Müşteri Hizmetleri

Sesu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sesu çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sesu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Sesu yakınma hattına erişebilirsiniz. Sesu müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sesu Çağrı Merkezi Numarası

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulma şekilleri değişik farklıdır. Mühim olan tüylerin azalmasını sağlayacak kaliteli ürünler kullanmaktır. Ağda tüylerin alınmasında uygulanan yöntemler içinde bulunur. Üstelik bir çok şahıs tarafınca da tercih edilmektedir. Tertipli yapılacak olan ağdayla istenmeyen tüylere çözüm bulabilirsiniz. Kıl köklerinin cılızlaşması ve çoğalmasını engellemesi ağda ile mümkündür. Evinizde kendi imkanlarınızla ağda yapabilirsiniz. Sesu markası 1969 yılından beri bilinmektedir. 2004 senesinde Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Endüstri A.Ş bünyesine iştirak etmiştir. Böylelikle kozmetik sektöründeki yerini de almıştır. Kişisel bakımlarına ehemmiyet verenler yarım asra ulaşmış olan firmanın ürünlerini tercih edebilir. Hem kolay hem de süratli bir halde ağda yaparak vücudundaki tüylerden kurtulabilir. Bu ürünlere hem bayanların hem de adamların ihtiyacı bulunmaktadır. Günümüzde bakıma ehemmiyet veren adamların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Kırılgan ciltlere haiz olanlar da kendilerine uygun olan ürünlerle karşılaşmaktadır. Firmanın çağrı merkezini arayarak detaylı informasyon alabilir talep, arzu ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sesu çağrı merkezi numarası 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Müşteri Hizmetleri Numarası

Sesu ürünleri içerinde ağda bantları bulunur. Kırılgan ciltler için ağda bandı, sir ağda bantları, ilk adım ağda bantları kol, bacak, koltuk altı, bikini ya da yüz bölgesinde uygulanacak olan ağdalarda işinizi kolaylaştıracaktır. Ağda bantları cilde yapıştırılır ve birazcık ovularak çekilir. Bu işlemin tüylerin çıkış yönünün tersine yapılması gerekir. Firmanın üretmiş olduğu ağdalar değişik türde ve çeşittedir. Boncuk sir ağda, kömürlü sir ağda, roll-on ağda, ılık ağda, el ağdası şeklinde türler bulunmaktadır. Hatta roll-on ağdaların klasik, kahveli, kömürlü, killi ve kırılgan ciltler için olanları da bulunur. Tüm ağda çeşitlerinin formülü kırılgan ciltlere uygun olarak tasarlanmıştır. Kısa tüylerde bile tesirini görebilirsiniz. Cildi arındırarak pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Tüm vücuttaki tüylerde etkili neticeleri alabilmeniz mümkündür. Ağdalar bezsiz kullanma özelliğine de haizdir. Hanım ve erkekler kolay bir halde kullanabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak her mevzuda görüşme yapabilirsiniz. Mesele ve sıkıntılarınızı da bildirebilirsiniz.

Sesu müşteri hizmetleri numarası 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sesu ürünleri içinde tüy dökücü kremler de bulunmaktadır. Bu kremler hanım ve erkekler tarafınca tercih edilir. Ağrısız ve acısız bir yöntem olması tüy dökücü kremleri tercih edilir kılmaktadır. Eğer acilen bir yere gitmeniz gerekiyorsa kolay bir halde bu kremleri kullanabilirsiniz. 7 gün pürüzsüz bir ten elde edebilirsiniz. E vitamini bakımından varlıklı olan tüy dökücü kremler dermatolojik testlerden geçmiştir. Ek olarak batık olarak nitelendirdiğimiz tüylerin de azalmasına destek sunar. Firmanın üretmiş olduğu tamamlayıcı ürünler de bulunur. Ağda temizleyici bakım yağı ile cilt üstündeki ağda kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Tüy sarartıcı kremler tüylerin güçlenmeden sararması için kullanılır. Görüldüğü suretiyle tüylerinizin azalması ve giderilmesi için firmanın üretmiş olduğu birçok ürünle karşılaşmaktasınız. Şirket ile direkt bağlantı kurmanız için 0850 622 62 60 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Ek olarak 0212 295 93 04 numarasından da arama yapmanız mümkündür.

Sesu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Yakınma Hattı

Sesu ürünleriyle ilgili şikayeti olanlar durumu müşteri hizmetlerine bildirebilir. Ek olarak web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da yakınma oluşturmanız mümkündür. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler info@sesu.com.tr adresini kullanabilir. Firmanın ürünlerini birçok kozmetik mağazasında bulabilmeniz mümkündür. Şikayetler ürünün alındığı yere de yapılabilir. Aracı firmalar genel merkezle bağlantıya geçerek şikayetinizi iletecektir. Firmayı toplumsal medya hesaplarınızdan takip edebilir ve sıkıntılarınızı da dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı yaptığınız tüm şikayetler değerlendirilir ve en kısa zamanda giderilir. Hanımefendiler ya da adamların kişisel bakımı için ihtiyacı bulunan oldukça sayıda ürün firmada bulunmaktadır. Söz mevzusu şikayetler de derhal gündeme alınacak ve çözümü sizlere sunulacaktır.

Sesu yakınma hattı 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sesu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sesu yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sesu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 622 62 60

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sesu çağrı merkezi numarasına 0850 622 62 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Kopaş Kozmetik Paz. ve San. A.Ş.
Adres : Maslak Mah. Sümer Sokak No:4 Maslak Office Building Kat:13 34989 Sarıyer İstanbul/Turkey
E-Posta : info@sesu.com.tr
Telefon : 0850 622 62 60

Arama Terimleri: Sesu iletişim detayları, Sesu telefon no, Sesu bağlantı tel, Sesu canlı destek, Sesu müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir