Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

U.S. Polo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

27 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

U.S. Polo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446044

Türkiye’nin en iyi markaları içinde yerini alarak bugün hanım, adam ve çocuk kategorilerinde tekstil alanında moda ve giyimin en iyi favorilerinden önde gelen US Polo markasına bağlı US Polo Assn adı altında marka olarak bilinmektedir. Türkiye’de hem genç hem de ailelerin moda anlayışına uygun şekilde birbirinden değişik tekstil ürünlerinden modaya uygun giyim süreçleriyle en iyi şekilde hizmet veriyor.

çağrı merkezi numarası 4446044
e-posta adresi aydinlihazirgiyim@hs03.kep.tr
yardım sayfası https://tr.uspoloassn.com/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Mesai saatleri içinde 4446044 nolu telefonu arayıp müşteri hizmetleri için “*” a basabilirsiniz.
güçlük 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi emek harcama saatleri Hergün 09.00-19.00 arası
genel merkez adres Eski Londra Asfaltı NO:92/1F 34535 Mimarsinan Büyükçekmece İstanbul Türkiye
u.s.polo çağrı merkezi kısa data

İlk temellerini Aydınlı Grup, Aydınlı Yerli Mallar olarak sunan marka, 1965 senesinde kurulmuştur. Markanın gücü bugün Pierre Cardin, Cacharel ve Us Polo Assn ile imzalanan sözleşmeler doğrultusunda Türkiye’de büyük bir ivme kazanarak artarak büyümüştür. Us Polo müşteri hizmetleri ile görüşerek istediğiniz daima iletişimde kalabilir, istediğiniz daima istediğiniz şeklinde görüşebilirsiniz. Bu mevzuda müşteri hizmetleriyle görüşerek satın aldığınız bir ürün hakkında problem yaşadığınızda data alabilir, iade yada değişiklik mevzularında destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Us Polo Assn’nin web sitesinde listelenen tüm ürünlerinde bu sıralar kargo parasız avantajlarından yararlanarak, ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz ürünleri tek tık ile anında sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünleri yeni sürem, hanım ve adam kategorilerinde bulacağınız online mağazada pek oldukça giyimi satın alırken de bonus kartlara hususi 5 taksit imkanlarını da kaçırmadan faydalanabilirsiniz. Avantajlarınızın anında web sitesinde yer almış olduğu Us Polo markasının kalitesine güvenerek alışverişlerinizi de daima güvenle yapabilirsiniz.

Us Polo İnternet Siparişlerimi Iyi mi Takip Edebilirim?

İnternet sitesi üstünden satın aldığınız tüm kıyafetlerinizde kargo süreçlerini, sipariş takibinizi yapmak için https://tr.uspoloassn.com/anonymous_order/ adresini kullanabilirsiniz. Burada üye girişi yaparak takip edeceğiniz şeklinde aynı şekilde sipariş takip edeni için sipariş numarası ve eposta adresini girerek de data sahibi olabilirsiniz. Bu sayede sipariş ettiğiniz tüm ürünlere ilişik şekilde son durum ne işe yaradığını görüntüleyebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İptal, İade ve Değişiklik Hakkı Süreleri Ne Kadar?

Siparişlerinizin onaylanması doğrultusunda hesabınız üstünden tüm siparişleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer yanlışlıkla sipariş verdiyseniz ya da yanlış ürün seçtiyseniz Us Polo çağrı merkezi ile görüşerek ya da web sitesinde hesabım menüsü üstünden ilk 45 dakika içinde iptal, iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Siparişinizi iptal ettikten sonrasında averaj 7 iş günü içinde iade gerçekleştirilir. Bu şekilde iadeler sizlere banka hesabınıza otomatik şekilde yapılmakta olup, ihtimaller içinde sual ve sorunlarınızda da hesabınız üstünden bildiri bırakabilir yada çağrı merkeziyle de görüşebilirsiniz.

İade süreçlerinde kargo ödemelerinizi yapmanız gerekmiyor. Kargo süreci için Aras Kargo tercihinde bulunarak parasız gönderimlerde bulunabilirsiniz. İade adresi ise şu şekilde olmalıdır: AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ ve TİC.A.Ş. E-Tecim Deposu Saadetdere Zafer Mah 115. Sok No:12 ESENYURT/İSTANBUL

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

US POLO Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Pek oldukça mevzuda markanın hususi gün ve haftalara uygun şekilde kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak istediğinizde de direkt toplumsal medyayı takip ederek iletişimde olabilir, istediğiniz daima da data sahibi olabilirsiniz.

Eposta Adresi: aydinlihazirgiyim@hs03.kep.tr

U.S.POLO Feysbuk

U.S.POLO Twitter

U.S.POLO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir