Müşteri Hizmetleri

Sekiz Numara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sekiz Numara çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sekiz Numara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Sekiz Numara yakınma hattına erişebilirsiniz. Sekiz Numara müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sekiz Numara Çağrı Merkezi Numarası

Sekiz Numara; bulunması zorluk derecesi yüksek ürünleri, 20’den fazla markayla anlaşarak ülkemizin dört bir yanına kolaylıkla ulaştıran bir firmadır. Müşterilerini memnun etmeye çalışan ve hizmet verdiği günden bu yana kendini geliştiren bir şirket olarak ürün yelpazesi oldukça geniştir. Tek hedefi, hizmet standardını hizmet öncesinde ve sonrasında koruyabilmektir. Birçok mağaza ile çalışmasından dolayı yurt içi ve yurt dışına avantajlı hizmetler sunar. Firmanın ürünlerinden yararlanmak için mağazaya gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Online alışveriş seçeneği ile tişört, tablo, aksesuar ve forma şeklinde pek fazlaca ürün kolaylıkla alınabilmektedir. Firmanın ürün seçenekleri her geçen gün arttığı için gösterilen ilgi de her geçen gün artmaktadır. Ülkemizin dört bir yanında bulunan anlaşmalı şirket ve mağazalardan ya da firmanın resmi internet adresinden vereceğiniz siparişlerle hem kaliteli hem de eşi olmayan ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Düşünce ve düşüncelerinizi belirtmek, şikayetlerinizi bildirmek ve hizmetler hakkında daha çok data almak için şirket ile iletişime geçmek mümkündür. Bunun için +90 534 544 83 44 numaranı arayabilirsiniz. Kısa yoldan, konuşma yapmadan iletişime geçmek istiyorsanız resmi internet sayfasında bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ek olarak mail üstünden bir görüşme yapmak istiyorsanız destek@sekiz8numara.com mail adresini kullanabilirsiniz. Hangi iletişim yöntemini kullanırsanız kullanın, size en kısa süre içinde dönüş sağlanacaktır.

Sekiz Numara çağrı merkezi numarası 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Müşteri Hizmetleri Numarası 

Marka, sektöre ticari bir amaçla başlamamıştır. Aradıkları ürünü kolayca bulamadıklarından sitem etmiş ve bu şekilde bir iş kurmuşlardır. 9 yıl ilkin işin temellerini atmış, 6 yıl ilkin de hizmet vermeye adım atmıştır.

Firmaların, müşterilerin gereksinimlerine yanıt verebilmesi oldukça önemlidir. Bu şirket da, müşterilerle iletişim kurmanın önemini bilerek birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Toplumsal medya hesaplarını kullanarak, firmaya merak ettiklerinizi sorabilir ya da düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bununla beraber destek@sekiz8numara.com üstünden şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünler hakkında data almak ya da sipariş oluşturmak için +90 534 544 83 44 numarasını kullanabilirsiniz. Markanın, ustalaşmış olmasında ve fazlaca tercih edilmesinde bu iletişim seçeneklerinin büyük tesiri bulunmaktadır.

Firmanın resmi internet sayfasında yüzlerce tişört, antrenman ürünleri, forma ve tablo şeklinde ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin tutarları, renk seçenekleri, kampanyalar ve daha birçok özelliği site üstünden kolaylıkla görülebilmektedir. Ek olarak ürünlere dokunulduğunda yakınlaştırma, sabitleme ve hareket ettirme şeklinde özellikler sitede bulunmaktadır.

Sekiz Numara müşteri hizmetleri numarası 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak dakikalarca beklemeden, işinde ustalaşmış müşteri hizmetleri temsilcileriyle kolaylıkla görüşebilirsiniz. Temsilciler, anlayışlı ve kibar oldukları için güçlük çekmeden onlarla  iletişim kurulabilir. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için kendini devamlı geliştirmeye itina göstermektedir. Dolayısıyla müşterilerinin hizmetlerden memnun kalması ve mağduriyet yaşamaması için hizmet seçenekleri sunmaktadır.

Ustalaşmış şirket olduğundan kurulduğu günden beri markalarla anlaşmasını arttırarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Herhangi bir sorun yaşandığında, dört gözle beklenen mevzular olduğunda ya da iletişim ile hizmet alınmak istendiğinde iletişim seçeneklerinden biri kullanılabilir.

Sekiz Numara müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Yakınma Hattı

Şirket, kaliteli hizmetler sunsa da kimi zaman müşterileri memnun etmek kolay olmayabilir. Aksilikler doğrultusunda üründen memnun kalınmayabilir ya da ürün müşteriye fazlaca geç gidebilir. Şirket, bu mevzuda müşterilerini memnun etmek için değişik bir yöntem uygulamaktadır. Müşteriler, yakınma hattını kısaca müşteri hizmetleri numarasını kullandığında belirtilen fikirler not alınır. Müşterinin mağduriyeti giderilir. Problem üstüne emek harcamalar yapılarak, oluşabilecek problemler engellenir. Böylelikle şirket kendini geliştirmiş olur.

Firmanın hizmetlerinden yararlanmak, ürünler hakkında detaylı data almak, merak ettiklerinizi sormak ve daha fazlası için iletişim yöntemlerini kullanabilir ya da firmanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sekiz Numara yakınma hattı 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sekiz Numara müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sekiz Numara yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sekiz Numara Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0534 544 83 44

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sekiz Numara çağrı merkezi numarasına 0534 544 83 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Sekiz Numara
Adres : Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sok. No: 45 Kızılay – Ankara
E-Posta : info@sekiz8numara.com
Telefon : 0534 544 83 44

Arama Terimleri: Sekiz Numara iletişim detayları, Sekiz Numara telefon no, Sekiz Numara bağlantı tel, Sekiz Numara canlı destek, Sekiz Numara müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir