Müşteri Hizmetleri

Trabzonspor Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

Trabzonspor müşteri hizmetleri, mail adresi, kulüp adresi benzer biçimde birçok detay araştırılan mevzular içinde yerini alıyor. Sizler için bu makalemizde Trabzonspor müşteri hizmetlerinden, anlık iletişim kurulan telefon numarasına, canlı destek adresinden yakınma numarasına kadar dört gözle beklenen her şeyi bir araya getirdik.

Trabzonspor Kulübü Adres

Trabzonspor kulübü adres Üni mahallesi, A. Suat Özyazıcı Caddesi, M. Ali Yılmaz Tes. No: 31 – 35 olarak öne çıkıyor. Trabzon’da yer edinen tesis hakkında birçok detay öne çıkıyor. Her ne kadar Trabzonspor ilk kurulum yılı 1967 olarak bilinse bile 1922 senesinde basılan üç futbol kitabının bir tanesinde Trabzonspor ile ilgili bilgilerin yer alması tarihin fazlaca daha eskilere kadar uzandığına işaret ediyor. Karadeniz Fırtınası, 2 Ağustos 1967 tarihinde resmi olarak kurulumlarını tamamlamıştır.

Futbolda Anadolu devrimi olarak malum takımlardan bir tanesidir. Türkiye merkezli spor kulübü bu güne kadar birçok başarıya imza atmıştır. Bilhassa de futbol şubesi ile kısa sürede tanınmış bir kulüp olarak yerini alırken şampiyon olmayı başaran ilk Anadolu kulübü olarak da gözleniyor. Ahmet Ağaoğlu başkanlığında çalışmalarına devam eden Trabzonspor güncel bir halde futbol branşında birinci lig düzeylerinde temsil etmeye devam ediyor. Trabzonspor kanadında yer edinen;

  1. Basketbol
  2. Futbol
  3. Voleybol
  4. Eskrim
  5. Atletizm
  6. Atıcılık
  7. Boks
  8. Judo
  9. Masa tenisi
  10. E-spor akımlarında öncü olduğu biliniyor.

Birinci lig düzeylerinde olmayı başaran kulübün tam 8 değişik başarısının yer alması da öne çıkıyor. şampiyonlukların 7 tanesi erkeklere ilişik olurken bir tanesi de hanımefendilere ilişik olarak yerini alıyor.

screenshot-7-1
trabzonspor müşteri hizmetleri

Trabzonspor Mail Adresi

Trabzonspor mail adresi [email protected] olarak öne çıkıyor. İletişim adresi üstünden isteyen hepimiz rahat bir iletişim oluşturmayı da başarabilecek. Bu yüzden Trabzonspor mail adresi etken bir halde kullanılmaya devam ediyor.

Uzun  süre süresince Trabzonspor her ne kadar bir tek futbol kulübü olarak tanınmış olsa bile birçok branşa da ev sahipliği yapması ile dikkatleri çekiyor. 2008 yılındayken TB2L takımları içinde yer edinen Alpella’nın satın alınması arkasından ilk kere futbol haricinde bir ekip sporu ile ikinci lig ile üstü düzenlemeye katılmak için de hak kazandıkları biliniyor. Trabzonspor Basket, ikinci lig sınırlarında terfi etmesi arkasından iki yıl sonrasında 2010 yılındayken Trabzonspor Basketbol Ligi’ne çıkmaya hak kazanmıştır.

Trabzonspor Yakınma

Trabzonspor yakınma için resmi numaralar içinde yer edinen 0533 086 50 67 ya da 0533 086 48 67 ya da 0212 981 19 67 numaraları ile iletişime geçmek kafi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir