Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri sadece Türkiye’de ve Kıbrıs’ta hizmet veren çevrim içi sipariş sitesidir. Yemek Sepeti ile anlaşmalı olan 25.000’den fazla restoranın menülerine ulaşım sağlayarak, ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilen müşteriler, Joker kampanyası ile avantajlı menülere sahip olabilmektedirler. Yemek Sepeti günde aldığı ortalama 480 bin sipariş almaktadır. 14 milyon kullanıcısı bulunan Yemek Sepeti sitesi, müşterilerinin memnuniyeti için çok çalışmaktadır. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri ile anında hizmet veren site, müşterilerinin olası bütün sorunlarını hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Yemek Sepeti,

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri
Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Yemek Sepeti müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Yemek Sepeti müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Yemek Sepeti müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 445

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Yemek Sepeti müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 24 saat mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Yemek Sepeti müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 Saat

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Yemek Sepeti çağrı merkezi 444 5 445 telefon numarası üzerinden Yemek Sepeti müşterilerine hizmet vermektedir.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Yemek Sepeti faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir. Yemek Sepeti firması adına faks numarası bulunmamaktadır. Fakat ilgili yazılı belgeler için info@yemeksepeti.com mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Yemek Sepeti genel müdürlüğü İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

  • Yemek Sepeti Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 5 445
  • Yemek Sepeti Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No:175 C Blok Esentepe/Şişli/İstanbul

Yemek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yemek Sepeti insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Yemek Sepeti şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Yemek Sepeti insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

Yemek Sepeti İletişim Bilgileri Nedir?

Yemek Sepeti “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Yemek Sepeti iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Yemek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Yemek Sepeti ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Yemek Sepeti şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

  • Yemek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 5 445

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Yemek Sepeti sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Yemek Sepeti müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Yemek Sepeti ile iletişim kurmak mümkündür.

  • Yemek Sepeti Resmi Facebook Sayfası: Link
  • Yemek Sepeti Resmi Twitter Sayfası: Link
  • Yemek Sepeti Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Yemek Sepeti markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yorum yapın