Alışveriş Müşteri Hizmetleri

Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki Trendyol çağrı merkezi numarası üstünden kolayca konuşabilirsiniz:

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (212) 331 02 00
 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Emek verme Saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Trendyol İletişim E-Mail Adresi

Eğer Trendyol’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz:

Trendyol Posta Adresi

Trendyol Merkezi Şirket

Trendyol

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tecim A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19, Sarıyer/İstanbul

Trendyol Toplumsal Medya Hesapları

Trendyol toplumsal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Trendyol Yardım Merkezi

Trendyol, etken bir halde çalışan kuvvetli bir yardım merkezine haizdir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza cevap bulabileceğiniz oldukça sayıda sıkça sorulan sual ve yanıtları bulunmaktadır.

Trendyol Satıcı Müracaat Formu

Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Ek olarak Trendyol Süratli Market ve Trendyol Yiyecek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz:

Trendyol Canlı Yardım

Trendyol’dan online canlı yardım servisi almak ve gerçek bir Trendyol müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Trendyol Yardım Merkezi Sayfasına gidin.
 2. Sayfanın alt bar’ına kadar inin ve ”Canlı Yardım” butonunu bulun.
 3. Karşınıza çıkacak sayfa üstünden Canlı Yardım’a bağlanmış olacaksınız. Desteğe bağlanma sebebinizi doğru şekilde seçin, otomatik botlar ile gerçekleşebilecek durumlar için sistem size biçim göndermektedir. Tersi durumlar için canlı yardım asistanına bağlanmanız mümkün olmaktadır.
 4. Direkt asistana bağlanmak için ”Öteki” seçeneğine tıklayabilir ve ondan sonra ”Trendyol’a bir önerim var” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu seçenekten sonrasında karşınıza ”Müşteri temsilcisine bağlan” opsiyonu çıkacak. Bu butona tıklayın ve canlı yardım asistanının bağlanmasını bekleyin.

Trendyol Yardım Merkezi

Trendyol, etken bir halde çalışan kuvvetli bir yardım merkezine haizdir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza cevap bulabileceğiniz oldukça sayıda sıkça sorulan sual ve yanıtları bulunmaktadır.

Trendyol Satıcı Müracaat Formu

Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Ek olarak Trendyol Süratli Market ve Trendyol Yiyecek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol Kargo Takip Iyi mi Yapılır? 

 • Trendyol’dan gelen kargolarınızın takibini yapabilmek için ilk olarak hesabınıza giriş yapın. Hesabınız üstünden ”Siparişlerim” sekmesine tıklayın.

 • Ondan sonra, son siparişlerinize göz atma şansı bulacaksınız. Kargoya verilmiş olan siparişleriniz ”Kargoya Verildi” ibaresi ile beraber bu sayfada yer verilmiştir.

trendyol-kargo-takip

 • Siparişinizin Detaylar sekmesine girdikten sonrasında, birazcık aşağıda ”Kargom Nerede?” ibaresini görmüş olacaksınız. Buraya tıkladığınızda sistem sizi direkt ilgili kargo firmasının paneline yönlendirecek ve burada bilgilerinizi bulabileceksiniz.

trendyol-kargo-takip

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direkt Iyi mi Bağlanabilirim?

Trendyol canlı yardım bağlantısına tıkladıktan sonrasında derhal çözülebilecek problemler için size otomatik şablon ve formlar atayabilmektedir. Bu hazır şablon ve formlar yerine Trendyol müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Ilk olarak yukarıda da anlattığımız adımları takip ederek Canlı Yardım sayfasına bağlanın.
 2. Ondan sonra karşınıza çıkan hizmet seçenekleri içinde en altta bulunan ”Öteki” seçeneğini işaretleyin.
 3. Trendyol Asistan, ”Öteki” kategorisi altında size birkaç değişik yakınma ya da hizmet seçeneği sunacaktır. Bunlar arasından ”Trendyol’a bir önerim var” opsiyonuna tıklayın.
 4. Bu seçim sizi ”Trendyol Müşteri Temsilcisine Bağlan” yazılı bir seçeneğe götürecektir. Bu seçeneği tercih ederek derhal bağlantı kurabilirsiniz.

Trendyol’un sunmuş olduğu canlı yardım bağlantısı kişisel verilere nazaran değişim gösterebilmektedir. Kimi süre ”Öteki” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza ödeme ile ilgili problemler de gelebilir. Bu durumda problemlerin herhangi birini seçin ve ondan sonra ”yanıt kafi değil” seçeneğini işaretleyin. Sayfanın alt kısmında ”Müşteri Temsilcisine Bağlan” yazısını görmüş olacaksınız.

trendyol-canlı-yardım

Bu butona tıkladıktan sonrasında temsilciye bağlanabilirsiniz.

trendyol-canlı-yardım

Trendyol iade kodumun süresi geçti, ne yapmalıyım?

Trendyol üstünden satın alınan ürünlerin 15 günlük bir iade süresi bulunmaktadır. Kullanıcılar iadeleri için gereksinim duydukları kodları Trendyol.com üstünden ”İade Talebi Oluşturma” sayfasına giderek oluşturabilirler. Oluşturduğunuz kodlar, size seçtiğiniz kargo firmasına kimlik göstermeden ya da ücret ödemeden ürünü teslim etmenizi sağlar. Her kodun 7 günlük bir süresi bulunmaktadır. Kodunuzun 7 günlük süresi bittiğinde Trendyol İade sayfası default moduna döner. Bu sayede tekrardan ”İade Talebi Oluştur” seçeneğine tıklayabilirsiniz. İade talebi oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Trendyol hesabınıza e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın.
 2. Hesabım sekmesinden Siparişlerim’e gidin.
 3. Burada iade süresi dolmamış siparişleriniz için ”İade talebi oluştur” butonu görülecektir.
 4. Bu butona tıkladığınızda Trendyol sizden seçili kargo şirketleri arasından birini tercih etmenizi isteyecek. Çoğu zaman opsiyonlarınız Yurt İçi Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo olmaktadır.
 5. Bunlardan birini tercih ettiğinizde sistem size bir kod verir. Bu kod kayıtlı telefon numaranıza da gönderilir. Yedi iş günü içinde kargo firmasına giderek ürünü teslim etmeniz ve görevliye bu kodu söylemeniz yeterlidir. Ek bir belge göstermeniz ya da ödeme yapmanız gerekmez.
  trendyol-iade
 6. İade süreci ile ilgili daha detaylı bilgilere ve sık sorulan sorulara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

Trendyol’un etken kampanyalarından önde gelen Paylaş Kazan, kullananların koleksiyon oluşturarak bu koleksiyonlarını bağlantı aracılığı ile arkadaşları ile paylaşmalarını gerektiriyor. Belli bir sayıda kaydedilen koleksiyonlar ise kullananların Trendyol cüzdan kuponu yada Trendyol cüzdan bakiyesi kazanmasını sağlıyor. Trendyol, uyguladığı her kampanyada şart ve ödüllerde değişim yapabilmektedir. Genel olarak cüzdan kuponu verilen kampanyaların özellikleri şu şekildedir:

 1. Trendyol Cüzdan Kuponları, koleksiyonlarınızın kaydedilme sayılarına nazaran 30 TL ile 50 TL içinde değişim gösterebilmektedir.
 2. Trendyol Cüzdan Kuponlarının kullanımı için bir alt alışveriş limiti bulunmamaktadır.
 3. Trendyol Cüzdan Kuponlarını kullandığınızda, üründe mevcut olan indirim iptal edilmektedir ve ürün düzgüsel satış fiyatı üstünden değerlendirilmekte, kupon bu şekilde fiyattan düşülmektedir.
 4. Trendyol Cüzdan Kuponları, birden fazla koleksiyon kaydı yaptığınız durumda birden fazla tane olacak şekilde verilmektedir fakat her bir siparişte yalnız bir tane kupon kullanılabilmektedir.

Trendyol’un Paylaş Kazan adlı kampanyasında cüzdan kodu hediyesi verdiği durumlarda ise, koşullar aşağıdaki gibidir:

 1. Trendyol Cüzdan sayfası içindeki bakiyenize direkt para yüklenir. Yüklenen bu para ”Trendyol Para” olarak geçer ve gerçek banka hesabınıza aktarılamaz.
 2. Bu paraları arzu ettiğiniz siparişte arzu ettiğiniz oranda kullanabilirsiniz. Kalan bakiye sonraki alışverişlerinizde kullanılmak suretiyle saklı durur.
 3. Trendyol para bakiyesini kullandığınızda ürünlerin mevcut indirimi iptal olmaz, indirim üstüne parasız bakiyeden de yararlanmış olmuş olursunuz.

Trendyol Koleksiyon Iyi mi Oluşturulur? 

Trendyol’da koleksiyon oluşturmak için bir Trendyol hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız üstünden Favorilerim sekmesine gidin. Bu sekmede minimum on ürün bulunmalıdır. Herhangi bir kategoriden on tane ürün bulun ve bu tarz şeyleri mobil cihazınızda sağ üst köşedeki kalp işaretine tıklayarak favorilere ilave edin. Sonraki adımlar için aşağıdaki maddeleri takip edin:

 1. Trendyol Hesabım sayfasından Favorilerim’e tıklayın.
 2. Bu sayfada sağ sekmede ”Koleksiyonlarım” olacaktır.
 3. Bu sayfaya girdiğinizde ise ”Koleksiyon Oluştur” seçeneği karşınıza çıkacak. Buraya tıklayın. Koleksiyon içine eklemeniz için Trendyol size Favorilerim sayfasındaki ürünleri listeleyecek. Dilediklerinizi seçerek koleksiyon oluşturabilir ve koleksiyonunuza isim verebilirsiniz.
  trendyol-koleksiyon-oluşturma

Trendyol Cüzdanıma para yüklerken doğrulama kodu kime gelir? 

Trendyol Cüzdanım hesabınıza para yüklemek istediğinizde kredi kartı, banka kartı ya da öteki online ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Para yüklemenin ilk aşamasında, para Trendyol tarafınca çekilirken kart sahibine doğrulama mesajı gider ve bu sistem 3D Security olarak adlandırılır. Para bir kere çekildikten ve Trendyol hesabınızda bulunduktan sonrasında, alışveriş yaparken doğrulama mesajı hesap sahibine gelir. Kimi durumlarda Trendyol size doğrulama kodu göndermeden siparişi tamamlar ve parayı cüzdanınızdan çeker. Kimi durumlarda ise doğrulama kodu sizden talep edilebilir. Trendyol Cüzdan ile ilgili daha detaylı data edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Trendyol 10 TL cüzdan hediyesi iyi mi alınır? 

 1. Trendyol, Cüzdan hesabı kullanımını teşvik etmek amacı ile her yeni cüzdan hesabı için 10 TL parasız bakiye yüklemesi gerçekleştirmektedir.
 2. Bu bakiye yüklemesi her hesap için yalnız bir kere yapılır. Trendyol 10 TL armağan cüzdan bakiyesi almak için cüzdan hesabınızı etken etmeniz gerekir.
  trendyol-cüzdan-aktivasyon
 3. Aktivasyon işlemi için ise sisteme telefon numarası kaydetmeniz ve telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekranda ilgili kısma girmeniz yeterlidir. Fakat aynı telefon numarası iki değişik hesap üstünden tanımlanamaz.
 4. Dolayısıyla birden fazla kere cüzdan hediyesi kazanmak adına değişik e-mail hesapları ile Trendyol hesabı açmak ve her defasında değişik bir telefon numarası ile hesap oluşturmak gerekmektedir. Trendyol Cüzdan ile ilgili daha çok data için buraya tıklayın.
  trendyol-10-tl-cüzdan-bakiyesi

Trendyol İademi Yaptım, iadem nereye gelecek? 

Trendyol Cüzdan kullanıcılarının iadesi anında Trendyol Cüzdan hesaplarına gelmektedir. Bakiye olarak gelen bu para, isterseniz öteki Trendyol harcamalarınızda kullanılabilir. Isterseniz bu parayı, paranın ilk çekilmiş olduğu karta geri yükleyebilirsiniz.

trendyol-cüzdan

Ek olarak cüzdanınızda gerçekleşen hesap hareketlerini incelemek isterseniz cüzdan sayfasına ulaştıktan sonra sağ üst köşedeki özet seçeneğine tıklayabilirsiniz. Burada, ”Kartıma geri yükle” talebinin derhal alt kısmında hem hesabınıza giren hem de hesabınızdan çıkan paraların detaylı olarak listelendiği bir hesap özeti bulacaksınız.

trendyol-cüzdan

Cüzdan hesabınız bulunmuyor ise iadeniz direkt banka ya da kredi kartınıza yapılacak ve birkaç iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir