Müşteri Hizmetleri

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seyhanlar Market çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Seyhanlar Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Seyhanlar Market yakınma hattına erişebilirsiniz. Seyhanlar Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi Numarası

Seyhanlar Market, Bursa’nın dört bir yanında bulunan köklü bir markettir. 40 yılı aşkın bir süredir sektörün içinde bulunmaktadır. Bunca süre sektörde tutunabilmek kolay bir iş değildir. Marka müşteri memnuniyetine büyük ehemmiyet vermektedir. Bu da bunca süre sektörde kalabilmelerinin sırrını oluşturmaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmak markanın prensibidir. Bununla beraber çalışanlarının fedakâr emek harcamaları yardımıyla de müşteri memnuniyetleri daha oldukça artmaktadır.

Eğer marka ile ilgili bir problem yaşarsanız çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla bunu dile getirebilirsiniz. Ilk olarak 444 61 41 numaralı müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Bununla beraber info@seyhanlar.com mail adresini kullanarak da iletişime geçebilirsiniz. Instagram, Twitter, Feysbuk, YouTube şeklinde birçok platform üstünden de markayı takip edebilir ve marka ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu iletişim yayınlarını bir tek şikayetiniz olduğu durumlarda kullanmak zorunda değilsiniz. Bununla beraber memnuniyetinizi dile getirmek yada var ise önerilerinizi dile getirmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Isterseniz markanın resmi internet sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak da bağlantı kurabilirsiniz.

Seyhanlar Market çağrı merkezi numarası 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka 40 yılı aşkın bir süredir marketçilik sektöründe bulunmaktadır. Bunca zamanda yerini korumayı başarmıştır. Müşterilerin memnuniyetinin devamlı ön planda tutulması bu başarının temelini oluşturmaktadır. Markaya ilişkin tam olarak 130 şube bulunmaktadır. Tüm şubeleri Bursa ilinde bulunan marka birçok değişik markanın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Marka bununla beraber sipariş üstüne hususi üretim pasta da yapmaktadır. Siz de isterseniz hususi pasta siparişi de verebilirsiniz. Markaya ilişkin marketlerden yaptığınız alışverişlerde toplu alınan ürünlerde indirim de uygulanmaktadır. Marka ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda 441 61 41 numaralı telefon numarası vasıtasıyla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Istediğiniz problemi bu numara üstünden dile getirebilirsiniz. Bununla beraber telefon kullanmak istemezseniz markaya ulaşabileceğiniz bir mail adresi de bulunmaktadır. info@seyhanlar.com mail adresini kullanarak mail yöntemiyle da iletişim kurabilmeniz mümkündür. Ek olarak markanın internet sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak da irtibata geçebilirsiniz. YouTube, Instagram, Twitter ve Feysbuk şeklinde platformları da iletişim oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Seyhanlar Market müşteri hizmetleri numarası 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka 130 şubesi ve 1400’den fazla çalışanı ile uzun senelerdir Bursa’da hizmet vermeyi sürdürmektedir. 8000’den fazla ürün satışı ile de ürün çeşitliliğini tescillemektedir. Ek olarak unlu mamuller kısmında isteğe nazaran hususi pasta da hazırlanmaktadır. Isterseniz siz de doğum günlerinde yada hususi günlerde kişiye hususi pastalar yaptırabilirsiniz. Marka ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda da çeşitli iletişim yayınlarını kullanabilirsiniz. Şikayetlerinizi dile getirmek için müşteri hizmetleri numarasını yada mail adresini kullanabilirsiniz. Marka ile iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Müşteri memnuniyetini bu kadar ön planda tutan marka ile iletişime geçmeniz durumunda tavsiye ve dilekleriniz de göz önünde bulundurulacaktır.

Seyhanlar Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seyhanlar Market Yakınma Hattı

Et ürünlerinden temizlik grubu ürünlerine kadar birçok ürünü ve markayı burada bulabilirsiniz. Bursa’nın dört bir yanında rastlayabileceğiniz mağazalardan uygun fiyatlarla oldukça sayıda ürünü satın alabilirsiniz. Ek olarak isterseniz alışveriş kartı da edinebilirsiniz. Besin alışverişleriniz için 50 TL, 100 TL ve 200 TL olmak suretiyle üç çeşit kart alabilirsiniz. Bu kart et, süt şeklinde tüm besin ürünleri için geçerlidir. Öteki alışveriş kartı türü ise besin dışı ürünler için geçerli olmaktadır. 50 TL ve 100 TL’lik alışveriş kartları alarak besin dışı ürünler için kullanabilirsiniz. Bu kart tekel ürünleri için kullanılamamaktadır. Sadece tüm temizlik ürünleri için geçerli olmaktadır. Istediğiniz ürünü marka vasıtasıyla bulabilirsiniz.

Seyhanlar Market yakınma hattı 444 61 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Seyhanlar Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Seyhanlar Market yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Seyhanlar Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 61 41

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Seyhanlar Market çağrı merkezi numarasına 444 61 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bademli Mah. Asma Cad. No:14 Mudanya/BURSA
E-Posta : nfo@seyhanlar.com
Telefon : 444 61 41

Arama Terimleri: Seyhanlar Market iletişim detayları, Seyhanlar Market telefon no, Seyhanlar Market bağlantı tel, Seyhanlar Market canlı destek, Seyhanlar Market müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir