Alışveriş Müşteri Hizmetleri

SHOPİER müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Shopier Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508401510

Son yıllarda web teknolojisinin büyümesiyle beraber ortaya çıkan internette tecim yada e-ticart olgusu, çığ şeklinde büyüyen terimlerden biri olarak biliniyor. Arzu ettiğiniz her yerde kolay satış yapabileceğiniz, her insana kolayca satın alma deneyimi yaşatacağınız şekilde mağazaları açma mevzusunda siz de Shopier ile tanışın.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Shopier, e-ticaret oluşumunun en kolay yollarından biri olarak bulunuyor. Günümüzde alışveriş ve ödeme otomasyonu yardımıyla ürün satışı gerçekleştirmek isteyen her insanın bir numaralı mağazalarından biridir. Ürünlerinizin tamamını Shopier ile toplumsal medyada tanıtabilir, birçok pazar yerinde de araştırarak kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede bir internet sayfası üstünden ticaretinizi e-ticaret formatında gerçekleştirir, kolayca yapabilir ve istediğiniz en iyi şekilde de başarıya ulaşmış satışlara ulaşabilirsiniz.

Bu marka ile bir dükkan açarak internette e-ticaret platformunuzu oluşturmak hem kolay hem de basittir. Derhal platformu kurarak satışlarınızı yapabilir ve mağazanızın gücüyle birlikte kazançlarınızı artırabilirsiniz. Bununla ilgili eğer sorularınız var ise Shopier çağrı merkezi üstünden iletişime geçerek, informasyon paylaşımında bulunacak şekilde yetkililerle görüşebilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 08508401510
e-posta adresi hello@shopier.com
yardım sayfası https://www.shopier.com/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 08508401510 aradıktan sonrasında ilkin 6 yı sonrasında 2yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
güçlük 4/10
süre Tahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi emek verme saatleri 7/24
genel merkez adres İçerenköy Mh. Ümit Sk. AND Plaza No:10-12/70 Kat:18 Ataşehir 34752 İstanbul, TÜRKİYE
shopier çağrı merkezi kısa informasyon

Shopier’in Avantajları Nedir?

Instagram, Feysbuk, Twitter yada öteki toplumsal medya platformları başta olmak suretiyle bir internet sayfası kurarak ya da çeşitli pazar yerlerinde kendinizi tanıtarak, Shopier’de kurduğunuz mağazada süratli bir alışveriş deneyimini yaşatabilirsiniz. İnsanların Shopier mağazanıza uğraması, buradan bir ürün satın alması oldukça basittir. Kolayca gerçekleştireceğiniz bu tecrübe yardımıyla Shopier, aslına bakarsak bir ödeme aracı ve ürünlerinizi tanıtacağınız bir sayfayı sizlere sunan büyük bir operasyondan biridir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dakikalar içinde satış yapacağınız şekilde bir dizayn oluşturabilir, pazaryerlerinde de istediğiniz şeklinde ürünlerin satışa dönmesi mevzusunda hem sipariş hem de ödeme otomasyonunu kolayca kullanabilirsiniz.

Shopier Kullanım kolaylıkları nedir?

  • Shopier internet sayfası her ekrana hususi şekilde emek verme uyumu sağlar. Masaüstü haricinde tablet, telefon ve öteki cihazlarda kolayca görüntülenme sağlar, üye olma şeklinde güçlük dahi gerekmeden müşterilerinizin alışveriş yapabilmelerine destek olabilirsiniz.
  • Ödemeyi kolaylaştırın. Müşterileriniz web sayfanıza geldiklerinde ürünleri gezip sepete ekleyip, ödemelerini 1 tık ile anında yapabilirler. Güvenli bir platform olan Shopier’de %100 güvenilir ödeme aracıyla ödemelerini tamamlayıp satış oranlarınızı bu e-ticaret yapısıyla artırın.
  • Hem size hem de müşterilerinize kolay bir kullanım imkanı sunan Shopier yardımıyla kolayca bir kullanım sağlar, istediğiniz şeklinde hususi içerik üreterek başarıya ulaşmış satış oranları yakalayabilirsiniz.

Toplumsal medyada büyük bir takipçi kitleniz var ise, satışa dönüştürmek amacıyla bu mevzuda müşteri kazanımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bununla birlikte yalnız nakit değil kredi kartı ile tahsilat işlemlerini, taksit seçeneklerini de Shopier gücüyle mağazaya hususi yaptırmış olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Öteki bir açıdan alıcı için Shopier güvenilir mi? Mevzusunda ise kartlı ödemelerde sipariş ve bilgiler daima güvenli ortamda saklanır. Taksitli alışveriş imkanı veren Shopier aynı şekilde istediğiniz devamlı satın alma kolaylığını da müşteriye sunar.

Shopier E-Posta ve Toplumsal Medya Hesapları

Shopier’de mobil uygulama olarak AppStore ve Google Play Store üstünden uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Bununla birlikte bir üyelik tutarı bulunmayan Shopier’de her şey parasız şekilde oluşturulabilir.

Yurtiçi ve yurtdışı satış oranları hakkında ise yalnız yurtiçi satış için %2.99 + 0.49 TL’den süregelen işlem tutarı talep edilirken yurtdışında ise +3.99 + 0.49 TL’den süregelen işlem ücretleri talep edilir. Detaylar için hem aşağıdaki e-posta adresiyle iletişime geçebilir hem de toplumsal medyadan da detaylar hakkında informasyon almak için Shopier’i takip edebilirsiniz.

Shopier Yetkili Eposta Adresi: hello@shopier.com

SHOPİER Feysbuk

SHOPİER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir