Vodafone Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Vodafone 1991 yılından beri hizmet veren bir operatördür. Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslararası telekomünikasyon şirketi olma özelliği taşımaktadır. Ernest Harrison ve Gerald Whent’in kuruculuğunu üstlendiği bir şirkettir. Mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Cep telefonu, cep telefonu aksesuarları, tabletler ve modemler; sunduğu ürün hizmetleridir. 25 ülkede ortak ağları vardır ve 150 ülkede kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Küresel mobil operatör grupları arasında dördüncü sırada yer alan bir operatördür. Vodafone müşteri hizmetleri aracılığı ile Vodafone hizmetlerinden yararlanabilir, bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri
Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Vodafone müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Vodafone müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Vodafone müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0542 542 00 00

Vodafone Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Vodafone müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Vodafone müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler,  7 Gün 24 Saat mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Vodafone müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Vodafone Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:  7 Gün 24 Saat

Vodafone Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Vodafone çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Vodafone çağrı merkezi 542 telefon numarası üzerinden Vodafone müşterilerine hizmet vermektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Vodafone müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Vodafone faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Vodafone Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0850 542 10 10

Vodafone Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Vodafone genel müdürlüğü İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

 • Vodafone Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 367 00 00
 • Vodafone Genel Müdürlük Adresi: Vodafone Plaza Büyükdere Caddesi No:251 34398 Maslak/İSTANBUL

Vodafone İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vodafone insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Vodafone şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Vodafone insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Vodafone İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 367 00 00

Vodafone İletişim Bilgileri Nedir?

Vodafone “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Vodafone iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Vodafone Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Vodafone Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Vodafone Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vodafone ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Vodafone şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Vodafone Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0542 542 00 00

Vodafone Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Vodafone sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Vodafone müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Vodafone ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Vodafone Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Vodafone Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Vodafone Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Vodafone Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Vodafone markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

“Vodafone Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın