Türk Telekom Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri 24 Nisan 1995 tarihinde devlet tarafından kurulmuş olan ve telekomünikasyon hizmeti sunmayı amaçlayan bir şirkettir. 31 Temmuz 2019 tarihinden bu yana Ümit Önal CEO olarak görev yapmaktadır. Genişbant internet, sabit telefon, müzik akışı servisi, veri depolama, siber güvenlik, mobil ve dijital televizyon yayınları gibi alanlarda bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile Türk Telekom hizmetlerine abone olabilir ve hizmetleri hakkında sadece bir telefon ile bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Türk Telekom müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Türk Telekom müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Türk Telekom müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Türk Telekom müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Türk Telekom müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 7 Gün 24 Saat mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Türk Telekom müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Türk Telekom Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Türk Telekom çağrı merkezi  444 1 500 telefon numarası üzerinden Türk Telekom müşterilerine hizmet vermektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Türk Telekom faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 306 10 10

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türk Telekom genel müdürlüğü Ankara ve İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

 • Türk Telekom Genel Müdürlük Telefon Numarası:  444 14 44
 • Türk Telekom Genel Müdürlük Adresi: Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ANKARA

Türk Telekom İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türk Telekom insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Türk Telekom şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Türk Telekom insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Türk Telekom İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 309 10 00

Türk Telekom İletişim Bilgileri Nedir?

Türk Telekom “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Türk Telekom iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Türk Telekom Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Türk Telekom Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Türk Telekom şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Türk Telekom Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 1 444 – 444 4 564

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Türk Telekom sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Türk Telekom müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Türk Telekom ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Türk Telekom Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Türk Telekom Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Türk Telekom Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Türk Telekom Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Türk Telekom markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

“Türk Telekom Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın