Müşteri Hizmetleri

Vakıf Taşdelen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Vakıf Taşdelen yakınma hattına erişebilirsiniz. Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Çağrı Merkezi Numarası

İlgili markanın kaliteli ve gelişmiş bir hizmet statüsü bulunuyor. Organik kaynak suyu alanında sunmuş olduğu hizmetlerle İstanbul’un en kaliteli damacana su hizmetlerini sunuyor. Firmayla iletişime geçmek için 444 25 15 telefon numarasını tuşlamanız son aşama kafi olacaktır. Bu numara üstünden sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Bunun yanında ilgili firmanın internet sayfası üstünden de online olarak sipariş talebinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temiz su içmenin ve kullanmanın önemi günümüzde yadsınamayacak derecede büyüktür. Vakıf Taşdelen su şirketi sizlere en kaliteli arıtılmış su hizmetlerini sunuyor. Böylelikle tertemiz içme sularına kavuşmuş oluyorsunuz. Temiz su içmek günümüzde böbrek sağlığı açısından oldukça önemlidir. İlgili markanın damacana su ürünlerinin hepsi ustalaşmış arıtma cihazlarında işleniyor. Bu sebeple gönül rahatlığıyla su siparişi verebilirsiniz.

Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarası 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili firmanın çağrı merkezi numarası 444 25 15 şeklindedir. Numarayı tuşladıktan sonrasında firmanın müşteri hizmetleri santraliyle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle siparişlerinizi bu numara üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın merkez bölgesi İstanbul/ Çekmeköy bölgesinde bulunuyor. Firmanın ürünleri şu şekilde sıralanabilir;

  • 15 litre cam damacana
  • 19 litre damacana
  • 4 litre x 4 cam şişe su
  • Premium cam şişe su
  • Bardak su

Vakıf Taşdelen Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Temiz su alanında göstermiş olduğu hizmet faaliyetleriyle adından çoğunlukla söz ettiren ilgili şirket hizmet sahasını her geçen gün genişletiyor. Firmanın müşteri hizmetleriyle bağlantı oluşturmak istiyorsanız 444 25 15 telefon numarasını aramanız kafi olacaktır. Firmanın günümüzde 800.000 metrekarelik tesis alanı bulunuyor. Organik kaynak suyu imalatında oldukça etkili hizmetler sunuyor. Kurumsal satış sözleşmesine uygun hareket eden firmanın birçok bayisi bulunuyor. Firmanın kendi internet sayfası üstünden firmaya abone olabilirsiniz.

Firmaya abone olduktan sonrasında işyerinize hususi tekliflerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle daha karlı damacana su alışverişlerinde bulunabilme olanağına haiz olmuş olursunuz. Firmanın günümüzde mobil cihazlara uyumluluk gösteren hem Google Play Store hem de Apple Store uygulamaları bulunuyor.

Vakıf Taşdelen müşteri hizmetleri numarası 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili firmayla direkt olarak bağlantı oluşturmak istiyorsanız 444 25 15 telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Numarayı tuşladıktan sonrasında ilgili firmayla direkt bağlantı kurabilir, böylelikle daha kapsamlı data alışverişinde bulunabilirsiniz. Leziz ve naturel sular içmek istiyorsanız ilgili firmanın ürünlerini tercih edebilir, böylelikle tertemiz su içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Firmanın ürünlerinin en mühim özelliği lezzet ödülüne haiz olmasıdır.

Lezzet ödülüne haiz olan ilgili şirket oldukça geniş bir hedef kesime hitap ediyor. İlgili şirket suları değişik kaynaklardan sağlamak yerine tek bir kaynak üstünden müşterilerine ulaştırma olanağını sunar.

Vakıf Taşdelen müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su Yakınma Hattı

Kurulduğu günden bu yana ilgili şirket objektif yapısıyla daima dikkatleri üstüne çekmiştir. İlgili firmanın müşterileri için oluşturmuş olduğu 24 saat etken yakınma hattı hizmeti bulunuyor. Eğer ki bir mevzu hakkında mağdur edildiğinizi düşüyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey 444 25 15 numaralarını tuşlamaktır. Numarayı aradıktan sonrasında saniyeler içinde ilgili firmanın yakınma hattı santraliyle iletişime geçmiş olacaksınız. İletişime geçtikten sonrasında tüm şikayetlerinizi çağrı personellerine iletebilirsiniz.

Çağrı birimi mensupları yakınma taleplerinizi not alarak değerlendirme aşamasına sokacaktır. Şikayetlerinizin değerlendirme aşaması sonuçlandıktan sonrasında e-posta yöntemiyle yada SMS yöntemiyle şikayetinizin durumu bildirilecektir. Şikayetlerinizin neticelenmesi averaj olarak 3 iş günü sürmektedir. 3 iş günü içinde şikayetlerinizin durumu iletişim kanalları vesilesiyle sizlere iletilir. Eğer ki şikayetinizin sonucundan memnun kalmazsanız ilgili şirket sizlere yine yakınma edebilme olanağını sunuyor. Böylelikle müşterilerine geniş standartlarda hizmetler verdiğini kanıtlamış oluyor.

Vakıf Taşdelen yakınma hattı 444 25 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vakıf Taşdelen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vakıf Taşdelen yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vakıf Taşdelen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 25 15

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vakıf Taşdelen çağrı merkezi numarasına 444 25 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : TAŞDELEN SU VE İÇECEK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Taşdelen Mah. Taşdelen Cad. No:24/1 Taşdelen / Çekmeköy – İstanbul
Telefon : 444 25 15

Arama Terimleri: Vakıf Taşdelen iletişim detayları, Vakıf Taşdelen telefon no, Vakıf Taşdelen bağlantı tel, Vakıf Taşdelen canlı destek, Vakıf Taşdelen müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir