Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri

Reeder Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

9 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Reeder Müşteri Hizmetleri Telefon Destek Numarası: 08508117333

Türkiye’de üretilen e-kitap okuyucu ürünleri mevzusunda bu pazara giren ilk markalardan biri Reeder markasıdır. Reeder, 2010 senesinde Türkiye’de kurulmuş olup, Android tablet modeline haiz cihazlarıyla beraber insanlara en iyi şekilde markayı tanıtmayı başarmıştır. 2012 senesinde Turkcell ile beraber atılan imza dahilinde GSM operatörü desteğine haiz şekilde de 3G Tablet cihazlarıyla hususi kampanyalar yürütmüştür.

Türkiye’de 2015 yıllarında en oldukca satın alınan başarıya ulaşmış akıllı telefon sıralamasında 25 model arasına girmeyi başararak bu mevzuda pek oldukca büyük başarılara da imza atmıştır. İlk ve teknoloji yatırımı olarak üretim fabrikası anlamında da fabrikasını Samsun’da kurarak bugün birbirinden değişik teknoloji cihazları üreten marka, Türkiye’de ve dünyada malum markalar arasına girmiştir. Eğer cihazlarla ilgili sorularınız var ise devamlı Reeder müşteri hizmetleri ile görüşerek informasyon alabilir, merak ettiğiniz pek oldukca husus hakkında da evvel görüşmelerinizi çağrı merkezi üstünden yapabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası 08508117333
e-posta adresi contact@unero.com
yardım sayfası https://reeder.com.tr/iletisim/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 08508888769 telefon numarasını mesai saatleri içinde aradığınızda 4’e basmanız kafi
güçlük 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi emek harcama saatleri Hafta içi 08:30 – 18:30
genel merkez adres Kerimbey Mah. Org. Endüstri Bulv. No : 28 Tekkeköy / Samsun
reeder çağrı merkezi kısa informasyon

Reeder Markası Ürünleri Nedir?

İlk başta e-kitap okuyucu üreten marka bugün telefon, tablet, aksesuar kategorisinde birbirinden değişik onlarca çeşitlilikte teknoloji ürünleri üretiyor. İnsanların yaşamını kolaylaştıran teknoloji dünyasında kendi markasına adını tanıtan pek oldukca ürünlerle ilgili informasyon almak için teknoloji mağazalarına ulaşarak informasyon alabilir, web sitesinde de göz atabilirsiniz.

Eğer herhangi bir Reeder markasına haiz ürün aldıysanız, web sitesinden verilen siparişlerde sipariş durumunuzu https://reeder.com.tr/offlineordertrack/tracking/index/ adresinden öğrenebilirsiniz. Bu sayfada güncel olarak sizlere sorulan şey sipariş numarası ve telefon numarası oluyor. Bu bilgiler dahilinde sipariş durum sorgulama yaparak istediğiniz benzer biçimde en iyi bilgiye özet şekilde ulaşabilirsiniz. Benzer olarak Reeder iletişim numarası ile siparişinizi gene sorgulamak için yetkili görüşmesi yapabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Reeder markalı ürünlerinizle ilgili olarak sipariş değil, servis durumu sorgulama içinse https://reeder.com.tr/service-status/ adresini kullanabilirsiniz. Burada bulunan sayfadan kargo no yada servis ID girerek lüzumlu bilgilere edineceğiniz benzer biçimde, servis durumunda ne durumda bulunduğunu, hangi aşamada bulunduğunu da öğrenebilirsiniz.

Reeder Destek Hizmeti Nedir?

Telefonlarınızla ilgili oluşan birçok sorunda direkt arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Reeder destek hattı için ücretsiz bir şekilde cihazınızı kargo etmek için, servis kayıt formu doldurarak sizlere referans numarası iletilir. Bu referans numarası ile UPS Kargo vasıtasıyla gönderimlerinizi yapar, güvenli bir halde servis desteğinden de parasız yararlanabilirsiniz. Detaylı informasyon için almak için müşteri hizmetleriyle pazartesi – Cuma günleri içinde 08:30 – 18.30 saatleri içinde 0850’li Reeder çağrı merkezi telefon numarası üstünden görüşebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Eğer anlık sorularınız var ise ve bu tarz şeyleri yazılı şekilde WhatsApp üstünden gerçekleştirmeyi diliyorsanız bu mevzuda da Reeder markasının WhatsApp destek hattından da görüşme yapabilirsiniz. 0850 811 73 33 telefon numarasına WhatsApp üstünden iletişime geçerek görüşebilir, informasyon alabilirsiniz. Gene müşteri hizmetleri emek harcama saatleriyle aynı saat çerçevesinde çalışan markanın desteğinden istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

Reeder E-Posta ve Toplumsal Medya Hesapları

Aşağıda bulacağınız Reeder eposta adresiyle yetkililerle anlık olarak görüşebilir, bir informasyon paylaşımını elektronik posta kanalıyla yapmanız gerekiyorsa da yapabilirsiniz. Toplumsal medya hesaplarını takibe almak için de gene aşağıda listelenen hesaplar resmi hesaplar olup direkt iletişime geçebilirsiniz.

Reeder Yetkili Eposta Adresi: contact@unero.com

REEDER Feysbuk

REEDER Twitter

REEDER İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir