Alışveriş Müşteri Hizmetleri

YVES ROCHER müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Yves Rocher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507551959

Dünyada tanınan Fransız firmalar içinde sektör kozmetik olunca tanınan ve malum en büyük markalardan biri de Yves Rocher markasıdır. Bu firmanın sahibi bununla beraber markanın adı olan Yve Rocher olup kendisi Fransız bir girişimci olarak bilinmektedir. Fransa’da kurulan bu şirket hem güzellik hem de kozmetik markası olarak bilinir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firmanın büyüklüğünü tanımlamak gerekirse bugün 88 değişik ülkede ve toplamda 5 değişik kıtada etkinlik gösteren Yves Rocher, dünyanın dört bir yanında büyük bir operasyon ile kozmetik ve güzellik alanında hizmet vermeye devam ediyor. Bu firmanın 13 binden fazla çalışanı bulunmakta olup hem direkt hem de dolaylı şekilde bu kadar insanoğlunun istihdam sağlandığı büyük bir şirket olarak tanınır. Satın aldığınız bir ürün hakkında yaşadığınız sual, sorunlarınızda ise Yves Rocher müşteri hizmetleri Türkiye’de destek veriyor ve direkt ulaşabilirsiniz.

Yves Rocher bugün yaşlanmaya karşıtı kremlerinden tutunda cildinizi sıhhatli bir halde canlı tutacağınız en iyi ürünleriyle birlikte indirimli olarak sizlere sunuluyor. Türkiye’de pek fazlaca merkezi adreslerde bulunan şubeleri haricinde web sitesi üstünden de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 08507551959
e-posta adresi musteri.hizmetleri@yrnet.com
yardım sayfası https://www.yvesrocher.com.tr/contact-email-vpi
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Mesai saatleri içinde aradıysanız 2’e bastığınızda müşteri hizmetlerine bağlanabilir, mesai saatleri haricinde aradıysanız 1 e basarak mesai saati içinde geri aranacaksınız.
güçlük 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi emek verme saatleri 09.00/19.00
genel merkez adres Esentepe mahallesi Büyükdere caddesi Bahar sokak no:13/19 River plaza kat:8 Şişli  / İstanbul
yves rocher çağrı merkezi kısa informasyon

Yves Rocher Ürünleri Bitkisel mi?

Kozmetik markaları içinde kendini ön plana çıkartan ve kendini ayıran marka Yves Rocher, bugün hem bitkisel hem de kozmetik – güzellik alanında üretim yapmış olduğu ürünleriyle birlikte doğaya saygılı bir şekilde cildinizin güzelleşmesine rağmen da etkin bir halde ürünlerini üretiyor. Bu alanda nebat içerikli olmasına itina gösterilen b ürünlerle ilgili olarak devamlı organik ziraat yetiştirilen nebat özlerinden faydalanarak ürünlerin üretimlerini de sağlamaya çalışıyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yves Rocher Animal Testing – Hayvanlar Üstünde Testi Yapıyor mu?

Bitkisel olmasıyla beraber Yves Rocher bugün kendini %100 vejetaryen marka olarak tanımlar. Bu sayede ürünlerinin tamamında hem bitkisel özlü şekilde üretim yapar hem de hayvansal bir içerik bulundurmaz. Sadece her üründe bu geçerli değildir ve geçerli olan ürünlerin de üstünde ifadeler kullanılarak bu mevzuda detaylı informasyon verilmiştir. Ek olarak tereddüde düştüğünüz ve duyarlı olduğunuz mevzularda da Yves Rocher iletişim numarası ile çağrı merkezine ulaşarak informasyon, destek alabilirsiniz.  

Bu marka tamamıyla vejetaryen bir marka olmakla beraber %88’i de vegan ürün olarak tanımlanır. Formüllerin tamamında bu mevzuda duyarlı davransa da tek hayvansal yan ürün olarak balmumu bulunduğunu söylemek mümkündür.

Kozmetik sektörde yaygın olan göz farları, çeşitli ojeler ya da ruj benzer biçimde ürünlerde direkt koşineal karmin kullanılırken Yves Rocher markasında bu maddenin kullanımı bulunmaz. Ufak böceğin kendisini yırtıcı hayvanlardan koruması için salgıladığı karminik asitten elde edilirken hiçbir şekilde Yves Rocher, güzellik ürünlerinde bu tip karmin rengi ya da maddesine yer vermemektedir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Son olarak 1989 yılından bu yana hayvanlar üstünde kontrol uygulamasını bırakan bu marka, bitmiş ürünlerle ilgili hayvanlar üstünde kontrol etmemektedir. Fransa Hayvanları Koruma Derneği tarafınca bu tip girişimleri yardımıyla de altın madalya ödül kazanan marka, hayvanlar üstünde kozmetik endüstrisinde kontrol etmeyi durdurma sonucu alan öncül markalardan biri olarak bilinmektedir.

Yves Rocher Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Müşteri hizmetlerine haftanın her günü saat 09.00 – 19.00 içinde ulaşabileceğiniz benzer biçimde hem web sitesinden alışverişlerinizi güvenle yapabilir hem de mağazalara da uğrayarak informasyon alabilirsiniz. Ek olarak Yves Rocher çağrı merkezi üstünden destek ve informasyon alabilir, herhangi bir ürün hakkında informasyon almak ya da sorunlarınız, şikayetleriniz hakkında informasyon paylaşmak için de müşteri hizmetleriyle görüşmek adına eposta adresini kullanabilirsiniz.

Ek olarak kampanyalar ve çeşitli duyurulardan haberdar olmak için aşağıda yer verdiğimiz markanın tüm toplumsal medya hesapları da gördüğünüz gibidir. Tüm hesaplara ulaşarak istediğiniz devamlı iletişimde olabilirsiniz. 

Eposta Adresi: musteri.hizmetleri@yrnet.com

YVES ROCHER Feysbuk

YVES ROCHER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir