Alışveriş Müşteri Hizmetleri

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeni Kara Mürsel mağazaları yada malum adıyla YKM, giyim ve gerekseme maddeleri üstüne hizmet vermektedir. 1950’li yıllarda ilk kez ticaretini gerçekleştirmeye başlamış olmasıyla birlikte, uzun seneler Türkiye’nin giyim sektöründeki en mühim markaları içinde yer almayı başarmıştır. Elde etmiş olduğu başarı ve ulaşmış olduğu müşteri sayısıyla birlikte, 2012 senesinde Boyner grubu bünyesine katılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

YKM, 40’ı aşkın ilde bulunuyor olmasıyla birlikte mağazalarında aranılanı bulabilmeyi sağlar. YKM Mağazaları’nda hanım giyim, adam giyim ve çocuk giyim üstüne pek fazlaca markaya ulaşılabilir.
YKM Mağazaları giyimin yanı sıra; aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev ürünü kategorilerinde de müşterilerine geniş yelpazedeki ürünleriyle birlikte hizmet verir.

Yerli ve yabancı seçkin markaların ortak buluşma noktası olmasıyla birlikte, etken olarak gerçekleştirdiği hizmetlerle Türkiye’nin giyim mevzusunda önde gelen markaları içinde gösterilir. YKM, alışveriş meydana getiren müşterilerinin alışkanlıklarına yönelik olarak avantaj sağlayabilmek adına YKM Kart ile hizmet vermektedir. YKM puan sistemi yardımıyla her müşteri kendisine hususi olarak elde edilmiş puanlardan yararlanabilme avantajına haizdir.

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 29 67

YKM Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@boyner.com.tr

Arama Terimleri: ykm çağrı merkezi numarası, ykm iletişim detayları, ykm müşteri hizmetleri iletişim, ykm müşteri hizmetleri numarası, ykm telefon numarası, ykm bağlantı tel, ykm yakınma telefonu, ykm yakınma numarası, ykm e-mail adresi, ykm destek hattı, ykm iletişim numarası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir