Müşteri Hizmetleri

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Samsun üniversitesi tıp fakültesine bağlı olan bu eğitim ve araştırma hastanesi şehrin dört yanına hizmet vermektedir. Sağlığın her şeyden mühim olduğu bu zamanda hastanelerin bakımı da oldukça önemlidir. Her türlü hastalığın araştırmasını icra eden bu şirket Samsun şehrinin sıhhat sektörüne hizmet vermektedir. Samsun üniversitesi ile beraber öğrencilere hem eğitim vermekte hem de hasta insanların kontrolünü yapmaktadır. Bu hastane hakkında daha çok data almak için 0 (362) 311 15 00 çağrı merkezi numarası üstünden iletişime geçmek kafi olacaktır. Bir öteki iletişim yolu olan E posta adresi ise samsuneah1@saglik.gov.tr olmaktadır. Bu şirket iletişim yollarının çeşitliğinden dolayı birçok hastanın tercihi haline gelmiştir. 18 Mayıs 2018 tarihinde oluşturulan Samsun üniversitesi ile daha verimli ve sıhhatli bir teşkilat haline gelmiştir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sıhhat krizlerinin fazlaca yaşandığı bu çağı kolay bir halde atlatılabilmenin tek sebebi sıhhat sektörü ve orada çalışanlardır. Samsun ilinin önder hastanesi olan Samsun hastanesi tıbbi ve etik ilkelere her açıdan oldukça ehemmiyet vermektedir. Bilimsel açıdan her yönü ile gelişmektedir. Teknolojik gelişmeler yardımıyla hastaların güvenliğini en iyi şekilde sağlamakta ve müşteri hizmetlerini en iyi şekilde önde tutmaktadır. Hasta ve çalışan haklarını en ön planda tutan bu şirket hakkında daha data alabilmek için 0 (362) 311 15 00 müşteri hizmetleri numarası üstünden iletişime geçilmektedir. Güler yüzlü çağrı merkezi ile dört gözle beklenen her probleminin cevabı alınabilir ya da buluşma oluşturulabilir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen bu şirket teknolojik gelişmelerin ışığı ile beraber iş koşturmacasındadır. Evrensel standartlar sağlığın en mühim mevzular içinde bulunduğunu söyler ve dikkat edilmesi gerektirildiğini savunur. Sıhhat ile ilgili data almak isteyenler bu firmanın müşteri hizmetleri numarası üstünden direkt bağlanabilir. Hastalığın türüne gore her türlü bilgiyi ya da yakınma iletilebilir. Bu şirket sıhhat sektörüne en iyi hizmeti verdiği benzer biçimde tıp bölümünün de eğitimini desteklemektedir.  Ulusal ya da internasyonal tüm sıhhat firmaları ile yarışan Samsun eğitim ve araştırma hastanesi evrensel standartlarına oldukça ehemmiyet ve kıymet vermektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetine en iyi şekilde desteklemektedir. Sıhhat alanında problem yaşayan tüm müşterilerin kolay bir halde iletişime geçebilmesi için her türlü ulaşım yolu sunulmuştur. Direkt bağlanma gerçekleştirmek isteyenler için 0 (362) 311 15 00 numarası kafi olacaktır.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yakınma Hattı

Hasta ya da çalışanlar içinde kimi zaman bazı problemler oluşabilir. Bu ve benzeri durumlarda şirket hakkında şikayette bulunmak en iyi tercih olacaktır. Akılda kalan her probleminin cevabı için çağrı merkezi numarası kullanılmaktadır. Hasta güvenliğini en iyi şekilde korumak için çalışan bu şirket internasyonal hastaneler içinde arasındadır. Acil merkezi ile durumu fazlaca acil olan hastaların bakımı üstlenilmektedir. 7 / 24 açık sistemi ile her an iletişime geçebilir ya da yakınma hattı kullanılabilmektedir. Ek hizmet binası yardımıyla hasta kontenjanını artırmıştır. Doktorlar, hasta, çalışanları ya da güvenlik görevlileri ile alakalı herhangi bir şikayeti 0 (362) 311 15 00 yakınma hattı numarasına kolay bir halde çağrı yaparak yakınma edilmektedir. Çağrı numarasından ulaşılamaması halinde samsuneah1@saglik.gov.tr  mail adresine gün içinde her saatte mail atılabilmektedir. Her türlü iletişim yolunu her açıdan açık tutan bu firmanın fax numarası ise 0 (362) 277 88 65 ’dir. Bu her türlü önü açık yollar ile data güvenlik politikasından iş sıhhat ve güvenliğe kadar her şey kolay bir halde öğrenilebilmektedir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattı 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0362 311 1500

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0362 311 1500 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sulh Bulvarı Kadıköy Mahallesi No : 199 PK : 55090 İlkadım /SAMSUN

E-Posta : samsuneah1@saglik.gov.tr

Telefon : 0362 311 1500

Arama Terimleri: Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim detayları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi bağlantı tel, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir