Müşteri Hizmetleri

Royal Tasarım Atölyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Royal Tasarım atölyesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Royal Tasarım atölyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Royal Tasarım atölyesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Royal Tasarım atölyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Royal Tasarım Atölyesi Çağrı Merkezi Numarası

Royal Tasarım Atölyesi, kuramsal bilginin ürünlere ve yenilikçi buluşlara dönüştürülmesini amaçlayan atölyelerdendir. Teknoloji, fen bilimleri, matematik, mühendislik, eğlence benzer biçimde alanlarda becerilerin geliştirildiği ve müşterilere sunulmuş olduğu yerdir. En popüler olduğu konulardan biri ise düğün davetiyeleridir. İstanbul’da hizmet veren bu şirket sizi sevdiklerinize bağlayacak düğün davetiyeleri tasarlıyor. İstediğiniz düğün konseptine gore, biçim ve beğeninize gore kağıt tipi, yazı şekli ve zarf seçimi yapabilirsiniz. Özenli bir halde hazırlanan davetiyeler en kısa süre içinde müşterilere teslim ediliyor. Firmanın ürünleri bütçe dostudur. Minimum 100 tane davetiye siparişi veriliyor ve bu davetiyelerin tanesi 1 TL’ye denk geliyor.

Firmanın Instagram hesabı geçtiğimiz günlerde çalışılmış olduğu için şu an için telefon numarası ve toplumsal medya hesabı bulunmamaktadır. Şirket kısa süre içinde çalışmalarına tekrardan başlayacaktır. Şimdilik iletişim kanalı bulunmamaktadır.

Royal Tasarım Atölyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, düğününüzün tarzını yansıtacak şık ve zarif davetiyeleri sizlerle bir araya getiriyor. Keyfinize gore seçeceğiniz yada tasarlayabileceğiniz zarfların yazı stili, metin boyutu, kullanılacak kağıt tipi, zarf çeşidi davetiyelerin unsurlarını oluşturuyor. Kağıt tipi davetiyenizin standardını belirleyen en mühim unsurdur. Şirket, karar veremeyen müşterilerine onların fikirlerini büyük bir dikkatle dinleyerek destek oluyor. Zarfın tasarımı düğün konsepti ile uyumlu olsun diye özenle emek harcamalar yapıyor. Müşterilerinin mutlu ayrılmasına ehemmiyet veriyorlar.

Davetiye sevdiklerinizin eline geçmiş olduğu vakit göze çarpan ilk şey zarf olduğundan şirket müşterilerine zarf seçiminde fikirler sunuyor. Hazır ürünlerden tarzınıza uygun olanı seçebiliyorken isteyen müşteriler aklındaki tasarımı tanım ederek ortaya tamamen kişiye özgü bir tasarım çıkarılabiliyor. Kaligrafik yazı tipiyle düğün davetiyelerinizin metinleri süslenebiliyor. Her bir cümle ve kelime özenle seçiliyor. Şirket, ülkenin dört bir yanına birkaç kargo şirketi kullanarak dağıtım yapıyor. Havale, kredi kartı ve kapıda ödeme alternatifleriyle müşterilerin  mutlu edilmesi amaçlanıyor. Kargo tutarı şirket tarafınca karşılanıyor, bir tek ürünleri ödüyorsunuz.

Royal Tasarım Atölyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket, hususi günlerinizi duyurmanız için tarzınıza uygun davetiyeler hazırlama vaadinde bulunuyor. Tutarları 1 TL’ye gelen davetiyelerden minimum 100 tane sipariş etmeniz gerekiyor. Alt limit 100 tane olmaktadır. Üst limit yoktur, doğrusu sınırsız davetiye siparişi vermekte özgürsünüz. Imalathane ekibi, evlenecek olan çiftlerin göz zevkine ve konseptine uygun davetiyeler tasarlıyor. Müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren şirket, müşterilerini dinleyerek iyi mi bir davetiye istediklerini anlamaya çalışır. Müşterileriyle düşünce alışverişinde bulunan şirket fazlaca geniş bir kitle tarafınca tercih ediliyor. Kağıt tipini, zarf türünü ve yazı stilini özenle tasarlıyor. Davetiye üstünde yazılacak metinleri müşterilerin isteği üstüne sunuyor. İstanbul’da olan imalathane bir tek İstanbul içi değil, kent dışına da hizmet veriyor. Minimum 100 tane olması ihtiyaç duyulan siparişleri en geç 1 hafta içinde parasız kargoyla kapınıza gönderiyor. Düğün haricinde öteki organizasyonlar için de hususi davetiyeler ve hizmetler sunuyor. Şirket uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü için ülkenin her yanından müşterilerle çalışıyor. Firmanın bu kadar fazlaca konuşulması ve tercih edilmesinin sebebi müşterilerle kurmuş oldukları sıhhatli iletişimden kaynaklanıyor.

Royal Tasarım Atölyesi Yakınma Hattı

Sipariş vermek isteyen kişiler firmayla etkinlikten 10 gün ilkin görüşmesi tavsiye edilir. Böylece gecikme yaşanması engellenir ve müşteri memnun kalır. Müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren şirket uzun senelerdir hizmet vermektedir. Bunun haricinde şirket, ahşap tasarımlar, el yapımı ürünler ve teknolojik ürünlerin satışını da yapmaktadır. Kibar ve anlayışlı çalışanları yardımıyla güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir imalathane haline gelmiştir. Müşteri ilişkilerine ehemmiyet veren şirket, bu mevzuda kendini devamlı geliştirme çabası içine girmiştir. İlerleyen yıllarda da bu başarının devam etmesi firmanın öncelikleri arasındadır.

Arama Terimleri: Royal Tasarım Atölyesi iletişim detayları, Royal Tasarım Atölyesi telefon no, Royal Tasarım Atölyesi bağlantı tel, Royal Tasarım Atölyesi canlı destek, Royal Tasarım Atölyesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir