Alışveriş Müşteri Hizmetleri

WİSH müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Wish Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 1-800-266-0172

Alıcı ve satıcı içinde, web platformu üstünden alışveriş yapabilme olanağını kolaylaştıran günümüzde yaygın e-ticaret platformları içinde yerini alan, Amerikan firmalar içinde bulunan adlardan biri de Wish markasıdır. 2010 senesinde kurulan bu şirket, bugün birbirinden değişik süreçler içinde insanların e-ticaret platform ile alışveriş yapabilme imkanını sunan, ellerindeki ürünleri satabilme olanağını veren en iyi platformlardan biri olarak tanımlanır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Popüler giyimden ayakkabıya, elektronikten aksesuara kadar pek oldukça kategori üstünde dünyanın her yerine baksanız da en uygun fiyatlarda bulacağınız alışveriş imkanını sizlerde Wish ile beraber yaşayabiliyorsunuz. Bu mevzu Wish çağrı merkezi ile görüşerek de öncesinde hem informasyon alacağınız hem de Türkçe dil destekli çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek de iletişimde olacağınız şekilde çeşitli sorularınızı yöneltebilir, informasyon alabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 1-800-266-0172
e-posta adresi support@wish.com
yardım sayfası https://www.wish.com/contact?hide_login_modal=true
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Desteklenmiyor.
çağrı merkezi emek verme saatleri 7/24
genel merkez adres ContextLogic Inc.in merkezi One Sansome Street, 33rd Floor, San Francisco, CA 94104 adresindedir.
wish çağrı merkezi kısa informasyon

Kaliteli ve İndirimli Ürünler Buradan Satın Alın

Hem mobil uygulaması olan hem de internet sayfası üstünde alışveriş imkanını sunan bu platform, bugün hem alıcı hem de satıcıyı birleştirmek amacıyla kurulan platformlardan biridir. İndirimli şekilde çeşitli spor aletlerinden popüler giyim – giysilere birbirinden değişik uygun fiyatlı alışveriş seçeneklerine burada ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünlerle birlikte %90’a varan indirimler yardımıyla gerekseme duyduğunuz en iyi şekilde alışverişlerinizi yapabilir, AVM’ye dahi gitmeden oldukça rahat şekilde indirimli olarak her ürünü bulabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Wish’te bugün toplamda 200 milyon üstünde ürün bulunuyor. Birbirinden değişik birçok ürünlerin fırsat dolu indirimli hareketleriyle birlikte yetişebilme olanağına erişebilirsiniz. Siz de bu uygulamayı indirir, tasarruftan faydalanabilir ve en iyi şekilde Türkiye’deki faaliyetleriyle birlikte resmi olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Tüm taleplerinizde, talep yada şikayetlerinizde ise Wish müşteri hizmetleri ile Türkçe dil destekli şekilde çağrı merkezinden görüşebilirsiniz.

Wish’in Avantajları Nedir?

Burada pek oldukça imkanlar dahilinde alışverişi keyifli hale getirebiliyorsunuz. Mesela hususi bir müşteri desteği bulunan bu platform üstünde tam tamına 30 gün süresince iade hakkınız söz mevzusudur. Bununla beraber siparişlerinizi verdikten sonrasında seyretme ve takip etme olanağına da sahipsiniz. Bunların oldukça haricinde ise hem güvenli satın alım hem de detaylı ürün incelemeleri olan sayfalarda, marka ürünlerde de tutum edecek şekilde alışverişlerinizi extra indirimli şekilde yapabilirsiniz.

İnternette araştırılan konulardan biri de Wish sitesi güvenilir web sitesi mi olduğu mevzusudur. Wish’ten istediğiniz daima güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Eğer satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız var ise, iade süreçleriniz mümkün olduğu şeklinde ABD’ye ilişkin bu firmanın Türkiye operasyonu da olduğundan istediğiniz daima Wish iletişim numarası ile Türkiye’deki hattına ulaşarak hem informasyon hem de destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Wish Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Çeşitli kampanyalar, indirimler ve hususi günlere ilişkin şekilde çeşitli duyurular hakkında informasyon edinmek için direkt Wish’in web sitesi haricinde toplumsal medya hesaplarına da aşağıdaki şeklinde ulaşabilirsiniz. Birçok platformda bulunan hesapları haricinde da eposta adresiyle destek almak istediğiniz her mevzuda da bağlantı kurabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir mevzu olduğunda, sunmanız ihtiyaç duyulan bir kanıt ya da informasyon paylaşımında da e-posta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Eposta Adresi: support@wish.com

WİSH Feysbuk

WİSH Twitter

WİSH İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir