Müşteri Hizmetleri

Takehiq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takehiq çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Takehiq müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Takehiq yakınma hattına erişebilirsiniz. Takehiq müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Takehiq Çağrı Merkezi Numarası

Takehiq sporun ve sporcunun yanında yer edinen bir marka olarak onların sağlıklarını sakınan, performanslarının artmasını elde eden ürünler sunmaktadır. Firmanın 15 yıl ilkin Türkiye’de başlamış olan faaliyetleri meydana getirilen ar-ge çalışmalarıyla ürünler Almanya’da formüle edilmiştir. Tüm ürünleri GMP ve HCCP sertifikalarına haizdir. Türkiye’de bu ürünlerin imalatı içiin izni TC. Ziraat ve Orman Bakanlığı vermektedir. Firmada üretim izinlerini bakanlıktan almış olduğu izinle gerçekleştirmektedir. Son teknoloji ile üretilen vitaminler, amino asitler, protein tozu, aromalar, keratin, enerji ve dayanıklılık, kilo ve hacim ürünleri güvenle kullanılıyor.

Şirket güvenilir olmayı önemsemektedir. Müşterilerinin iletişim kurmaları için bir e-posta adresi bulunuyor. Verilmiş olan info@takehiq.com adresi üstünden markayla iletişim kurabilirsiniz. Bu eposta adresine göndereceğiniz mesajlara kısa sürede dönüş yapılıyor. Firmanın sunmuş olduğu ürünleri incelemek için üyelik yapmanıza gerek bulunmuyor. Ürünleri ile sağlığınıza katkı sağlamak istediğinizde ücret ödemeden üyelik oluşturabiliyorsunuz.

Takehiq çağrı merkezi numarası info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışveriş kolaylığını sunmakta olan şirket müşterilerine bakanlık onaylı, Avrupa standartlarının üstünde hammadde ile hazırlanmış ürünler sunuyor. Sporcuların performanslarını arttırmak, lüzumlu durumlarda kilo almaları için uygun ürünleri bulunuyor. Firmanın ürünlerine haiz olmak istediğinizde web sitesine üye olabiliyorsunuz. Üyelik ile oluşturulan hesabınızdan gizlilik ve güvenlik mevzusunda alınmış üst düzey önlemlerle alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş sonrasında kargo takibini hesabınızdan yapabilirsiniz. Firmanın kampanyalarından ve bildirimlerinden anında haberdar olmak istediğinizde kendi email adresinizi kaydedebilirsiniz.

İstek, tavsiye ve şikayetlerin firmaya bildirilmesi için hesabınız olmalıdır. Sitede üyelik yaptığınıza ve alışveriş yaptığınızda tüm bilgileriniz SSL şifreleme sistemiyle korunduğunu görebilirsiniz. Şirket devamlı gelişmeye ehemmiyet veriyor. Sağlığınızı daha üst düzeyde sakınan yeni ürünlerin geliştirilmesi amacıyla şirket ar-ge çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Şu an için 25’ten fazla ürün yelpazesine haizdir. Marka tarafınca hazırlanan ürünlerin orijinal içerikleri ile kondisyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Takehiq müşteri hizmetleri numarası info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmayla iletişimi direk oluşturmak istediğinizde bunun için e-posta gönderebilirsiniz. Bunun yanında Ramazanoğlu mahallesi Karşıgeçit sokak No: 5/63 Pendik- İstanbul adresinden de iletişimi firmanın yetkilileriyle karşı karşıya olarak kurabilirsiniz. Türkiye’nin değişik şehirlerinde yaşıyorsanız direk iletişimi kurabilmek için üyelik oluşturabilirsiniz. Alışverişi güvenle yapabileceğiniz firmanın sitesi kullanıcı dostu ara yüzü ile dikkatleri çekmektedir. Üyelik, alışveriş, sipariş takip edeni benzer biçimde işlemleri kolayca yapmanız mümkün oluyor.

Marka kendi alanında en fazlaca tercih edilen ürünleri sunmayı ürünlerin sıhhatli ve organik içerikleriyle başarıyor. Düzenlemiş olduğu kampanyalarla firmanın müşterileri istedikleri ürünlerden fazlaca sayıda alabiliyorlar. Markanın adı spor toplumunda olduğu benzer biçimde vücut geliştiren ve görünümüne ehemmiyet veren kişiler içinde da hızla duyulmaya devam ediyor. Sizlerde bu marka ürünleri kullanan binlerce şahıs arasına katılabilirsiniz. Ürünleri kullanmadan ilkin merak ettiğiniz mevzularda sorularınızı mail kanalıyla iletme imkanınız bulunuyor.

Takehiq müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Yakınma Hattı

Marka müşteri memnuniyetine üst düzeyde ehemmiyet veriyor. Tüm ürünlerin belirlenen standartlarda üretiliyor olması, hijyen kurallarına ehemmiyet verilmesi ile yakınma almadığı görülüyor. Bunun yanında sizler yakınma, görüş ve önerilerinizi üyelik sonrası hesabınızdaki ilgili bölümden yapabilirsiniz. Şirket müşterilerinden gelen tüm bildirimlere kısa zamanda dönüş yapmaktadır. Bu sayede siz de sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz. Firmanın sitesinde üyelik yaptığınız için alışveriş yapma zorunluluğu bulunmuyor.

Sorularınıza cevapları hesabınızdan alabiliyorsunuz. Isterseniz de firmaya mail gönderebiliyorsanız. Yakın bir yerde ikamet eden kişiler firmanın merkezine giderek ürünleri yerinde inceleyebiliyorlar. Her bürü hususi kutusunda barkod numarası ile tescilli ürünler fit, sıhhatli görünmek isteyen kişilerin beklentilerini karşılamaktadır. Ürünlerin iyi mi kullanılacağı hakkında bilgiler kutuların üstünde bulunuyor. Ek olarak kullanım ile ilgili sorularınıza da mail kanalıyla yanıt alabilirsiniz.

Takehiq yakınma hattı info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Takehiq müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Takehiq yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Takehiq Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

info@takehiq.com

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Takehiq çağrı merkezi numarasına info@takehiq.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Takehiq iletişim detayları, Takehiq telefon no, Takehiq bağlantı tel, Takehiq canlı destek, Takehiq müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir