Müşteri Hizmetleri

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Sultanbeyli Devlet Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi, İstanbul ilimizin Sultanbeyli ilçesinde bulunmaktadır. Hastane 1992 senesinde kurulmuştur. 2788 metre kare arazi üstüne konumlanmıştır. 4 kattan oluşan olarak inşa edilmiştir. Kartal devlet hastanesine bağlı bir poliklinik statüsünde iken sonrasında ayrılmıştır. 2018 yılından sonrasında ise yeni binasına taşınmıştır. 400 yatak kapasitesine haizdir. Tam adres bilgisi öğrenmek isteyenler için Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cad. No:60, 34935 Sultanbeyli/ İstanbul olarak informasyon verebiliriz. Hastanenin acil ya da poliklinik birimlerinden faydalanabilirsiniz. Acil girişleriniz için buluşma almanıza gerek kalmamıştır. Yalnız poliklinik randevularınızı alarak muayene olabilmeniz ve birçok tetkiklerinizi yaptırabilmeniz mümkündür. Çağrı merkezlerini arayanlar istediği gün ve saate buluşma alabilmektedir. Hekim seçimleriniz için de arzu ettiğiniz doktoru tercih etme özgürlüğüne sahipsiniz. Eğer kendi aracınız yoksa hastaneye toplu taşıma araçları ile ulaşım yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi içinde birçok tıbbi birimler bulunmaktadır. Özellikli birimler içinde cemiyet ruh sağlığı merkezi, erişkin yoğun bakım, çocuk yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ünitesi haricinde palyatif bakım servisi bulunmaktadır. Poliklinik bölümleri içinde acil tıp, anestezi, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, dahiliye, hanım doğum hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, psikiyatri, üroloji bölümleri bulunur. Kişiler gereksinim duyduğu birimde muayene olması için buluşma alabilir. Ülkemizdeki tüm devlet hastanelerinden buluşma alınması için 182 aranmalıdır. Kişiler bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilir. En yakın tarihe buluşma alarak lüzumlu sıhhat hizmetinden faydalanabilir. Buluşma aldığınız günde size verilen randevudan ilkin hastanede bulunmanız gerekir. Kişiler reçetelerini, tahlillerini ve kendilerine konulmuş olan tanıları da e- nabız üstünden takip edebilir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sultanbeyli Devlet Hastanesi ile direkt görüşmek isterseniz 0 (216) 564 24 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numaraya arayarak istediğiniz birime yönlendirilmeniz mümkündür. Ek olarak 182 aranılarak da buluşma alınabilir. İnternet üstünden buluşma talebinde bulunmak isteyenler https://www.mhrs.gov.tr adresine giriş yaparak oldukca kolay bir halde bunu gerçekleştirebilir. Günümüzde birçok şahıs interneti kullanarak süratli bir halde buluşma alabilmekte ve kendisine yapılacak işlemleri takip edebilmektedir. Anne bebek sağlığı için de hastanede birçok bölüm bulunmaktadır. Hamile okulu ve anne sütünün önemi, emzirme eğitimi mevzularında da destek olunmaktadır. Ameliyathane, biyokimya, patoloji ve radyoloji bölümlerinden yararlanmak için de bu hastaneyi tercih edebilirsiniz. Son olarak teknoloji kullanılarak size sunulan hizmetler kaliteli bir halde verilir. Hastane yüksek bir donanıma haiz olarak bilinir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak sual, mesele, talep ve önerilerle ilgili görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Yakınma Hattı

Sultanbeyli Devlet Hastanesi hizmetleri ve doktorlarının gayreti kişilerin sıhhatli olması içindir. Hasta olanlar aldıkları hizmetlerden memnun kalmazsa bunu bildirerek yakınma oluşturabilir. Mail göndererek şikayetlerini dile getirmek isteyenler istanbuldhs16@saglik.gov.tr adresini kullanabilir. Şikayetçi olduğunuz mevzuyu dile getirerek sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da şikayetler dile getirilmektedir. Meydana getirilen işlemlerden yana sıkıntısı olanlar, doktorlar ya da çalışanlarla ilgili memnuniyetsizlik yaşayanlar, gecikme ve aksaklık durumlarının giderilmesini isteyenler yakınma oluşturabilir. Meydana getirilen tüm şikayetler değerlendirilecek ve en kısa sürede de çözüm getirilecektir. İnsanların sıhhat sektöründe kaliteli bir hizmet almak istemesi oldukça doğaldır. Kimi zaman mesele ve sıkıntılar da yaşanabilmektedir. Tüm bu tarz şeyleri aşmak için müşteri hizmetlerini arayabilir, mail gönderebilir ya da yakınma talebi oluşturabilirsiniz. Sorunların kısa zamanda giderileceğine güvenli olabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi yakınma hattı 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0216 564 24 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 564 24 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
E-Posta : istanbuldhs16@saglik.gov.tr
Telefon : 0216 564 24 00

Arama Terimleri: Sultanbeyli Devlet Hastanesi iletişim detayları, Sultanbeyli Devlet Hastanesi telefon no, Sultanbeyli Devlet Hastanesi bağlantı tel, Sultanbeyli Devlet Hastanesi canlı destek, Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir