Trendyol Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Trendyol Müşteri Hizmetleri 2010 yılında kurulmuş olan, teknolojinin katkısı ile alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir online alışveriş sitesidir. Trendyol Group’un kurucusu Demet Mutlu tarafından hayata geçirilen bir projedir. Trendyol Tech firmanın AR-GE merkezi, Trendyol Express hızla geliştirilen taşıma ağı ve Dolap ikinci el ürün satış platformudur. 2013 yılı ile beraber Maslak’taki yeni ofisine taşınarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteriler ile tedarikçileri buluşturan Trendyol’da oldukça geniş yelpazede ve birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Trendyol müşteri hizmetleri ise belirli saatler içerisinde hem müşterilere hem de tedarikçilere yardıma ihtiyaç duydukları bütün konularda gerekli desteği sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri
Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Trendyol müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Trendyol müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Trendyol müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Trendyol müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Trendyol müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 08:30-24:00 mesai saatleri arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Trendyol müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30-24:00

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Trendyol çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Trendyol çağrı merkezi 0212 331 0 200 telefon numarası üzerinden Trendyol müşterilerine hizmet vermektedir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Trendyol müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Trendyol faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 332 18 93

Trendyol Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Trendyol genel müdürlüğü İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

 • Trendyol Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 331 0 200
 • Trendyol Genel Müdürlük Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İSTANBUL

Trendyol İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Trendyol insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Trendyol şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Trendyol insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Trendyol İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 331 0 200

Trendyol İletişim Bilgileri Nedir?

Trendyol “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Trendyol iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Trendyol Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Trendyol Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Trendyol ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Trendyol şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Trendyol Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Trendyol sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Trendyol müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Trendyol ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Trendyol Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Trendyol Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Trendyol Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Trendyol Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Trendyol markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

“Trendyol Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın