Müşteri Hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

superbox-musteri-hizmetleri
superbox müşteri hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetleri Turkcell alt yapısı ile müşterilerine hizmet verir. Superbox, Türkiye’de en büyük telekomünikasyon firmaları içinde yer edinen Turkcell bünyesinde web hizmetini sunmaktadır. Kullanılan web hizmetine dair lüzumlu olacak her türlü için kullananların Superbox Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekir. Superbox Müşteri Hizmetleri yazışma numarası aracılığı ile arzu ettiğiniz zaman davet merkezi çalışanlarına ulaşabilir ve her mevzuda görüşebilirsiniz.

Turkcell Superbox yazışma adreslerinden tercih etiğiniz numarayı kullanarak kolayca davet merkezine ulaşabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim

Superbox Müşteri Hizmetleri numarası 0850 220 75 75’tir. Devamlı bu numara üstünden servis sağlayıcının davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Servis sağlayıcıya ilişkin öteki bilgiler şu şekildedir;

 • Superbox Merkez Adresi: Aydınlıkevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı/ Ofispark Maltepe /İSTANBUL

 • Turkcell Superbox Bireysel Davet Merkezi Numarası: 0532 532 00 00

 • Turkcell Superbox Kurumsal Davet Merkezi Numarası: 0850 222 1 222

Superbox Müşteri Hizmetleri Süratli Bağlan

Superbox kullanıcısı iseniz, müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonrasında asla vakit kaybetmeden davet merkezi personeline ulaşabilirsiniz. Bunun için;

 • Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri yazışma numarasını çevirin.

 • Sunulan sesli menüyü özetlemek gerekirse dinledikten sonrasında 1 tuşuna basın.

 • Burada sizden istenen kullanıcı numarası ya da T.C. kimlik numaranızı girin.

 • Peşinden girdiğiniz bilgilerin denetim edilmesini bekleyin.

 • Yeni gelen sesli menüden 6’yı tuşlayın ve davet merkezine ulaşın.

Turkcell Superbox müşteri hizmetleri ara adımları ile dakikalar içinde istediğiniz birim ile iletişime geçebilirsiniz. Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Her türlü informasyon ve görüşlerinizi davet çalışanları ile paylaşabilir, var ise şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell Superbox;

 • İnternetin olmadığı yerlerde en iyi şekilde kullanıcılara web erişimini sunan bir Turkcell hizmetidir.

 • Superbox içinde yer edinen SIM kart ile istenilen her yerden, en yakın baz istasyonundan alınan sinyaller ile internete bağlamak mümkün olur.

 • Taşınabilir özellikleri yardımıyla Superbox istenilen her yere götürülebilir.

 • Bilgisayar, tablet ve cep telefonu şeklinde internete bağlanmanın mümkün olduğu her cihazdan Superbox ile web bağlantısı elde etmek mümkündür.

 • Superbox ile 4.5G bağlantının olduğu her yerde 7/24 kesintisiz internete haiz olunabilir.

 • Superbox hizmetinde kullanıcılara sunulan üst düzey web hızı 375 Mbps’dir.

Superbox hakkında öteki merak ettikleriniz için Sık Sorulan Sorular bölümündeki başlıkları okuyabilirsiniz.

S.S.S.

Superbox İnternet Iyi mi?

Superbox, kurulumu oldukça kısa sürmesi yardımıyla kullanıcılardan sevinç alır. Kullanımı için kabloya gerek kalmamıştır. İstenilen yerde yalnız prize takılarak kullanılabilir. Bağlantı problemi çekmemesi sebebi ile ön plana çıkan Superbox düzgüsel webin çekmediği yerlerde bile çekim gücüne haizdir. 4,5G olan her yerde Superbox web, çekim gücüne haizdir.

Superbox Sınırsız Kaç TL?

Superbox tutarları, kullanım hızına bağlı olarak değişmiş olur. Kullanıcılar kaç GB hız ihtiyacı bulunduğunu belirledikten sonrasında uygun fiyatlar ile Superbox alabilir. Superbox paket hızları ve tutarları aşağıdaki gibidir;

 • Superbox 100 GB /Ayda 269 TL

 • Superbox 150 GB/ Ayda 299 TL

 • Superbox 200 GB /Ayda 319 TL

 • Superbox 300 GB /Ayda 349 TL

 • Superbox 15 Mbps / Ayda 699 TL

 • Superbox Fırsat 10 Mbps /Ayda 299 TL

 • Superbox Fırsat 20 Mbps 409 TL

İhtiyacınız olan paket türüne karar verdikten sonrasında, üyelik işlemlerinizi başlatabilir ve kablosuz modem kullanmanın ayrıcalıklarına haiz olabilirsiniz.

Superbox Taahhütlü mü?

Superbox web, kullanıcılara 24 ay taahhüt ile verilir. Taahhüt süresi bittikten sonrasında yine taahhüt yaptırarak kullanıma devam etmeniz mümkün olur.

Superbox İade Ediliyor mu?

Superbox, Fiber Modem, ADSL Modem, Turkcell TV+ ve Superbox üyeliklerinin iptal edilmesi modemi geri verme şartı ile yapılabilir.

Superbox Cayma Hakkı Kaç Gün?

Superbox üyelik aldıktan sonrasında meydana getirilen taahhüt ve anlaşmadan caymak isteyenler için 14 gün cayma hakkı bulunur. Kullanıcılar herhangi bir cayma bedeli ödemeden kolayca anlaşmadan cayabilir. Cayma talebinde bulunmak isteyen kullananların, kendilerine verilen modemi incelenmek suretiyle yetkili adreslere teslim etmesi gerekir. Yapılacak teslimin peşinden modem geri kabul edilirse cayma talebi de kabul edilmiş olur.

Superbox Nereye İptal Edilir?

Superbox cayma hakkını kullanan kullananların modemlerini Fiber Çözüm Merkezleri ya da DSL Çözüm Merkezlerine teslim etmeleri gerekmektedir. Modemin teslimi için tanınan süre 15 gündür. Bu süre içinde modemi bu adrese teslim etmeyen kullananların fesih talepleri kabul edilir sadece modemin tutarı kullanıcılara satmaca bedeli olarak yansıtılır.

Superbox İnternet Bitti Ne Yapmalıyım?

Superbox kapsamında aylık olarak verilen web kotası dolabilir. Bu durumda kullanıcılar Turkcell yazışma merkezleri ile iletişime geçerek ek kota talebinde bulunabilir. Aylık olarak kullanıcılara ek 50 GB kadar kullanma fırsatı verilir.

Superbox Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir