Alışveriş Müşteri Hizmetleri

UDEMY müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

1 Ocak 2022 tarihinde güncellendi.

Udemy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Bir tek Email Bulunuyor

2009 senesinde 2 Türk’ün yabancı yatırım alarak Silikon Vadisi civarında kurulan şirketi Udemy, bugün dünyaca meşhur bir kurs oluşum merkezidir. Milyonlarca erişkin ve talebe kitlesine en iyi fiyatlarda, profesyoneller tarafınca hem gönüllü eğitmenlik oluşturarak hem de ücretli bir eğitim platformu olarak kitlesel çevrimiçi ders ve öğrenme platformu sunulmuştur. Udemy, dünyada yaygınlığı kadar Türkiye’de de hem etken hem de yaygın bir servis olarak tanınır.

Bu markanın sahipleri Eren Bali ve Oktay Çağlar olarak 2 arkadaştır. Türkiye’de aramış olduğu yatırımı bulamayınca direkt ABD’ye giden, burada yatırım arayışı içinde olan marka bugün pek oldukça yan kuruluşlarıyla beraber büyük bir marka şeklinde online öğrenme ve öğretme süreçlerinde büyük bir market platformudur.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası telefon desteği yok
e-posta adresi bizdev@udemy.com
yardım sayfası https://support.udemy.com/hc/tr
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma eposta ile müşteri hizmetlerine ulaşabilrsiniz.
genel merkez adres Türkiye sınırları içinde şubesi bulunmuyor.
udemy çağrı merkezi kısa informasyon

Udemy’de Kaç Tane Kurs Var?

Udemy’e kaydolduğunuzda burada kendi alanınızda binlerce kurs bulabilirsiniz. 183 binden fazla kurs bulunan bu platform içinde 40 milyonun üstünde kayıt bulunuyor. Eğitim yaşamının bugün geldiği nokta da artık her şey online olarak tüm dünyada tüm öğrencilere, yeni kariyer sahibi olmak isteyenlere sunulan Udemy platformu yardımıyla kendilerine hususi bir alan geliştirerek hayatlarına informasyon anlamında oldukça daha iyi şeyler katmayı başarıyorlar.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

UDEMY ödeme şekilleri nedir?

Burada talebe olduğunuzda listelenen kategoriler içinde bulunan onlarca kurs arasından istediğiniz şeklinde seçimlerde bulunabilirsiniz. Bu platforma bununla beraber hem talebe hem de eğitmen olarak katılabilir, istediğiniz şeklinde informasyon edinebilirsiniz. Udemy’de ödeme şekilleri olarak en rahat haliyle derhal satın alma seçenekleri içinde nakit ödemeler, banka havale ödemelerini ülkelere nazaran bulundururken bununla beraber tüm ülkelerden Visa, MasterCard, Discover. Ya da American Express şeklinde büyük firmaların hem kredi kartı hem de banka kartlarını kabul etmekteyiz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Desteklenen ülkelerde PayPal ile ödeme kabul ediliyor ve bu ödeme yöntemiyle hızlıca istediğiniz ve değerlendirdiğiniz bir kurs var ise anında satın alarak kullanabilirsiniz. Böylece haiz olduğunuz kursla ilgili olarak istediğiniz devamlı kurs içeriğine, arzu ettiğiniz herhangi bir yerde udemy.com adresindeki hesabınıza oturum açmanız halinde ulaşabilirsiniz. Kursu tamamlasanız da tamamlamasanız da kursa yaşam boyu erişim hakkınız olur. Bu sayede devamlı bu kursları tekrarlı şekilde de seyredebilirsiniz.

Satın Aldığım Kurs Eğitmen Tarafınca Kaldırılır mı?

Binlerce kurs, Udemy tarafınca platformda teklif hakkına haiz olmadığı için bu haklar direkt eğitmenlere haiz haklardır. Bu mevzuda oldukça ender de olsa kimi zaman eğitmenler kursların içerikleri eskidiği için kaldırmakta, yenilemekte ve tekrardan ekleme yapabilmektedir. Bunun haricinde güncelleme ya da eskiyen kursun yayından kaldırılması haricinde pek bir kurs kaldırma durumu bulunmamaktadır.

Udemy Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Udemy’de bulunan kurslarla ilgili bir çok vakit hususi kampanya ve indirimler yapılıyor. Bu kampanyalardan haberdar olmak için aşağıda bulunan toplumsal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Ayriyeten haiz olduğunuz kurslarla ilgili 30 gün süresince iptal ve iade garantisi bulunuyor. Istediğiniz her zamanda da kurs geri ödemesi, iptal süreçleri hakkında informasyon almak için SSS sayfasını takip edebilir ya da aşağıdaki eposta üstünden de Udemy yetkilileriyle anında görüşebilirsiniz.

Eposta Adresi: bizdev@udemy.com

UDEMY Feysbuk

UDEMY Twitter

UDEMY İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir