmamakta; notifications@zyngamail.com

San Francisco merkezinde bulunan, video oyunları üreten şirketlerden biri olarak tanıdığımız Zynga, 2007 yıllarında kurulmuş bir markadır. Birbirinden değişik oyun üretimiyle birlikte bugün tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmesini elde eden en mühim marka Feysbuk olmuştur. Oldukca daha öncesinde 2008 – 2010 yıllarında da MySpace içinde oyun üreterek büyümeyi başarmış bir marka olup tüm dünyada tanınmayı ve büyümeyi de Feysbuk ile gerçekleştirdiğini söylemek mümkündür.

Oyun içi satın alımlarıyla, çeşitli oyunlarıyla bugün tanınan marka Zynga pek oldukça oyun modelleriyle birlikte milyonlarca insanoğlunun keyifli vakit geçirmelerine de imkân sağlıyor. Mesela FarmVille oyunu, bugün 65 milyon insan tarafınca oynanan ve en popüler çiftlik oyunlarından biri olarak tanınırken üretici marka direkt Zynga şirkettir. Bu firmanın hisse kıymeti milyar dolar değerinde olurken Türkiye’de de etken şekilde Feysbuk ve öteki platformlarda oyun oynanması noktasındaki hizmetleriyle ilgili Zynga çağrı merkezi desteği pek oldukça şahıs tarafınca merak ediliyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Direkt telefon ile ulaşabileceğiniz çağrı merkezi olmayan bu firmanın toplumsal medya hesaplarıyla e-posta adresi bulunmaktadır. Bu iletişim yollarından herhangi birini deneyerek şirket hakkında informasyon sahibi olabilir ya da İngilizce dili ile iletişimde olabilirsiniz.

Zynga’nın Sahibi Olduğu Oyunlar Hangileridir?

Zynga grubuna ilişkin birçok oyun bulunuyor. Türkiye’de en oldukça oynanan ve popüler olan oyunlar hakkında informasyon vermek gerekirse en başta Çanak Okey Plus, 101 Okey Plus, Empires & Puzzles: RPG Quest, Farmvile 3, FreeCell Solitaire ve öteki pek oldukça oyun geliyor. Tüm oyunlar hakkında hem informasyon almak hem de hangi oyunların sahibi bulunduğunu öğrenmek içinse https://www.zynga.com/games/ adresini kullanabilirsiniz. Bu oyunlardan herhangi bir yada birkaçını muhakkak oynadığınızı düşündüğümüz şeklinde ihtimaller içinde sorunlarınızda da direkt olarak bu firmanın iletişim sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zynga okey destek

Oyunlara ilişkin desteklerle ilgili mevzularda ise https://www.zynga.com/support/ burada bulunan destek sayfasından faydalanın. Burada her oyunun yayınlandığı ülkelere gore destek platformları kurulmuştur. Her oyuna ilişkin şekilde oyunun yüklenmesiyle ilgili yaşadığınız sorunlarda, oyun oynarken yaşadığınız problemler ya da benzer pek oldukça problemde anlık olarak ne yapacağınıza dair informasyon edinebilirsiniz.

Birçok oyun çeşitleriyle beraber bugün dünyanın en oldukça mobil oyun oynatıcısı Zynga markasının herhangi bir halde oyunlarına Feysbuk yada öteki platformlar üstünde denk gelmişsinizdir. Hatta birçok arkadaşınızın da yönlendirmesiyle oyun oynamışsınızdır diye düşünmekteyiz. Oyunlarla ilgili ihtimaller içinde sual ve sorunlarınıza ilişkin iletişime geçeceğiniz bir durum söz konusuysa bu mevzuda Zynga iletişim numarası olmadığını söylemek isteriz. Sadece bunun haricinde oldukça daha dijital olarak hem eposta hem de toplumsal medya hesapları bulunuyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zynga Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Aşağıda yer edinen toplumsal medya hesapları yardımıyla istediğiniz herhangi bir güncelleme, güncel duyuru ya da bilgilendirmeler hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz. Bununla beraber de bir mevzu hakkında yardım almak istediğiniz zamanlarda, sual, mesele yada hususi talepleriniz için çevrimiçi ortam olarak e-posta adresini de kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: notifications@zyngamail.com

ZYNGA Feysbuk

ZYNGA Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir