Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

Sompo Japan Çağrı Merkezi Direk Bağlan

2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Sompo Japan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502508181

Japonya’da kurulan ve bugün Türkiye’de hizmet veren büyük sigorta şirketlerinden Sompo Sigorta, 2010 senesinde Fiba Sigorta’nın hisselerini satın alarak Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Sompo Sigorta ünvanını ise 2011 senesinde alan marka, bugün faaliyetlerini büyük bir oranda Türkiye’de de devam ettirmektedir.

En iyiyi sunmak, sigorta süreçlerinde daima en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulan Sompo Sigorta, dünyanın dört bir yanında hizmetlerini sigorta alanında vermeye devam ediyor. Günümüzde müşterilerine samimi bir halde yaklaşarak hem bireysel hem de kurumsal süreçlerde destek olurken en iyi şekilde de açık ve süratli bir hareketlilik kazandırmak amacıyla hizmet etmektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
sompo japan çağrı merkezi kısa informasyon

Sompo Japan sigorta özellikleri

Sigorta teklif ve sorgulama süreçlerinin tamamını online ortama taşıyan marka bugün birbirinden değişik sigorta türlerinde de web üstünden teklif almak için erişebilme ortamını sizlere veriyor. Sompo Japan müşteri hizmetleri ile telefonda da görüşerek ön informasyon sahibi olabilir, buna nazaran de trafik, kasko, tamamlayıcı sıhhat, dask yada gezi benzer biçimde mühim sigorta poliçeleri başta olmak suretiyle birbirinden değişik sigorta türlerinde de ürünler hakkında anında informasyon alabilirsiniz.

Pek oldukça anlaşmalı sıhhat kurumlarıyla beraber daima her yerde hastane avantajlarından faydalanacağınız, birçok en yakın acente ile birebir iletişime girerek görüşme sağlayacağınız ve anlaşmalı servisler ile de araçlarınızda kasko yardımıyla onarım ettirme süreçlerine dahil edeceğiniz şekilde pek oldukça imkandan da faydalanabilirsiniz.

Sompo Sigorta’da Anında Teklif Alın

Sompo Mobil uygulaması ya da web sitesi üstünden istediğiniz daima anında teklif alabilirsiniz. Birkaç dakika içinde biçim doldurup teklif almak için kolayca sigorta hesaplaması yaptırabilir ve en uygun sigortaya bu sayede ulaşabilirsiniz. Sompo Sigorta iletişim numarası olarak bu sayfada yer edinen 0850’li telefon numarasından her an daima için informasyon ve destek alabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz zamanlarda yeni kayıt açacağınız hasar işlemlerinizle ilgili olarak hem hasar dosyalarınızı sorgulayabilir hem de dosya durumlarını takip edebilirsiniz. Hasar dosyası hakkında informasyon edinmek ve iletişimde kalmak adına mobil uygulamayı etken şekilde kullanabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sompo Sigorta’ya ihtimaller içinde bir sual, problem yada taleplerinizle ilgili olarak ulaşabileceğiniz iletişim adresleriyle birlikte talep yada şikayetleriniz hakkında istediğiniz daima görüşebilirsiniz. Bu mevzuda https://www.somposigorta.com.tr/yardim-ve-destek/talep-ve-sikayet-izleme adresinde bulunan talep ve yakınma seyretme sayfasından da hem web üstünden meydana getirilen talep ve şikayetler hem de acente talep ve şikayetler ile lüzumlu bildirimleri denetim edebilir, Sompo Sigorta çağrı merkezi üstünden de yetkililere ulaşarak informasyon edinebilirsiniz.

Sompo Japan Toplumsal Medya Hesapları

İstediğiniz daima aşağıdaki toplumsal medya hesapları üstünden Sompo Japan Sigorta şirketinin tüm etken toplumsal medya hesaplarına erişebilirsiniz. İstediğiniz an takipte kalmış olarak, istediğiniz hususi sigorta türleri ve poliçeler için anında toplumsal medya hesaplarından takipte olup haberdar olabilirsiniz.

SOMPO JAPAN Feysbuk

SOMPO JAPAN Twitter

SOMPO JAPAN İnstagram

Sompo Sigorta ile Sompo Japan aynı mı?

Sompo Japan şirketi adını 2011 senesinde Sompo Sigorta olarak değiştirmiş ve unvan olarak da A. Ş’yi kullanmaya adım atmıştır.

Sompo hangi banka ile çalışıyor?

Sompo Sigorta şirketi günümüzde neredeyse her banka ile iş koşturmacasındadır. Akbank, Denizbank ve Finansbank benzer biçimde bankaların yanı sıra Albaraka ile de iş koşturmacasındadır.

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir