Müşteri Hizmetleri

Şekerbank Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

sekerbank-musteri-hizmetleri
şekerbank müşteri hizmetleri

Şekerbank müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız bankaya ilişkin yazışma numaralarını yazının devamında bulabilirsiniz.  Şekerbank, bankacılık hizmetleri kapsamında müşteri hizmetleri ile kaliteli hizmetler sunar. Bankanın davet merkezi numarasını çevirdikten sonrasında saniyeler içinde müşteri hizmetleri ile canlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Şekerbank ziraat kredisi veren bankalar içinde yer alır. Bilhassa emeklilere sunmuş olduğu kolaylıklar ile de adından her dönemde söz ettirmektedir. Her yıl yeni kampanyaları ile kullanıcılarına memnun edici hizmetle sunan banka, müşteri hizmetleri ile bankanın emek harcama saatlerinin kapalı olduğu zamanlarda da müşterilerinin yanında olur. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası ile her dakika bankacılık işlemlerine ilişkin yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz.

Şekerbank Davet Merkezi Numarası

Şekerbank KOBİ kredileri ile genç girişimleri destek sunar. Senenin her süreci en düşük faiz oranlarına haiz olması sebebi ile devamlı olarak yeni müşterileri bünyesine katar. Bankanın sunmuş olduğu tüm yeni kampanyalar ve indirimli faiz seçenekleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı gerçekleştireceğiniz görüşmeler esnasında tüm kampanya ve fırsatlardan yararlanma fırsatınız olur.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 78 78’dir. Numarayı ister mobil cihazlarınızdan ister durağan(durgun) telefonlardan çevirebilirsiniz. Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler parasızdır. Bankanın davet merkezine ulaşabileceğiniz saatler şu şekildedir;

 • Pazartesi: 00.00 – 23.59
 • Salı: 00.00 – 23.59
 • Çarşamba: 00.00 – 23.59
 • Perşembe: 00.00 – 23.59
 • Cuma: 00.00 – 23.59
 • Cumartesi: 00.00 – 23.59
 • Pazar: 00.00 – 23.59

Şekerbank Müşteri Hizmetleri yazışma hattı 7/24 hizmet sunar. Davet çalışanı ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Bu doğrultuda güvenle kişisel bilgilerinizi paylaşabilir ve her mevzuda görüşme yapabilirsiniz.

Şekerbank Toplumsal Medya İletişim

Şekerbank toplumsal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Genel Müdürlük Adresi

Şekerbank Genel Müdürlük yazışma adresleri alttadır;

 • Şekerbank Genel Müdürlük İdari Bina: Güvenlik Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:1/1A Kağıthane/İSTANBUL
 • Şekerbank Genel Müdürlük İletişim: 0212 319 70 00
 • Şekerbank Vergi Numarası: 8010048575
 • E-mail: [email protected]

Şekerbank Kimin?

Şekerbank ilk olarak 1953 senesinde Eskişehir’de kurulmuştur. İlk kuruluştaki adı Pancar Birleşke Bankası A.Ş. olan müessese hemen sonra merkezini Ankara’ya taşımış ve burada Şekerbank A.Ş. olarak hizmetlerini sürdürmüştür. Şekerbank şubelerinin %72’si Anadolu’da bulunur. Günümüzde 1 tane gezici şubesi bulunan bankanın 67 il ve 87 merkezden uzak bölgede hizmet şubesi bulunur.

 

S.S.S.

Şekerbank Telefon Bankacılığı Nedir?

Şekerbank telefon bankacılığı, kullananların bankanın sunmuş olduğu tüm hizmetlerden telefon aracılığı ile yararlanabilmesidir. Telefon bankacılığı ile kullanıcılar bankaya gitmeden lüzumlu her türlü işlemini bulunmuş olduğu yerden halledebilir. Telefon bankacılığı, bankanın müşterilerine hususi olan bir hizmettir. Şekerbank müşterisi olarak telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığına Iyi mi Başvurabilirim?

Şekerbank telefon bankacılığı hizmetine başvurmak için banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığına Hangi Saatlerde Ulaşabilirim?

Şekerbank Müşteri Hizmetleri müşterilerine kesintisiz hizmet sunar. Bankacılık işlemleri için davet merkezini haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz. Banka müşterisi iseniz, görüşme öncesinde size ilişkin detayları davet çalışanı ile paylaştıktan sonrasında birebir görüşmeye başlayabilirsiniz.

Telefon Bankacılığından Meydana getirilen İşlemlerden Ücret Alınıyor Mu?

Şekerbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu telefon bankacılığı hizmetlerinde, bankacılık işlemleri ile ilgili her türlü işleme erişim hakkınız bulunur. Bu kapsamda EFT ve havale başta olmak suretiyle birçok hizmeti saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.  Bankanın sunmuş olduğu EFT, havale ve Swift işlemleri haricinde yapacağınız işlemler için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamıştır.

Sesli Cevap Sistemi ile İşlem Yapmak Güvenli Mi?

Şekerbank telefon bankacılığı işlemini kolaylaştıran yöntemlerden birisi de sesli cevap özelliğidir. Bu sayede bilhassa onay gerektiren mevzularda işlemlerden vakit kazanırsınız. Sesli olarak soruları yanıtladıktan sonrasında işleminiz sistem tarafınca onaylanır. Bankacılık sisteminde kayıtlı olan hesap şifreniz ve öteki bilgilerinizi herhangi birisi ile paylaşmadığınız sürece sesli cevap sistemini güvenle kullanabilirsiniz. Sadece şifrenizi paylaşmanız durumunda, kısa süre içinde yeni gizyazı oluşturmanız gerekir. Aksi taktirde sesli cevap özelliği başta olmak suretiyle, öteki bankacılık işlemlerinde de problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Şekerbank Telefon Bankacılığından Kimler Hizmet Alabilir?

Şekerbank telefon bankacılığı uygulamasından, bankanın eski ve yeni müşterileri yararlanabilir. Banka bünyesinde vadeli ya da vadesiz herhangi bir hesaba haiz olmanız halinde, birer telefon bankacılığı müşterisi olabilirsiniz. En yakın Şekerbank şubesine gitmeniz ve banka hesabı açtırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

 

Şekerbank Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir