Alışveriş Müşteri Hizmetleri

TÜRKİYE SİGORTA çağrı merkezi │ iletişim numarası

26 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye Yaşam Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502022020

2016 senesinde kurularak Başbakanlık’a bağlı şirketleri yöneten Türkiye Varlık Fonu tarafınca kurulmuş şirketlerden biri de Türkiye Sigorta şirketidir. Tüm faaliyetlerine 2020 Ağustos ayında süregelen bu sigorta şirketi, Türkiye Varlık Fonu bünyesinde kurularak bugün kamu sigorta şirketleri olarak Ziraat Sigorta AŞ ve Halk Sigorta AŞ’nin birleştirilmesiyle beraber kurulmuştur.

türkiye yaşam çağrı merkezi kısa informasyon

Sigorta denilince akla gelen ilk şirketlerden biri olarak trafik sigortası, konut sigortası, tamamlayıcı sıhhat sigortası ve eğitimin gücü benzer biçimde pek oldukca alanda sigorta süreçlerinde Türkiye’deki vatandaşlara oldukca uygun fiyatlarda hizmet veren Türkiye Yaşam Sigorta şirketinin iletişim numarası sayfamızdaki benzer biçimde olup istediğiniz daima Türkiye Sigorta iletişim numarası üstünden hızlıca yetkili departmanlara ulaşarak sigorta süreçleri hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye Sigorta Ürünleri Nedir?

Türkiye Sigorta’nın etken olarak bugün yüzlerce sigorta ürünü bulunuyor. Bireysel emeklilik, vasıta, konut, sıhhat, gezi ve işyeri sigortaları haricinde hem yaşam sigortaları hem de emtea, tekne inşaat ve ferdi kaza sigortası olmak suretiyle tüm sigortaları kapsayan şekilde pek oldukca paket modeli bulunuyor. Bunlar içinde Türkiye Sigorta’ya ulaşarak merak ettiğiniz sigorta poliçeleri hakkında da arayıp informasyon alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde toplamda 3800’ü aşkın acentesi ile beraber 5000’e yakın banka şubesinde bugün sigorta poliçelerinizin hazırlanmasında hizmet veren altyapısı bulunuyor. Yenilikçi Türkiye anlayışına haiz bu sigorta şirketinin ürünleriyle birlikte her şartta sigorta süreçlerinden faydalanabilir ve istediğiniz daima hem özenli hem de en uygun fiyatlı sigorta süreçlerinden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Aradığınız türlerde sigorta ürünlerinin hepsine burada ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Online Türkiye Sigorta İletişim Detayları Nedir?

Herhangi bir yakınma kaydı oluşturmak istediğinizde Türkiye Sigorta müşteri hizmetleri ile telefon üstünden görüşebiliyorsunuz. Sadece bunun haricinde da web internet sayfası üstünden de informasyon edinmek adına çözüm merkezini kullanmak isterseniz https://www.turkiyesigorta.com.tr/yardim-merkezi/cozum-merkezi/sigorta adresinde yer edinen sigorta şirketinin web sayfasından iletişim sayfasına giriş yaparak burada detaylı olarak pek oldukca mevzu, ürün, kategori ve talep meydana getiren şahıs olarak başvuruda bulunabilir, taleplerinizi bildirebilirsiniz. 

Türkiye Sigorta şirketine bağlı bir sigorta poliçeniz var ise, süreçle ilgili olarak tüm işlemlerinizi online halde yapabilirsiniz. Bunun için internet sayfası üstünden informasyon edinebilir ve gerek yetkin bir halde online işlemler menüsündeki işlemlerle düzenlemeler yapabilir gerekse de direkt Türkiye Sigorta çağrı merkezi ile yapmak istediğiniz işlem yada informasyon almak istediğiniz mevzu hakkında görüşme yapabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TÜRKİYE SİGORTA HASAR İLETİŞİM

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası yardımıyla 7 gün 24 saat süresince acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Ihtimaller içinde bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan çağrı merkezine ulaşarak anında destek ve informasyon alabiliyorsunuz.

Türkiye Sigortası çağrı merkezi telefon numarası +90 (850) 202 20 20 olup, bu telefon numarası yardımıyla 7 gün 24 saat süresince acil asistan hizmetlerinden yararlanırsınız. Ihtimaller içinde bir acil yardım talebinde, tüm acil çağrılarınızda bu telefondan hizmet alabilir ve Türkiye Sigortası iletişim numarası ile direkt olarak bağlantı kurabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 355 6565

TÜRKİYE SİGORTA Acil Yol Yardım Hattı

Hasar suç duyurusunda, sigorta poliçenize nazaran güvence altına alacağınız her şey için direkt irtibata geçebilir ve yardım talebinde bulunmak için saat kaç olursa olsun, 7/24 destek alabileceğiniz acil yardım hattını arayabiliyorsunuz. Böylesine güvence ve destek veren Türkiye Sigorta ile birlikte 7 gün süresince saat fark etmeksizin tüm hizmetlerden yararlanabilir, kaliteli destek ve hizmeti daima alabilirsiniz.

TÜRKİYE SİGORTA Müşteri Hizmetleri Acil Hasar İhbar Numarası: 0212 355 6565

Türkiye Yaşam Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Aşağıda bulunan eposta adresiyle resmi görüşmelerinizi yaparak, herhangi bir mevzu hakkında talep oluşturduğunuz benzer biçimde bununla birlikte da istendiği takdirde sigorta ürünlerinizle ilgili bir vaka kapsamı içinde belgelerinizi, fotoğraflarınızı da mail ile ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Ek olarak toplumsal medya hesapları üstünden de tüm süreçler, duyurular ve informasyon almak adına detaylı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eposta Adresi: informasyon@turkiyesigorta.com.tr

TÜRKİYE HAYAT Feysbuk

TÜRKİYE HAYAT Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir