Müşteri Hizmetleri

Trend34cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trend34cadde çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Trend34cadde müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Trend34cadde yakınma hattına erişebilirsiniz. Trend34cadde müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Trend34cadde Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı hanım ve adamların en oldukça ehemmiyet verdiği giyim eşyaları içinde bulunmaktadır. Vaktimizin çoğunun ayakta geçirildiği düşünülürse rahat ayakkabılar ayak sağlığı için de oldukça önemlidir. Uzmanlar kaliteli ve rahat olan ayakkabı tercihlerinde bulunmamızı anlatmaktadır. İşte, yürüyüşte, günlük hayatta spor ayakkabı da bir çok kişinin tercihi olmuştur. Trend34cadde birçok modeli kişilerle buluşturmaktadır. Model ve çeşitler bayağı fazla olduğundan birçok kişiye de hitap etmektedir. Mevsime uygun olan çeşitleri incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

36 numaradan 45 numaraya kadar birçok ayakkabı türünü sitede görmüş olacaksınız. Sıhhatli taban yapısı, yumuşak tasarımlar, ergonomik ayakkabılar içinde ayaklarınız oldukça rahat edecektir. Üstelik değişik renklerde birçok çeşidin olması da kıyafetlerinizle kombin olmasını elde edecektir. Yazın beyaz ve açık tercih ederken kışın siyah ve koyu renkli olanlarını seçebilirsiniz. Tam kalıp ve minik kalıp kullanılmış olan ayakkabılarda kendi numaranıza uygun olanı tercih edebilir ve derhal sipariş oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayanlar sual ve sorunlarıyla ilgili daha detaylı informasyon alabilirler.

Trend34cadde çağrı merkezi numarası 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayakkabı tercihlerinde görüntü kişiler için oldukça ehemmiyet taşır. Görüntünün yanı sıra rahatlık da oldukça mühim etkenler içinde bulunur. Tercih edilen ayakkabının fiyatı da mühim unsurlar arasındadır. Trend34cadde tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak değişik ayakkabı modelleri ile dikkat çeker. Kişiler zevklerini ön planda tutarken hem rahatlığı hem de bütçelerini düşünmelidir. Uygun fiyatlarla birçok çeşit firmanın ürün kataloğu içinde yer verilmiştir. En sevilen modeller yazlık ve kışlık olarak sizlere sunulur.

Yaz günlerinde terlik ve sandalet modelleri de hanım ve erkekler tarafınca tercih edilir. Bilhassa denizde, plajda ve tatilde bu ürünler çoğunlukla tercih edilmektedir. Spor giyim tarzından hoşlananlar spor ve keten ayakkabı çeşitlerine göz gezdirebilir. Bilhassa keten modeller her giysiyle kombin edilecek güzellikte ve tasarımdadır. Renk seçeneği de bayağı fazla olduğundan bu ürünlerden birkaç tane alarak değişik kıyafetlerinizle kombin oluşturabilmektesiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak talep, arzu ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Trend34cadde müşteri hizmetleri numarası 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternetten yapılacak olan alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesi geçerli olmaktadır. Böylelikle müşterilerin tüm hakları da korunmaktadır. Üye olarak yeni gelen ürünlerden haberdar olabilir, ürünlerle ilgili yorumlarınızı da başkaları ile paylaşabilirsiniz. Trend34cadde mağazasının merkezi İstanbul ilimizdedir. Sorusu ve görüşü olanlar 0 531 794 09 06 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir. Sabah 09.00 gece 02.00 saatleri içinde arama yapabilmeniz mümkündür. Mail göndermek isteyen kişiler destek@trend34cadde.com adresine yazılı mesajlarını gönderebilir. Firmaya instagram, feysbuk, whatsapp şeklinde toplumsal medya hesapları üstünden de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak  https://trend34cadde.com/ web sitesine giriş yapanlar iletişim formunu doldurarak da mesajlarını gönderebilir.

Trend34cadde müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Yakınma Hattı

Trend34cadde birçok değişik modeldeki ayakkabıları uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili problem olduğunda whatsapp hattından iletişim sağlayarak değişiklik yapma talebinde bulunabilirsiniz. Değiştirilecek olan ayakkabıların orijinal ambalajında ve hasar görmemiş olması gerekir. Eğer ürün hataları söz mevzusu ise parasız değişiklik yapılır. İade yapılmamakta yalnız değişiklik hakkı kişilere sunulmaktadır. Şikayetlerinizi ve sıkıntılarınızı müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da yazılı ileti yollayabilirsiniz. Ayakkabının modası olarak malum şirket müşteri memnuniyetine ehemmiyet vermektedir. Daima şık olmak isteyenler ve rahat ayakkabılarla ayak sağlığına ehemmiyet verenler firmanın kişilere sunmuş olduğu çeşitleri inceleyerek derhal sipariş oluşturabilir. Karşılaşılan problemler, yanlış ürün gönderimleri, hatalı ürün ya da gecikmeli kargo şeklinde şikayetler şirket tarafınca giderilir. Böylelikle kişiler de mağduriyet yaşamamış olurlar. Daha çok detay için web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Trend34cadde yakınma hattı 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Trend34cadde müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Trend34cadde yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Trend34cadde Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0531 794 09 06

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Trend34cadde çağrı merkezi numarasına 0531 794 09 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@trend34caddem.com
Telefon : 0531 794 09 06

Arama Terimleri: Trend34cadde iletişim detayları, Trend34cadde telefon no, Trend34cadde bağlantı tel, Trend34cadde canlı destek, Trend34cadde müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir