Müşteri Hizmetleri

Sneaks Up Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

Sneaks Up müşteri hizmetleri Türkiye’nin spor perakende satışı alanında en öne çıkan şirket olurken, 7 gün 24 saat süresince kesintisiz canlı destek, müşteri hizmetleri, mail adresi benzer biçimde iletişim bilgileri merak ediliyor. Tüm detaylara sizler de anında makalemizden erişebilir, iletişim telefon numaraları yardımıyla direk bağlanma alternatifleri yardımıyla kolay hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sneaks Up Genel Merkez İletişim

Sneaks Up genel merkez iletişim ülkemizin en önde geldiği malum spor perakendelerinden bir tanesi olarak yerini alıyor. Unal Group markası olarak malum müessese 2008 yılından bu yana kadar sektörde etken bir halde büyümeye devam ediyor. Nike NS partneri olarak hizmetlerine başladığı bilinirken sporcu ve sporu yaşam felsefeleri olarak benimseyen spor tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

2014 yılı içinde ilk olarak Sneaks Up İstanbul sınırlarında açılmasının peşinden çalışmalarına başlamış, 2019 yılı itibari ile de birçok ilde açılarak mağazalar zincirleri haline gelmiştir. Sneaks Up yönetim başkanı genel olarak devletimizde sokak ve sneaker kültürünün gelişmesini sağlamak ve daha yaygın bir hale gelmesini sağlamaktan mutluluk ve gurur duymasından dolayı hız kesmeden çalışmalarına devam etmiştir.

  1. Adisas,
  2. Nike,
  3. Jordan,
  4. The North Face,
  5. Timberland,
  6. Reebok,
  7. Puma,
  8. Vans,
  9. Skechers
  10. Asisc benzer biçimde birçok lüks speaker markalar ile birlikte ikonik air Jordan sneaker koleksiyonları içinde Sneaks Up mağazalarından haiz olmak mümkün olacak.

Basketbol spor koleksiyonları için birden fazla marka öne çıkarken genel olarak Puma, Nike, Adidas, Jordan benzer biçimde markalar ile öne çıkacak. Bilhassa sokak giyim koleksiyonlarına haiz olmak için en uygun marka ve adres olacak.

screenshot-9-1
sneaks up müşteri hizmetleri

Sneaks Up Mail Adresi

Sneaks Up mail adresi sokak kültürünü tüm ülke genelinde yayma amacı ile yaşamın her alanının spor ile birleşmesini sağlama esnasında yeğleyen kullanıcılar için en öncü markalardan bir tanesidir. Bu alanda Sneaks Up tarafınca hususi olarak hazırlanan koleksiyonlar tüm müşterilerin beğenilerine sunulmaya devam ediyor. Satışlardan derhal ilkin hizmet ve derhal sonrasında hizmetler yardımıyla müşteri memnuniyeti devamlı en ön sırada yerini almaya devam ediyor.

Sneaks Up bu süreçlerde Sneaks Up müşteri hizmetleri ve Sneaks Up mail adresi ile kaliteli hizmetler sunmaya çaba gösteriyor. Üretim esnasında gösterilen emek ve kalite satış sonrası çağrı merkezlerinde de öne çıkıyor. Karşılaşılan ne benzer biçimde problem ya da sorun olursa anlık olarak iletişime geçmek kafi oluyor.

Sneaks Up mail adresi [email protected] olarak yer alırken isteyen hepimiz dilediği süre telefon numarası yerine mail ile de iletişime geçmeyi tercih edebilecek.

Sneaks Up Mağazalar

Sneaks Up mağazalar birçok il bazlı hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Verilen siparişler ya da genel problemler meydana gelirse ilgili alanlarda data almak için genel merkez olan 0850 241 72 31 telefon numarası ile anlık iletişimler yapılıyor. Sneaks Up yakınma hattı için iletişime geçilebilecek olduğu benzer biçimde tüm müşterilerin emsalsiz düşünce ve taleplerini dikkate alıyor.

Şikayetler için kalıcı olan çözümler üretmek için çalışmalarına devam eden bir mağaza zincirleri olurken Sneaks Up yakınma hattı devamlı etken olarak öne çıkıyor. Çağrı merkezleri mesai saatlerinde çalışmalarına devam ederken canlı destek ve yakınma hattı her an çalışmalarına devam ediyor. İsteyenler hem mail adresi hem canlı destek hem de müşteri hizmetleri hattı ile anlık kaliteli hizmetleri bulabilecekler. Bunun için yalnız iletişime geçmek de kafi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir