Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri –  Ziraat Bankası’nın kuruluş tarihi, 20 Kasım 1863’tür. Osmanlı döneminde kurulmuş olan Memleket Sandıkları’nın devamı olmakla beraber 1922 yılında banka İzmir ve İstanbul teşkilatları ile beraber bir bütün olmuştur. Ankara merkezli bankanın New York, Londra, Bakü, Sofya, Tiflis, Bağdat, Erbil, Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, Akdoğan, Karakum, Karaoğlanoğlu, Atina, İskele, Gönyeli, İskeçe, Rodos, Gümülcine ve Cidde’de de şubeleri vardır. 1989 yılında ilk kredi kartını ve tüketici kredisini hizmete sunmuştur. Türkiye’deki üç kamu bankasından biri olarak hizmet vermektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine özel finansal hizmetler sunmaktadır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile Ziraat Bankası hizmetlerinden yararlanabilmeniz, ödemelerinizi yapabilmeniz ve hesabınızı yönetebilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Ziraat Bankası müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Ziraat Bankası müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Ziraat Bankası müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Ziraat Bankası müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 7 Gün 24 Saat arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Ziraat Bankası çağrı merkezi 444 00 00 telefon numarası üzerinden Ziraat Bankası müşterilerine hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Ziraat Bankası faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 424 08 79

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Ziraat Bankası genel müdürlüğü Ankara şehrinde hizmet vermektedir.

 • Ziraat Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 584 20 00
 • Ziraat Bankası Genel Müdürlük Adresi: Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı No:8 06050 Altındağ/ANKARA

Ziraat Bankası İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ziraat Bankası insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Ziraat Bankası şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Ziraat Bankası insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 584 22 28-26

Ziraat Bankası İletişim Bilgileri Nedir?

Ziraat Bankası “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Ziraat Bankası iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Ziraat Bankası Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Ziraat Bankası şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Ziraat Bankası Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Ziraat Bankası sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Ziraat Bankası müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Ziraat Bankası ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Ziraat Bankası Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Ziraat Bankası Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Ziraat Bankası Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Ziraat Bankası markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

“Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın