Müşteri Hizmetleri

Sarelle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarelle çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sarelle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Sarelle yakınma hattına erişebilirsiniz. Sarelle müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sarelle Çağrı Merkezi Numarası

Çikolata birçok kişinin vazgeçilmezlerindendir. Hatta çocuklardan orta yaş gruplarına kadar hepimiz tarafınca oldukça sevilmektedir denebilir. Bulunan çeşit çeşit halleri ile kendinden asla vazgeçilmesine izin vermeyen çikolatalar bayram, isteme, kutlama şeklinde hususi günlerde insanları yalnız bırakmamaktadır. “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” sözü da çikolataya ve tatlılara hitap edilerek söylenmiş bir sözdür. Çikolata mevzusunda da bu söz akıllara gelebilmektedir. Bu çikolata çeşitlerinden ve markalarından bir tanesi de Sarelle olmaktadır. Marka kahvaltıların yıldızlarındandır. Ordu’da 1936 senesinde kurulan, aile şirketi olan firmayı; Türkiye’de ilk kurulan fındık tesisi Sagra üretmeye adım atmıştır. Fındık ezmesi, kakaolu fındık ezmesi şeklinde birbirinden değişik ürünleri olan markanın çağrı merkezine ulaşmak oldukça kolaydır.

Sarelle çağrı merkezi numarası 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Müşteri Hizmetleri Numarası

Değişik lezzetler üretip müşterilerine sunan şirket; sütlü çikolata kaplamalı fındıklı gofret, bitter kaplamalı bitter krema dolgulu gofret, sütlü çikolatalı gofret, fındık ezmesi, kakaolu bitterli fındık ezmesi, sütlü kakaolu fındık kreması, şekersiz kakaolu fındık ezmesi, kakaolu fındık ezmesi çeşitleriyle üretim halletmeye devam etmektedir. İsterseniz kahvaltılarda, isterseniz öğlen yemeklerine ya da canınızın istediği devamlı; isterseniz gofret şeklinde, isterseniz ekmeğe sürüp yiyebilirsiniz. Herhangi bir durumda, herhangi bir soruyla yada sorunla ilgili Sarelle ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri vasıtasıyla pek fazla işlem yapılabilmektedir. Günümüzde şubelere yada markaların yerlerine gitmeye gerek kalmadan neredeyse tüm işlemleri müşteri hizmetleri yardımıyla yapabilmekteyiz. Aynı şekilde bu durum bu şirket için de geçerlidir. Marka hakkında daha oldukça data edinmek, aklınıza takılan soruları sormak, müşteri hizmetleriyle gerçekleştirilebilecek her şeyi bu sayede yapmak mümkündür. 0 216 225 15 25 numara hattından arayabilirsiniz. İhracat talepleri için de export@satemgrup.com.tr üstünden iletişime geçebilirsiniz.

Sarelle müşteri hizmetleri numarası 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı zamanlarda bir nedenden dolayı firmalar ile iletişime geçmek istenebilir. Teknoloji çağlarında olduğumuz için neredeyse her şey telefonlar ile yapılabilmektedir. Örnek verilecek olursa; bir markaya ilişkin akla takılan sual var ise eğer ve bu probleminin cevabı internetten bulunamadıysa derhal markanın müşteri hizmetlerine ya da çağrı merkezine bağlanmak denenir. Bu işlem daha kısa olup vakit kazandırmaktadır. Firmaya bağlanmak isteyen kişiler dolaylı olarak değil de direkt bağlanıp daha kısa zamanda amaçlarına ulaşabilirler.  Direkt bağlanmak isteyen kişilerin yukarıda yer edinen numara ile Sarelle firmasına ulaşmaları mümkündür. Bağlanıldığı vakit kati cevaplar alınacağından dolayı bu adım devamlı daha iyidir. Bununla beraber direkt bağlanıldığında internette araştırma yaparken kaybedilen vakit kadar fazla vakit kaybedilmeyecektir. Aramak istemeyenler ise Instagram; sarelle, Feysbuk; sarellesagra adreslerinden ulaşabilir.

Sarelle müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Yakınma Hattı

Hizmet alınan yerlerde ara sıra problemler yaşamak mümkün olabiliyor. Ürün satın alınan yerlerde de bu durumun aynısının olma ihtimali olabiliyor. Çeşitli firmaların web sitelerinden alışveriş yapıldığında ve bir problem meydana vardığında yakınma etme hakkı kullanılır. Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri şeklinde seçenekler yöntemiyle çözülemeyen problemler yakınma siteleri yada yakınma hatları yardımıyla çözülmektedir. Kuruluşların müşterileri için yakınma hattı kullanımları oldukça iyi bir şeydir. Bu sayede şikayetler daha kolay ve acele ilgili bölgelere ulaşmaktadır. Bir taraftan da firmalar müşterilini mağdur etmemiş oluyor. Sarelle hizmetiyle, markanın ürünleriyle herhangi bir problem yaşanıldığında şikayetleri dile getirmek her insanın hakkıdır. Alınan çikolataların tadında değişim var ise Sarelle yakınma hattını arayıp durumdan bahsedebilirsiniz. Yaşanılan problem neyden kaynaklıysa ona uygun şekilde hareket edilir ve problem çözülmüş olur. Firmanın Genel Müdürlük hattı: 0212 362 16 74 ‘tür. Bu numaradan da yardım alınabilir.

Sarelle yakınma hattı 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sarelle müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sarelle yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sarelle Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0216 225 15 25

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sarelle çağrı merkezi numarasına 0216 225 15 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : SAGRA GRUP GIDA ÜRETİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : İçerenköy Mah. Ertaç Sk. No: 2 İç Kapı No: 7 P.K. 34752 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : info@sagragrup.com
Telefon : 0216 225 15 25

Arama Terimleri: Sarelle iletişim detayları, Sarelle telefon no, Sarelle bağlantı tel, Sarelle canlı destek, Sarelle müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir