Müşteri Hizmetleri

Yeditepe Üniversitesi İletişim | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

Yeditepe Üniversitesi iletişim, telefon numarası, talebe işleri mail adresi, emek harcama saatleri nedir benzer biçimde birçok detay dört gözle beklenen mevzular içinde yerini almaya devam ediyor. Birçok fakülteyi içinde barındıran Yeditepe Üniversitesi iletişim numaraları hakkında dört gözle beklenen ne kadar mevzu var ise her birini en küçük noksan olmadan bir araya getirdik. Bu makalemiz içinde Yeditepe Üniversitesi’ne iletişim için dört gözle beklenen her detay anlık olarak bulunabilecek.

Yeditepe Üniversitesi Telefon Numarası

Yeditepe Üniversitesi telefon numarası yeni kayıt olacak ya da kayıt olsa bile okula anlık ulaşmak zorunda kalan birçok talebe tarafınca merak ediliyor. 0216 578 01 34 ya da 0216 578 01 35 ya da 0216 578 01 13 telefon numaraları ile anlık olarak iletişimler meydana gelecek. Hususi üniversitelerin başlangıcında gelen üniversitelerin senelik fiyatlarından eğitim kalitesine, hangi bölümlerin yer aldığından o an okulda anlık oluşabilecek sorunlara kadar her şey merak edilebilir. Tüm bilgileri öğrenmek için Yeditepe Üniversitesi ile iletişime geçmek isteyenler yukarıda yer edinen telefon numaraları ile anında iletişim kurabilirler.

Yeditepe Üniversitesi Talebe İşleri Mail Adresi

 Yeditepe Üniversitesi talebe işleri mail adresi [email protected] olarak öne çıkıyor. Eğer mesai saatlerinde okul ile ilgili informasyon almak için arayan kişiler telefon numarası ile informasyon alamadılarsa geri dönüşler için mail adreslerini tercih edebilir.

Gönderilen mailler genel merkeze gidecek ve uygun olan yanıtlar kısa süre içinde gönderilecektir. Birçok alanda eğitimlerin verilmeye devam edilmiş olduğu Yeditepe Üniversitesi devamlı alanında başarıya ulaşmış, uzman ve tam donanımlı öğrenciler geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Ne kadar fazlaca emek verilirse Yeditepe Üniversitesi geneli hocalarından o denli kaliteli eğitimlerin alınacak olması hususi üniversiteler içinde en öne çıkan adreslerden birisi olmasına destek oluyor.

screenshot-2-2
yeditepe üniversitesi i̇letişim

Yeditepe Üniversitesi Talebe İşleri Emek harcama Saatleri

Yeditepe Üniversitesi talebe işleri emek harcama saatleri sabah 09:00 ve akşam 17:30 olarak yerini alıyor. İstanbul eğitim ve kültür vakfı olarak malum İSTEK tarafınca 1996 senesinde kurulan Yeditepe Üniversitesi devletimizde birçok alanda öncü, seçkin ve bilimsel nitelikli yönetim kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında hizmetlerini sunuyor. Daha fazlaca modern, araştırmacı, yenilikçi, iş dünyasında gereksinim duyulan tüm niteliklerin barındığı donanımları olan teknolojik alanlara haiz öncü üniversite olarak öne çıkıyor.

 1. Insanbilim kısmı
 2. Beslenme ve diyetetik kısmı
 3. Informasyon güvenliği ve teknolojisi kısmı
 4. Bilgisayar mühendisliği kısmı
 5. Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği kısmı
 6. Bilişim sistemleri ve teknolojileri kısmı
 7. Biyomedikal mühendisliği kısmı
 8. Tercüme bilimi kısmı
 9. Eczacılık fakültesi
 10. Eğitim fakültesi
 11. Iktisat kısmı
 12. Elektrik elektronik mühendisliği kısmı
 13. Elektronik teknolojisi programcılığı
 14. Elektronik tecim ve yönetimi kısmı
 15. Sanayi mühendisliği kısmı
 16. Endüstriyel tasarım kısmı
 17. Felsefe kısmı
 18. Fen edebiyat fakültesi
 19. Fizik kısmı
 20. Fizyoterapi ve rehabilitasyon kısmı
 21. Gastronomi ve mutfak sanatları kısmı
 22. Gayrimenkul geliştirme ve yönetimi kısmı
 23. Gazetecilik kısmı
 24. Genetik ve biyomühendisliği kısmı
 25. Görsel iletişim tasarımı kısmı
 26. Grafik tasarım kısmı
 27. Gümrük işletme kısmı
 28. Güzel sanatlar fakültesi
 29. Halkla ilişkiler ve tanıtım kısmı
 30. Hemşirelik kısmı
 31. Hukuk fakültesi
 32. İç mimarlık kısmı
 33. İktisadi ve yönetimsel bilimler fakültesi benzer biçimde birçok alanda kaliteli eğitimler verilmeye devam ediyor.

Birçok bölüm için hepimiz Yeditepe Üniversitesi iletişim numaraları kısmından lüzumlu detayları alabilir ve ona nazaran lüzumlu araştırmaları daha rahat yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir