Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

Remax Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

7 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Remax Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 08508888769

RE/MAX International markası, Türkiye’de de RE/MAX Türkiye olarak malum ABD’nin gayrimenkul şirketlerinden biridir. Türkiye’deki ayağıyla gayrimenkul danışmanlığı emlak bayiliği elde eden bu marka, bugün dünyada 95 değişik ülkede ofisi bulunarak gayrimenkul alanında hizmet gösteriyor. Toplam ofis sayısı tüm dünyada 6500’ün üstünde olan markanın 110 binden fazla çalışanı bulunur.

Türkiye’de RE/MAX Gayrimenkul markası olarak faaliyetlerine 1997 senesinde süregelen firmanın 110 bin çalışanından tam tamına 90 bini gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veriyor. ABD’de 1973’lü yıllarda kurulan, süratli bir ekip olma amacıyla Franchise verip gayrimenkul danışmanlığı olarak devamlı en iyisi olmanız mevzusunda siz değerli üyelerimizin de bulunmuş olduğu şehre, ilçeye nazaran bayilik sunuyor. Herhangi bir sorunuz var ise web sitesi üstünden firmaya ulaşacağınız benzer biçimde Remax müşteri hizmetleri telefon numarasında da iletişime geçebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
remax çağrı merkezi kısa informasyon

Remax Gayrimenkul Danışmanlık Bayiliği Nedir?

Marka, bugün Türkiye ve öteki dünya ülkeleri olmak suretiyle 97 değişik ülkede birbirinden değişik iş kurmk isteyen hepimiz için mükemmel fırsatlar sunarken temelde de gayrimenkul danışmanlığı hizmetleriyle birlikte pazarlama imkanını sizlere sunuyor. Bu anlamda yaygın network ağı olması, bu sayede de en iyi şekilde eğitim alabiliyor olunması ile kendi farkını yaratan bir marka olarak ortaya çıkıyor. Eğitimlerin pek çoğunda a dünyada uygulanan pazarlama tekniklerinin haricinde teknolojiyle birlikte son yenilikler, sistemlerdeki değişim ve yeni gelişmeler benzer biçimde pek oldukça şey bulunuyor.

Remax markasının en büyük avantajlarından biri de sunmuş olduğu fırsatlardır. İstediğiniz devamlı firmanın sizlere dünyaca sunmuş olduğu fırsatlar yardımıyla hem network genişletebilir hem de sağlamış olduğu eğitimler yardımıyla de gayrimenkul alanında vizyonunuzun daha da geniş bir açıda olmasını elde etmiş olmanız benzer biçimde bir husus gerçekleştirirsiniz. Detaylı informasyon için firmanın kendi sitesinde informasyon alabilmek mümkündür. Ek olarak Remax çağrı merkezi ile görüşerek ön informasyon alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Remax’ın Türkiye Faaliyetleri Nedir?

Remax’ın Türkiye faaliyetleri hakkında tüm bilgilere remax.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Burada da görüşeceği suretiyle Kasım 2021 tarihleri itibariyle toplamda 217 ofisi bulunan marka, bugün satılık ve kiralık konut, ticari yada arsa benzer biçimde tüm mallara ulaşılabilir konusunu internet adresinden sağlıyor. Benzer şekilde danışmanlarının tüm ofislerini de kendi sitesinde bulabilirsiniz.

Türkiye’de Remax bayiliği üstünde sağlanan kiralık satılık gayrimenkul sayısı 18 binin üstündedir. Ek olarak 3500’den fazla gayrimenkul danışmanı ile değerinde gayrimenkul satışlarını gerçekleştirerek hem alıcı hem de satıcıyı mutlu eden bir danışmanlık hizmeti veriyor.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Remax Franchise Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Eğer web sitesinden Franchise başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için https://www.remax.com.tr/franchise-basvuru adresini kullanabilirsiniz. Burada ofis açmak isterim ya da gayrimenkul danışmanı olarak çalışmak isterim şeklinde başvurularınızı yapabilirsiniz. Parlak bir geleceğiniz olması adına bu sektör içinde ofis sahibi olabilir ya da çalışan olarak da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Remax Toplumsal Medya Hesapları

Markaya ilişik olan toplumsal medya hesaplarını merak ediyorsanız eğer aşağıdaki gibidir. Burada paylaşılan hesaplar direkt REMAX markasına ilişik olup istediğiniz devamlı iletişim kurabileceğiniz özellikte olup buna nazaran değerlendirebilirsiniz. En iyi şekilde iletişimde olabilir, istediğiniz devamlı duyuru ve güncel bilgilendirmeleri de toplumsal medyadan takip edebilirsiniz. Ek olarak yetkili eposta adresiyle de hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

REMAX Feysbuk

REMAX Twitter

REMAX İnstagram

Remax Eposta Adresi: fundak@remax.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir