Müşteri Hizmetleri

Siirt Petrol Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siirt Petrol Gezim çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Siirt Petrol Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Siirt Petrol Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Siirt Petrol Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Siirt Petrol Gezim 1972 yılından beri yolcu taşımaktadır. İlk kurulduğunda piyasaya OTOŞARK ismiyle giren şirket sonradan adını değiştirmiştir. Şirket Siirt başta olmak suretiyle Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Firmanın 150’ye yakın bilet satış noktası bulunmaktadır.

Firmanın sunmuş olduğu hizmetle ilgili bir şikayetiniz yada iletmek istediğiniz bir öneriniz olursa müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Firmaya ilişkin müşteri hizmetleri numarası 444 00 56’dır. Ek olarak firmaya ilişkin başka iletişim numaraları da bulunmaktadır. 0484 223 16 16, 0484 223 33 36 ve 0484 223 33 38 numaralı telefonlar vesilesiyle da firmaya ulaşabilirsiniz. Otogar telefonuna ulaşmak için 0484 223 35 85 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Şirket ile e-posta yöntemiyle iletişim oluşturmak isterseniz de informasyon@siirtpetroltur.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim çağrı merkezi numarası 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket “Sevdiklerinize ulaştırır” sloganıyla uzun senelerdir yolcularını taşımayı sürdürmektedir. Her gün binlerce insan değişik değişik sebeplerden dolayı kent değiştirmektedir. Şehirlerarası seyahat yapmak insanı fazlasıyla yormaktadır. Bu süreçte otobüs firmasının iyi olması, müşterisiyle ilgilenmesi önemlidir. Şirket sunmuş olduğu hizmetlerle yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi vermektedir.

Seyahat süresince çeşitli imkanlardan yararlanabilir, her koltukta hususi olarak bulunan televizyondan dilediğinizi seyredebilirsiniz. İsterseniz otobüsün parasız internetinden de faydalanabilirsiniz. Ek olarak telefonunuzu şarj etmek isterseniz usb bağlantı girişini kullanabilirsiniz.

Yolculuğunuz süresince size sunulan hizmetten memnun kalmazsanız bu durumu firmaya bildirebilirsiniz. Bunun için 444 00 56 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Isterseniz informasyon@siirtpetroltur.com mail adresini de iletişim oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ek olarak firmanın internet sayfasında yer edinen iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Ek olarak bir tek şikayetlerinizi dile getirmek için değil tavsiye ve isteklerinizi dile getirmek için de aynı iletişim yayınlarını kullanabilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim müşteri hizmetleri numarası 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket 50 senedir sektörün içerisindedir. Bu kadar uzun süre sektörün içinde bulunmanın birçok pozitif yanları bulunmaktadır. Sektör tecrübesi müşteri ile daha iyi bir iletişim kurulmasının da öncüsü olmaktadır. Siz de şehirlerarası yolculuğunuz esnasında firmaya ilişkin otobüslerle gitmek istiyorsanız hem gişelerden hem de online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletlerinizi isterseniz sonradan açığa alabilir yada iptal edebilirsiniz. Bu sayede bileti aldığınız tarihlerde işiniz çıkarsa alternatif bir çözüm size sunulmaktadır.

Şirket seyahat süresince çeşitli ikramlar yaparak yolcularının gereksinimlerini karşılamaktadır. Ek olarak her koltukta kişiye hususi bulunan televizyonları kullanabilirsiniz. Hem film ve dizi seyretmek için hem de müzik dinlemek için kullanabilirsiniz. Her televizyonda yolcuların kullanımı için kulaklık da bulunmaktadır. Ek olarak aynı televizyondan oyun da oynanabilmektedir. Eğer firmanın sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bir şikayetiniz var ise şirket ile çeşitli iletişim kanallarından bağlantı kurabilirsiniz. Ek olarak aynı iletişim yayınlarını önerilerinizi ve isteklerinizi dile getirmek için de kullanabilirsiniz. Şirket ile seyahat yapmak için online yada mobil uygulamadan bilet satın alabilirsiniz. İkinci bir tercih olarak bilet satın almak için gişeleri de tercih edebilirsiniz. Ek olarak online satışlarda değişik dil seçenekleri de bulunmaktadır.

Siirt Petrol Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siirt Petrol Gezim Yakınma Hattı

Firmadan almayı düşündüğünüz biletler için avantajlardan yararlanmak istiyorsanız firmanın sistemine üye olabilirsiniz. Eğer Türkçe bilmiyorsanız değişik dil seçenekleri de bulunmaktadır. Firmanın internet sayfasına giderek değişik dil seçenekleri ile de biletinizi alabilirsiniz. Şirket ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda ise müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. İster şubelerden isterseniz de web sitesi yada mobil uygulamadan bilet alabilirsiniz. Aldığınız bilet bilgilerinde değişim olması durumunda biletinizi açığa alabilir yada iptal edebilirsiniz. Böylelikle ileri tarihler için bilet alma mevzusunda kaygı duymanıza da gerek kalmamaktadır.

Siirt Petrol Gezim yakınma hattı 444 00 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Siirt Petrol Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Siirt Petrol Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Siirt Petrol Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 00 56

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Siirt Petrol Gezim çağrı merkezi numarasına 444 00 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : SİİRT PETROL TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Zemin Kat No:1 Merkez/Siirt/TÜRKİYE
E-Posta : informasyon@siirtpetroltur.com
Telefon : 444 00 56

Arama Terimleri: Siirt Petrol Gezim iletişim detayları, Siirt Petrol Gezim telefon no, Siirt Petrol Gezim bağlantı tel, Siirt Petrol Gezim canlı destek, Siirt Petrol Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir