Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

Starbucks çağrı merkezi telefon numarası

2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Starbucks Müşteri Hizmetleri Telefon Desteği: 4444749

Amerikalı bir kahve dükkanı olarak oluşturulan, bugün ABD markalı kahve dükkan zinciri olarak tanıdığımız Starbucks markası sahibi Howard Schultz’dur. Seattle, Washington’da oluşturulan ilk dükkan, bugün dünyanın dört bir yanında bulunuyor. Güncel verilere bakılırsa Starbucks mağazaları bugün 21 binin üstünde ve 65 değişik ülkede hizmet verirken sizlere kahve satın alım, kavrulma süreçleriyle birlikte hem de hususi bir deneyimi de sizlere vermektedir.

Starbucks mağazasının açılış hikayesi özetlemek gerekirse, markanın sahibinin ilk Milano, İtalya’daki gezisine işaret gösteriliyor. Burada yapmış olduğu iş gezisi ile beraber İtalya’da bulunan pek oldukça espresso barları ve buradaki kahve deneyimlerinin benzerinin ABD’da da olması gerektiğine inandı. İtalya kafe geleneğinin benzerini ABD modelini yaratmak isteyen marka, esin almış olduğu Moby Dick ile hem adı hem de eski kahve tüccarlarının denizcilik geleneği sebebiyle logosunu  buna bakılırsa şekillendirdi.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası 4444749
e-posta adresi infostarbucks-tr@alshaya.com
yardım sayfası https://www.starbucks.com.tr/customer-service/faqs/contact
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Mesai saatleri içinde arayıp 2 e basmanız, mesai saati haricinde ise, aradığınızda sinyal sesinden sonrasında iletişim bilgisini bıraktığınızda mesai içinde size dönüş yapılacaktır.
güçlük 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 4 dk.
çağrı merkezi emek verme saatleri Hafta içi 08:00-17:00
genel merkez adres Merkez Ofis: Saray mah. Site Yolu sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 / Ümraniye/ İSTANBUL
starbucks çağrı merkezi kısa informasyon

Starbucks Niçin Bu Kadar Tercih Ediliyor?

Starbuck vatanımızda ve dünyada en oldukça tercih edilen kahvecilerden biridir. Bu durumun pek oldukça sebebi var. Sadece en önemlilerinden biri elbet Starbucks’ın kendisini anlatırken de bahsetmiş olduğu suretiyle bir tek bir kahve değil hem de tecrübe de sunuyor olmasıdır. Starbucks, mağazasına gelen her insanın ev ve iş yerinden sonrasında 3. Mekanı olmasını istiyor.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bu yüzden rahat koltuklar, rahat ortam ve selfservis yardımıyla herhangi bir karışanınız olmaması, istediğiniz kadar mekanda bulunmanız ya da benzer şekilde emek verme masalarında saatlerce bir plan içinde çalışmanıza kimse karışmıyor.  Bununla ilgili daha detaylı informasyon almak ya da kahveler hakkında informasyon edinmek için Starbucks müşteri hizmetleri ile telefonda da görüşerek informasyon edinebilirsiniz.

Bir zamanlar çokça konuşulan konulardan biri de Starbucks menüsü idi. Starbucks’ın bugün yüzlerce kahve çeşidi ile sunmuş olduğu leziz ve el yapımı içecekleriyle müthiş yiyeceklerine göz atmak mümkündür. Bu mevzuda https://www.starbucks.com.tr/menu-list/beverage-list adresini kullanabilirsiniz. Bu sayfadan hem içecekler menüsüne ulaşarak, kaliteli kahve çekirdekleriyle meydana getirilen mükemmel kahve içeceklerine ulaşır, benzer şekilde yiyecekler kategorisiyle de istediğiniz benzer biçimde kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Dört gözle beklenen yiyecek yada içeceklerle ilgili ise Starbucks iletişim numarası üstünden istediğiniz benzer biçimde yetkili müşteri temsilcileriyle görüşerek de informasyon, destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Starbucks Bayiliği Iyi mi Alınır?

Starbucks, Türkiye dahil olmak suretiyle dünya üstünde kurduğu mağazalarının birçoğunda belirli gruplar ile ortaklık halinde yürütmektedir. Eğer ortaklık kuramadığı ülke yada bölge var ise, direkt kendi yapılandırmasını sağlayarak mağaza sahibi kendisi olur.

Bu yüzden Türkiye operasyonu Shaya Grubu üstünde gerçekleştirerek Shaya Kahve’nin lisansı ile başka bir şahıs ya da kuruluşa lisans, bayilik verme uygulaması bulunmaz. Türkiye’deki tüm Starbucks mağazaları tek bir grup ile ortaklık içinde olup bu marka Shaya Kahve AŞ şeklindedir.

Starbucks E-Posta ve Toplumsal Medya Hesapları

Starbucks mobil uygulama, yıldız kazanma ve harcama hakkında sorularınız için aşağıdaki eposta adresiyle iletişime geçerek informasyon alabilirsiniz. Aynı şekilde uygulama hakkında çeşitli kampanyalar yada bakiye yükleme benzer biçimde mevzularda da en süratli yanıtı alabilmek adına yetkililerle aşağıdaki eposta adresinden iletişime geçtiğinizde, süratli bir informasyon akışı olacağından güvenli olabilirsiniz. Ek olarak toplumsal medya hesapları da aşağıdaki benzer biçimde olup haftanın belirli gün ve saatlerinde de hususi kampanyalardan yararlanmak için yakından takip edebilirsiniz:

Starbucks Yetkili Eposta Adresi: infostarbucks-tr@alshaya.com

STARBUCKS Feysbuk

STARBUCKS Twitter

STARBUCKS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir