Müşteri Hizmetleri

Skytech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skytech çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Skytech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Skytech yakınma hattına erişebilirsiniz. Skytech müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Skytech Çağrı Merkezi Numarası

Skytech, 1984 senesinde Ünsal Yapı ve Tecim Şirketi’nin yardımıyla çalışmalarına adım atmıştır. Ünsal, işinde ustalaşmış olması ve saygınlık kazanmasından dolayı firmaya büyük destek elde etmiştir. Kuvvetli bir ekip emek vermesi ile projelerde değişik yapılanmalar yapılmaktadır. Şirket, hem dünyada hem de ülkede olan değişimleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi başarmıştır. Bu gelişim, birçok zorlukları bununla beraber getirse de şirket değerlerinden ödün vermemiştir. Günümüzde birçok şirket ile çalışmalarına güvenle ve başarıyla devam etmektedir.

Şirket ile değişik nedenlerden dolayı iletişime geçmek isteyenler 0 212 576 30 01 numarasını arayarak gereksinimleri oldukları noktada destek alabilir. Ek olarak firmanın resmi internet sayfasında bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Şirket, kısa süre içinde iletinize yanıt verecektir. Düşüncelerinizi ve taleplerinizi, mail yöntemiyle iletmek istiyorsanız info@skytech.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Firmanın size geri dönüş sağlayabilmesi için bilgilerinizin eksiksiz, güncel ve doğru olduğundan güvenli olmalısınız. Ünsal Yapı ve Tecim Şirketi çatısı altında kendini devamlı geliştirmeye itina gösteren ve hizmet veren şirket, iletişim seçeneklerinde de en iyisini hayata geçirmeye çaba göstermektedir. Dolayısıyla iletişime seçeneği ne olursa olsun en kısa sürede şirket müşterilerine geri dönüş sağlar.

Skytech çağrı merkezi numarası 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Bu yüzden müşterilerinin taleplerine dönebilmek ve sorularını cevaplamak için birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Toplumsal medya hesaplarından firmaya direkt ileti atarak merak ettiklerinizi sorabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Bununla beraber info@skytech.com.tr mail adresini kullanarak da firmaya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında firmanın hizmetlerinden yararlanmak için 0 212 576 30 01 numaralı telefonu arayarak kısa süre içinde firmayla iletişime geçebilirsiniz. Markanın, birçok şahıs tarafınca tercih edilmesinin ve konuşulmasının sebeplerinden biri, hizmetlerinin kaliteli olması ve taleplerin süratli bir halde giderilmesidir.

1984 senesinde faaliyetlerini göstermeye başlamış olan şirket, Ünsal Yapı ve Tecim Şirketi yardımıyla kısa sürede ekibini ve hizmet ağını genişletmeye adım atmıştır. Birçok firmayla çalışmalarına devam etmektedir. Günümüzde serinletici ve tv alanında ürünler yapmaktadır. Teknolojik gelişimleri yakından takip etmesi ve kaliteli malzemeler kullanımı, ürünlerinin iyi ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Skytech müşteri hizmetleri numarası 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın ürünleri ve öteki hizmetleriyle ilgili mesele yaşadığınızda sıra beklemeden, mevzuyla ilgili bilgisi olan ve kibar müşteri hizmetleri temsilcileriyle derhal görüşebilirsiniz. Şirket, müşterileriyle olan ilişkilerine ehemmiyet vermektedir. Bu yüzden birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Herhangi bir mağduriyet ya da mesele yaşayan müşteriler, şirket ile birçok yoldan iletişime geçebilir. Müşterilerin hizmetlerden memnun kalması, firmanın öncelikleri içinde yer verilmiştir. Bundan dolayı 35 yılı aşkın bir süredir ustalaşmış hizmet vermektedir. Ek olarak teknoloji alanında ilgi gören ve hizmet ağını her geçen gün genişleten bir şirket olmuştur. Böylelikle profesyonelliği korumuş ve sektörde bilinirliği artmıştır. Firmanın ürünleri hakkında merak ettiklerinizi, ürünler hakkında düşüncelerinizi ve daha fazlası için şirket ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Skytech müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Yakınma Hattı

Şirket, tüm tv ve serinletici ürünlerini kendi üretmesinin yanı sıra üretimde kullandıkları malzemeleri de özenle seçmektedir. Bu yüzden değişik firmalarla beraber iş koşturmacasındadır. Şirket, müşterilerini memnun etmek için dört gözle beklenen mevzuları gidermeye çalışır. Internet sayfası üstünde şirket hakkında genel bilgiler, ürünler, iletişim seçenekleri, merak edilenler ve daha fazlası detaylı bir halde yer verilmiştir. Internet sayfası üstünden hizmet almak isteyenler, site üstünden online alışveriş yapabilir ya da iletişim formunu doldurarak talepte bulunabilir. Her koşulda şirket, müşterilerini memnun edebilmek için kısa süre içinde yanıt verecektir. Bununla beraber istenilen ürünleri, kısa süre içinde belirtilen adreslere güvenle teslim etmektedir.

Skytech yakınma hattı 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Skytech müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Skytech yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Skytech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 23 30

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Skytech çağrı merkezi numarasına 444 23 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : SKY İNOVASYON VE TEKNOLOJİ A.Ş

Adres : Özgürlük Bulvarı no:119, 34035 Başakşehir/İstanbul

E-Posta : info@skytech.com.tr

Telefon : 444 23 30

Arama Terimleri: Skytech iletişim detayları, Skytech telefon no, Skytech bağlantı tel, Skytech canlı destek, Skytech müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir