Müşteri Hizmetleri

Tazedirekt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tazedirekt çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tazedirekt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Tazedirekt yakınma hattına erişebilirsiniz. Tazedirekt müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tazedirekt Çağrı Merkezi Numarası

Tazedirekt; adının içinde de geçmiş olduğu benzer biçimde taze, katkısız ve organik ürünleri müşterilerinin kapılarına kadar götürmüş olan alışveriş sitesidir. Çağrı merkezi kısmına geçmeden ilkin site hakkında temel detayları paylaşalım. Ürün satışı meydana getiren site akla gelebilecek pek oldukca gıdayı organik olarak satmaktadır. Et, günlük süt, organik meyveler sebzeler ve daha birçok ürünü insanlara ulaştırmak adına iş koşturmacasındadır. Misyon ve vizyonuna uygun olan gıdaları seçip, bulup satışa sunmaktadır. Kurucusu olan ve bununla birlikte CEO’su da olan Hasan Aslanoba bu site için ilk adımları atarak işe adım atmıştır. Site kullanıcıları herhangi bir sebepten sitenin çağrı merkezine ulaşmak isteyebilir yada ulaşmak zorunda kalabilir. Bu şekilde durumlar için site kuruluşundan itibaren çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Müşteriler çağrı merkezine ulaşıp talep, arzu ve önerilerini firmaya sunabilir.

Tazedirekt çağrı merkezi numarası 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Müşteri Hizmetleri Numarası

Besin alışverişi kategorisinde yeni bir kapı açan ve organik ürünleri çiftlikten evlere getiren sitede çeşit çeşit besin ürünü bulunmaktadır. Tazedirekt organik mi? diye merak edenler kişilere ise kolaylıkla evet cevabı verilebilir. Güvenilir adrestir. Çiftlikten organik ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Pestisit analizi olan meyve ve sebzeleri aradan 24 saat bile geçmeden dikkatli seçmektedirler. Bu yolculukta arada aracı yoktur. Tamamen tarladan tüketiciye şeklindedir. Siparişler tazeliğini korusun diye +4 aşama araçlar ile kendilerine ilişik teslimat çalışanları kapıya kadar getirmektedir.  Müşteri hizmetleri numarası, çağrı merkezi numarası benzer biçimde şeyler her şirkette, her firmada, her sitede vardır. Müşteri hizmetleri firmaların, kuruluşların eğer olmazsa olmazlarındandır. Bu sitenin de müşteri hizmetleri numarası vardır ve numarası şudur; 444 75 15. Numara haricinde web sitesindeki “Bizlere Ulaşın” alternatifi sunulmaktadır. İsterseniz siteden, isterseniz numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt müşteri hizmetleri numarası 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmalara, işletmelere, alışveriş sitelerine bir nedenden dolayı ulaşmak istediğimiz vakit uğraşmadan bağlanmak isteriz. Eğer bir de işimiz aceleyse bu sefer daha süratli bağlanmanın yollarını ararız. Direkt bağlanmayı istememizin sebebi ortada problem var ise onu derhal çözmektir yada gereksiz vakit kaybetmemektir. Kimi zaman bu aşamada firmalar müşteri hizmetlerine erişme mevzusunda birazcık uğraştırmaktadır. Kısa sürecek işlem ya da işlemler için uzun uzun bekleriz. Fakat bir o denli da derhal bağlanabildiğimiz müşteri hizmetleri vardır. Tazedirekt sitesine de direkt bağlanmak için müşteri hattı aranabilir. Yukarıdaki müşteri hattı arandığı vakit iletişime geçebilirsiniz. Telefon vesilesiyle ulaşılamadığı durumlarda sitenin web sayfasında bulunan “Bizlere Ulaşın” seçeneği kullanılabilir. Buradaki formu doldurduğunuzda geri dönüş yapılacaktır. Telefon numarası ve bizlere ulaşın kısmına ek olarak mail adresine mail de atılabilir. Sitenin mail adresi; musteri@tazedirekt.com ‘dur. Direkt bağlanma için denenen yollar sonrası sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Tazedirekt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tazedirekt Yakınma Hattı

Günümüzde web alışverişi son aşama ehemmiyet kazanmıştır. Ehemmiyet kazanmasıyla beraber E alışveriş seçenekleri de artış göstermeye adım atmıştır. Marketlere, avmlerine gitmeden web vesilesiyle oldukca kolay ve kısa şekilde alışveriş yapılmaktadır. Gelişen değişen teknolojinin bunda tesiri oldukça büyüktür. Besin türünde alışveriş sitelerinden kabul edilen Tazedirekt de insanlara hizmet vermektedir. Hazırlanıp evden çıkıp pazara – markete gidene kadar vakit yitirmek istemeyenler vardır. Süre kaybetmenin yanı sıra gitmeye üşenen kişiler de olabilir. Bu şekilde anlamış olur için alışveriş siteleri kurtarıcı olmaktadır. Bilhassa bu site organik ürünler satıyorsa ondan iyisi yoktur. Alışveriş mevzusunda ender de olsa çeşitli problemler yaşanması ihtimaller içindedir. Yanlış ürün gelmesi, bozuk ürün gelmesi, ürünün gelmemesi benzer biçimde örnekler verilebilir. Bu sitede de çeşitli problemler yaşandığında yakınma hattıyla yakınma edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşıp yakınma kısmına bağlanabilirsiniz.

Tazedirekt yakınma hattı 444 75 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tazedirekt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tazedirekt yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tazedirekt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 75 15

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tazedirekt çağrı merkezi numarasına 444 75 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Dijital Platform Besin Hizmetleri A.Ş.
Adres : Mustafa Kemal Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
E-Posta : mutlu.musteri@tazedirekt.com
Telefon : 444 75 15

Arama Terimleri: Tazedirekt iletişim detayları, Tazedirekt telefon no, Tazedirekt bağlantı tel, Tazedirekt canlı destek, Tazedirekt müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir