Medya Müşteri Hizmetleri

Turkcell TV Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

23 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Turkcell TV plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 532

Türkiye’nin en büyük teknolojik iletişim operatör şirketi olan Turkcell, GSM operatörü olması yanı sıra telekom süreçlerinde, TV alanlarında da birbirinden değişik ürün ve hizmetleriyle birlikte müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 2014 senesinde kurulan ve bugün pek oldukca türdeki hizmetleriyle etken şekilde ürünler içinde yerini alan Turkcell TV+ ya da Turkcell TV, filmden diziye, belgeselden hususi programlara, birçok spor programları ve maçlarından canlı yayınlara kadar pek oldukca TV’de ne var ise bulacağınız her şeyi sizlere getiriyor. 150’den fazla yerli ve yabancı kanal ile beraber hem TV’de hem de akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üstünden web ortamında seyretme imkanını sunuyor.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Birçok TV programını istediğiniz daima seyretme olanağına istediğiniz her yerden erişeceğiniz şekilde Turkcell TV ile hem yerli hem de yabancı programları seyredebilirsiniz. Web ortamında ya da televizyondan seyretme imkanını sizlere her an her yerde bulacağınız şekilde takip edeceğiniz bu platform ile ihtimaller içinde sorularınız ve merak ettikleriniz için Turkcell TV plus müşteri hizmetleri ile görüşerek, data alabilirsiniz. Her üründe olduğu benzer biçimde Turkcell’e ilişik tüm ürünlerle ilgili sorularınız için direkt 532 no’lu telefonu tuşlayarak data sahibi olabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 532
e-posta adresi turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr
yardım sayfası https://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 532’yi aradıktan sonrasında “Türkcell tv plus müşteri hizmetleri” dediğinizde sizi müşteri hizmetlerine aktaracaktır.
güçlük 3/10
süre Tahmini bekleme süreniz 5 dk.
çağrı merkezi emek harcama saatleri 7/24
genel merkez adres turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL
turkcell tv+ çağrı merkezi kısa data

Turkcell TV+ Ücretleri Ne Kadar?

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kendi içinde pek oldukca pakete bölünerek çeşitlere ayrılmış olan Turkcell TV+, “sen nereye TV oraya” sloganı ile bugün her yerde yanınızda olan bir uygulamadır. TV+’ta bulacağınız her türlü film, dizi, belgesel ve daha pek oldukca canlı programlar bulunuyor. Aylık 9,90 TL’den süregelen fiyatlarla birlikte haiz olacağınız bu abonelik türünde spor severlere hususi spor programları, dizi, film ve belgesel severler için yoğunluğun olduğu hususi programlar bulunuyor.

Turkcell’de “faturama yansıt” seçeneği yardımıyla TV+ paketlerini direkt faturanıza yansıtarak Premium, Giriş, Avantajlı premium benzer biçimde isimlere haiz şekilde pek oldukca paket ve paket içeriğini kendi web sitesinden öğrenerek derhal satın alabilirsiniz. Hem aylık hem de senelik avantajlı fiyatlarda satın alarak istediğiniz benzer biçimde tercih edebilirsiniz 

Turkcell TV+ Iyi mi Kullanılır?

Ilk olarak abonelik hakkında herhangi bir aksaklık ya da mesele olduğunda Turkcell TV çağrı merkezi telefon numarasıyla arayarak derhal data alabilir, abonelikle ilgili tüm sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Bunun haricinde ise TV+ kullanımı için hem Apple hem de Google Play Store üstünden indirerek kullanacağınız TV+ uygulamasında her şey hazır şekilde sizi bekliyor.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Telefonunuza doğru marketten uygulamayı indirerek anında kullanmaya başlayabilir, webin olduğu istediğiniz her yerde de TV seyretme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Web ortamında seyretmek içinse tvplus.com.tr adresinden direkt olarak web tarayıcısına web siteye erişerek TV seyretme keyfine varabilirsiniz.

Turcell TV Toplumsal Medya Hesapları

Turkcell bugün her mecrada olduğu benzer biçimde etken şekilde toplumsal medyada da enerjisini koruyor. Birbirinden değişik renkli kampanyalar, hususi indirimler ve duyurular hakkında data edinmek için arzu ettiğiniz daima takipte kalabilir, daima data sahibi olabilirsiniz. Turkcell ile kuvvetli bir ağ yakalamak için aşağıdaki hesapları takibe almayı ihmal etmeyin.

TURKCELL TV Feysbuk

TURKCELL TV Twitter

TURKCELL TV İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir