Alışveriş Müşteri Hizmetleri

ROBLOX çağrı merkezi │ iletişim numarası

Roblox Müşteri Hizmetleri Telefon Desteği: 888-858-2569

Evlatların oyun dünyalarını süsleyen, günümüz dünyasında 15 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu olan çevrimiçi oyunlardan önde gelen Robox, online oyun içinde etkileşimli şekilde her insanın etken olarak oyun ortamlarını yaratabilmelerine izin veriyor. Bu oyunu oynayan kitle genel olarak 8 ile 18 yaş içinde değişkenlik gösterirken direkt bu kişiler hedef alınarak oyunla ilgili gelişimler kazandırılıyor. Bu anlamda Roblox çağrı merkezi telefon numarası da anne babalar tarafınca merak edilirken, pek fazlaca mevzuda da data almak, dört gözle beklenen mevzularda görüşmek için araştırılıyor.

Bu sayfada yer edinen 888’li telefon üstünden Roblox’un çağrı merkezine ulaşabilir, daima data ve destek alabilirsiniz. Merak ettiğiniz hususlarda direkt iletişimde olabilirsiniz. Bu oyun modeliyle birlikte çocuklar, istediğiniz şekilde de uçsuz bucaksız bir evren içinde oyuncu olarak yarışırlar, yaşam kurmuş olabilirler.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

3 boyulu bir oyun platformu olan bu çevrimiçi oyun içinde birbirinden değişik arkadaşlıklar kuruluyor, söyleşi ediliyor ve dört gözle beklenen pek fazlaca şey burada konuşuluyor. Takımlar kurularak keyifli saatlerin yaşanabileceği oyun içinde her şey, o an arkadaşlık kurarak tanıştığınız insanlarla birlikte gerçekleştirilebiliyor.

çağrı merkezi numarası 888-858-2569
e-posta adresi info@roblox.com
yardım sayfası https://corp.roblox.com/contact/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Teknik sebeplerle denenememiştir. Eposta göndermeniz önerilir.
güçlük ?/10
süre ?
çağrı merkezi emek harcama saatleri haftanın 7 günü 24 saat
genel merkez adres 970 Park Place Suite 100 San Mateo, CA 94403 United States
roblox çağrı merkezi kısa data

Roblox Oyunu Tehlikeli Bir Oyun mu?

Genel anlamda kitlesi çocuk olan Roblox oyunuyla ilgili çekince arz edip etmediği çokça merak edilir Bu mevzuda asla rahatsız etme, suiistimal şeklinde mevzulara yer vermeyen oyunda hususi filtreler bulunuyor. Bu sayede oyun içinde söyleşi esnasında dahi olmak suretiyle her yerde pek fazlaca engellenecek kelimeler, oyuncuyu engellemiş olan kelimeler var. Bundan dolayı herhangi bir rahatsız etme ya da benzer süreçlerde de çocuklarınızın riski bir ortamda bulunmaları pek sağlanmamış oluyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Roblox Oyunu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İnternet sitemiz üstünden Roblox oyunuyla ilgili hep aşağıdaki eposta adresine ulaşarak şirket ile iletişimde olabilirsiniz hem de yukarıdaki telefon numarasından da yetkililerle görüşebilirsiniz. Oyunun muhteviyatında herhangi bir çekince olmadığı şeklinde parasız olması yardımıyla de bu oyun çoğu zaman tercih edilen oyunlar içinde bulunuyor. Eğer üst seviyelere çıkmak isterseniz de oyun için hususi olarak Premium özellikler bulunuyor ve bunlardan yararlanmak gerekiyor.

Roblox müşteri hizmetleriyle görüşmek için 888 858 25 69 numaralı telefon ile görüşerek, istediğiniz daima düşünce alma mevzusunda iletişimde olabilir ve görüşebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek fazlaca mevzuda da sizlere destek olacak olan şirket, tavsiye, talep yada şikayetlerde de direkt bu Roblox müşteri hizmetleri tel no ile görüşülüp destek alınması sağlanabilir.

Roblox Toplumsal Medya Hesapları ve E-Posta Adresi

Oyun içindeki herhangi bir mevzu hakkında görüşme yapmak istediğinizde Roblox’un müşteri hizmetleriyle telefondan direkt görüşebilirsiniz. Sizlere kısa süre içinde çözüm sunacak olan şirket, en iyi şekilde de destek verecektir. Merak ettiğiniz pek fazlaca mevzuda şirket ile iletişime aşağıda bulunan yetkili epostasıyla görüşerek iletişimde olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ek olarak online oyun markası Roblox’un tüm toplumsal medyada da etken hesapları bulunuyor. Bu hesaplara da aşağıdaki bağlantılardan ulaşarak takipte kalabilir ve etken şekilde tüm duyuru, çeşitli hususi bilgilendirmeler ya da öteki mevzular için iletişime geçerek data sahibi olabilirsiniz.

Roblox Yetkili Eposta Adresi: info@roblox.com

ROBLOX Feysbuk

ROBLOX Twitter

ROBLOX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir