Müşteri Hizmetleri

Trendyol Express İletişim Numaraları | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

trendyol-express-iletisim-numaralari
trendyol express i̇letişim numaraları

Trendyol Express kontakt numaraları ile uygulamada yaşadığınız her türlü problemi davet merkezi personeline aktarabilirsiniz. Trendyol, müşterilerine Trendyol Express ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunar. Uygulamadan satın alınan ürünler, firmanın kendi kargo hizmeti ile alıcılara teslim edilir. Trendyol Express ile ilgili herhangi bir problem yaşadığınız durumda Trendyol Express kontakt numaraları üstünden kolayca şikayetlerinizi firmaya ulaştırabilirsiniz.

Trendyol Express Online İletişim Merkezi

Trendyol Express kontakt platformuna online olarak katılabilir ve formu doldurduktan sonrasında kullanıcı olarak şikâyet talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için bilgisayar ya da cep telefonunuzdan Trendyol Express ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Formu doldurduktan sonrasında şikâyet ya da görüşmek istediğiniz mevzuyu belirterek formun yetkililere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Formunuzun ulaşmasının arkasından yetkililer size kısa süre içinde mevzu ile görüşmek suretiyle dönüş yapmış olacaktır. Trendyol Express şirket adres detayları aşağıdaki gibidir;

 • Trendyol Express Maslak Ofis: Maslak Büyükdere Caddesi Spine Plaza No:243/ 19 Sarıyer /İSTANBUL
 • Trendyol Express Operasyon Merkezi: Akse Mahallesi 553. Sokak No:11 Çayırova/KOCAELİ

Trendyol Express İletişim Numaraları

Trendyol Express kargo kontakt numarası 0850 759 15 15’tir. Bu numarayı her yerden daima arayarak sipariş verdiğiniz ürünlerin karodaki durumu hakkında data alabilirsiniz. 0850 759 15 15 no’lu hattı arayarak şirket hakkında her türlü şikayetinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden ve her adresten Trendyol Express davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Trendyol Express İletişim İstanbul genelinde 0850 759 15 15 numaralı hat ile hizmet verir. İstanbul veç evre illerden bu numarayı çevirerek sorunlarınıza çözüm bulabilir ve şikayetlerinizi iletebilir.

Antalya’da yaşayanlar Trendyol Express Antalya kontakt numarası olarak 0850 759 15 15 numarasını çevirebilir. Trendyol Express Ankara kontakt numarası da gene aynıdır. Arzu ettiğiniz telefondan bu numarayı çevirerek davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Express Davet Merkezi haftanın her günü uygulamanın kullanıcılarına ilişik sorunları çözmekle yetkilidir. Davet merkezi mensubu ile iletişime geçerek hem hizmet hem de kargo hakkında detaylı data alabilirsiniz.

Trendyol Express Gaziantep kontakt numarası nedir sorusuna cevap arıyorsanız 0850 759 15 15 numaralı hat ihtiyacınıza çözüm olacaktır. Adana’da ikamet edenler için de Trendyol Express Adana kontakt numarası gene 0850 ile süregelen numaradır. Trendyol Express kargo kontakt numaraları aracılığı ile daima firmaya ulaşabilir ve her mevzuda teknik destek alabilirsiniz. Trendyol Express Davet Merkezi emek harcama süreleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

Trendyol Express Toplumsal Medya İletişim

Trendyol Express toplumsal medya kontakt adresleri;

Trendyol Hakkında

Trendyol bir Türk girişimci olan Demet Türk tarafınca kurulan, bugün Türkiye genelinde hizmet veren online alışveriş sitesidir. Site içinde yüzlerce değişik markaya ilişik binlerce ürün, en güvenilir koşullarda müşterilere sunulur. Kullanıcılar kişisel detayları ile uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında diledikleri her şeyi en uygun fiyat ve en güvenilir kargo seçenekleri ile adreslerine teslim alabilir.

Trendyol’un merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olan Trendyol, hem de süratli market ve yiyecek benzer biçimde ek hizmetleri de kullanıcılarına sunar.

En Yakın Trendyol Express Nerede?

Trendyol Express ile güvenli koşullarda internetten ürün satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üstünden satın aldığınız birçok ürün firmanın kendi kargo şirketi olan Trendyol Express ile adresinize ulaştırılır. Size en yakın Trendyol Express adresinin neresi bulunduğunu öğrenmek için haritaya göz atabilirsiniz.

En Yakın Trendyol Gel Al Noktası Nerede?

Trendyol Gel Al Noktası ile ürünlerinizin kargodan gelmesini beklemeye gerek kalmadan kendiniz teslim alabilirsiniz. Bulunduğunuz kent her neresi olursa olsun size en yakın Trendyol Gel Al noktasının yerini öğrenmek için haritaya göz atabilirsiniz. Trendyol Express hakkında en fazla sorulan sorular ve yanıtları için Sık sorulan Sorular kısmına göz atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Trendyol Express Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyor?

Trendyol Express, Trendyol firmasına ilişik bir kargo firmasıdır Trendyol Group bünyesi altında teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Trendyol Express Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Vakit Gelir?

Trendyol Express haftanın 6 günü adrese teslim kargo hizmetini sunar. Kesintisiz olarak web üstünden sipariş edilen kargoları alıcılarına teslim eden kargo firmasının emek harcama günleri ve saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 09.00- 21.00
 • Salı: 09.00- 21.00
 • Çarşamba: 09.00- 21.00
 • Perşembe: 09.00- 21.00
 • Cuma: 09.00- 21.00
 • Cumartesi: 09.00- 21.00
 • Pazar: KAPALI

Trendyol Express Evde Bulamazsa Ne Olur?

Trendyol Express kargo şirketi tüm kargoları verilen adreslerde alıcılarına teslim eder. Adrese gelen kargo çalışanı eğer alıcı kişiyi evde bulamazsa, bu durumda kontakt numaraları üstünden alıcılara ulaşır. Görüşme gerçekleştiği taktirde alıcı yakın adreslerde ise paket teslimatı yapılır. Alıcı ile iletişime geçilemez ve lüzumlu yönlendirme yapılamazsa, paket bir sonraki iş gününde teslim edilmek suretiyle Trendyol Express kargo çalışanı tarafınca geri alınır.

Trendyol Gel Al Noktası Nedir?

Trendyol Gel Al Noktası, Trendyol müşterilerine sunulan teslimat hizmetlerinden birisidir. Trendyol ile anlaşmalı noktalar teslimat noktası olarak kaydedilir. Alıcılar dilerse kargolarını Trendyol Express firmasının kapıya getirmesini beklemeden Trendyol Gel Al noktalarından kendisi teslim alabilir. Anlaşmalı teslimat noktalarında emek harcama saatleri değişim göstermektedir. Sadece bu noktalarda bulunan teslimat otomatları 7/24 açıktır.

Trendyol Express Hangi Araçları Kullanır?

Trendyol Express kargo dağıtım firmasında 2015 ve üstü modele haiz araçlar kullanılmaktadır. Vergi borcu olmayan, muayenesi zamanında yapılmış ve lüzumlu kontrollerden geçirilmiş araçlar kargo personellerine teslim edilir.

Moov Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir