Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

Shell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

13 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Shell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4442020

Royal Dutch Shell markası, yaygın haliyle yalnız SHELL olarak malum marka, İngiltere’de kurulan şirketlerden biridir. Shell markasıyla bugün benzin, akaryakıt yada LPG alımlarında kalitesi, itimatı en iyi şekilde veriyor olması yardımıyla Türkiye’nin dört bir yanında doğru bir benzin istasyonunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu hissiyatı veren markanın kuruluşu İngiltere olup bugün genel merkez ise Hollanda’da bulunmaktadır.

2021 yılı verilerine dayanarak paylaşmak gerekirse Shell markasının tüm dünyadaki çalışan sayısı 86 binin üzerindedir. Bu sayı ile sahada ve geri planda çalışan binlerce insan olduğu göstergesi olan akaryakıt istasyonlarının yönetimi de bu sayede gerçekleştirilir.

Shell markasının iş alanlarının temelinde petrol ve doğalgaz bulunur. Petrol yada gazın aranmasında ve üretiminde hizmet veren, aynı şekilde rafine edilerek pazarlama süreçlerine de dahil olarak satışını gerçekleştiren, internasyonal enerji şirketlerinden biri olarak kendini tanıtır. Markaya ilişik birebir görüşme ya da temsilci ile görüşmek istediğinizde Shell müşteri hizmetleri ile birlikte telefon üstünden iletişim kurabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 4442020
e-posta adresi shellturkiyeik@shell.com
yardım sayfası https://www.shell.com.tr/hakkimizda/contact-us/customer-service.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Mesai saatleri içinde arayıp 4 e bastığınızda müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.
güçlük 1/10
süre Tahmini bekleme süreniz 1 dk.
çağrı merkezi emek harcama saatleri Hafta içi 08:00-20:00 ve Cumartesi günleri 09:00-19:00 içinde hizmet vermektedir.
genel merkez adres Shell Petrol A.Ş. Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No: 18 B Blok Esentepe Şişli, İstanbul 34394 Tel: +90 212 376 00 00 Faks:+90 212 376 06 00
shell çağrı merkezi kısa informasyon
Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Shell ClubSmart Ne İşe Yarar?

Shell ClubSmart ile parasız yakıt sahibi olmak ister misiniz? Her 500 Smart Puanda 5 TL’lik armağan yakıt alabileceğiniz bu kart ile hesabınızı oluşturarak puanları toplar, avantajlı Shell Club Smart avantajlarından da hızlıca faydalanabilirsiniz.

Smart puanlarıyla ilgili gecikmeli yüklemeler var ise, bunlar genel anlamda 48 saate kadar sürüyor. Eğer çeşitli sual yada sorunlarınız var ise 444 20 20 telefon numarası Shell çağrı merkezi olup buradan yetkililer ile direkt telefonda görüşebilir, Shell müşteri hizmetleri merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte club.smart@shell.com adresiyle de birebir görüşme sağlayacağınız benzer biçimde, bakiye yüklemelerinde, puan bakiye görüntüleme sorunlarında ya da gizyazı unutmanız durumlarında sizleri yönlendirecek yetkililerle telefonda görüşme yapabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Size En Yakın Shell Nerede?

Bulunduğunuz konuma bakılırsa size en yakın Shell nerede uygulaması olarak siz de aşağıdaki bağlantı ile beraber tüm Shell akaryakıt istasyonlarını öğrenebilirsiniz. Ve hatta dünyanın dört bir yanında nerelerde Shell akaryakıt istasyonu var ise https://www.shell.com.tr/suruculer/shell-station-locator.html#iframe=Lz9sb2NhbGU9dHJfVFIjL0AzOC45NTkzLDM1LjIzNTE1LDZ6 bu bağlantı ile öğrenmeniz mümkündür. Tüm Shell istasyonlarına buradan ulaşarak, rotanızı öncesinde belirleyip planlamalarınızı da buna bakılırsa yapabilirsiniz.

Benzin tutarları, akaryakıt yada LPG tutarları hakkında genel bir informasyon sahibi olmak istediğinizde Shell’in akaryakıt pompa satış fiyatlarına dair güncel informasyon paylaşımını her gün https://www.shell.com.tr/suruculer/shell-yakitlari/akaryakit-pompa-satis-fiyatlari.html adresi üstünden denetim edebilirsiniz. Burada bulunan bilgiler ışığında kent seçerek tüm tutarları görüntüleyebilir, arşiv fiyatlara da isterseniz geçmiş şekilde bakabilirsiniz. Eğer değişik bir sual yada mesele var ise, Shell iletişim numarası 444’lü telefon numarasıyla iletişime geçerek de görüşme yapacağınız yetkililere sual, mesele, talep yada şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Shell E-Posta ve Toplumsal Medya Hesapları

Shell akaryakıt istasyonları ve Shell ClubSmart üyeliğiyle ilgili pek oldukca duyuru, bilgilendirmeyi toplumsal medyadan paylaşan Shell’in tüm etken hesapları aşağıdaki gibidir. Siz de takip ederek istediğiniz benzer biçimde iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte Shell IK yetkili eposta adresi de aşağıda @shell.com uzantılı olup, resmi ve yetkili eposta adresiyle de istediğiniz benzer biçimde görüşebilirsiniz.

Shell Yetkili Eposta Adresi: shellturkiyeik@shell.com

SHELL Feysbuk

SHELL Twitter

SHELL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir