Alışveriş Müşteri Hizmetleri

REALME müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Realme Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0850 433 85 88

Çin markalı bir şirket olan Realme markası, bugün dünyada ürettiği akıllı telefonlar başta olmak suretiyle birbirinden değişik markaları tüm dünyaya sunan teknoloji şirketlerinden biri olarak anılır. 2018 senesinde Oppo’nun alt markası olarak kurulan marka, bugün akıllı telefonla beraber akıllı bilezik, IoT ve tv şeklinde teknoloji ürünlerinde üretim sağlayarak tüm dünyaya hizmet veriyor.

Ortalama 3 yılı aşkın süredir dünyada akıllı telefon piyasasında yeri buluna markanın sahibi BBK adlı şirket olup firmanın genel merkezi ise Çin’dedir. Akıllı telefon dünyasında küresel alanda hizmet veren, büyük bir dev şirket olan BBK Electronics ve Oppo iştirakleriyle birlikte üretimlere devam eden markanın iddialı birçok telefon modelleri bulunuyor.

Satış öncesi yada sonrası, Realme destek ile görüşebilmek için 0850’li çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Markanın Realme müşteri hizmetleri telefon numarası üstünden yapacağınız görüşmelerde satış öncesinde, satış sonrasında iletişime geçebilir, merak ettiğiniz pek oldukça ürünler hakkında da istediğiniz şeklinde iletişimde olup yetkili servisten de data alabilirsiniz. Cihazınızla ilgili sahibi olduğunuz telefonunuza ilişik bir sorun olduğunda, uygun hizmetler hakkında bazı merak ettiğiniz hususlar olduğunda görüşmenizi telefon ile yapabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası 08504338588
e-posta adresi service.tr@realme.com
yardım sayfası https://www.realme.com/tr/support
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma Mesai saatleri içinde arayıp 2yi tuşlayabilirsiniz.
güçlük 2/10
süre Tahmini bekleme süreniz 5 dk.
çağrı merkezi emek verme saatleri Pazartesi 09:00 Cuma 18:00
genel merkez adres Kayıtlı Adres: No. 2 Binası, No. 24 Nichang Bulvarı, Huixing bloğu, Yubei Bölgesi, Chongqing
realme çağrı merkezi kısa data

Realme Telefon Onarım Desteği İçin Ne Yapmalısınız?

Her telefonda olduğu şeklinde Realme telefonlarında da satın alım sonrasında hususi garantisi yoksa 2 yıl garantili şekilde sizlere sunulur. Bu garanti kapsamında telefonunuzda oluşan arızalarla ilgili görüşebilmek için email adresi olarak service.tr@realme.com adresini kullanıp, burada tüm sual ve görüşlerinizi paylaşarak resmi kanal yöntemiyle görüşebiliyorsunuz. Bununla beraber Realme iletişim numarası üstünden de istediğiniz devamlı yetkilileri arayarak data alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Benzer şekilde bu tip mevzularda düşünce danışmak, satış öncesi değil sadece satış sonrasındaki telefonunuz haricinde da akıllı bilezik yada televizyonla ilgili mevzularda da istediğiniz devamlı Realme çağrı merkezi telefon üstünden arayıp görüşme yapabilirsiniz. Burada yetkililerle yapacağınız görüşmelerde tüm sorularınızı paylaşabilir, görüşlerinizi yönlendirerek de herhangi bir destek kaydı oluşturabilirsiniz. Hızlıca görüşeceğiniz müşteri temsilcileriyle birlikte iletişimde olup taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Realme Aygıt Onarım Süresi Ne Kadar Sürüyor?

Teknisyenler tarafınca talepleriniz doğrultusunda incelenen cihazlarınızla ilgili olarak istediğiniz devamlı destek alabilirsiniz. Bu mevzuda toplam masraflarınız belirlendikten sonrasında sizin onayınızla birlikte işlemler başlatılır. Bu mevzuyla ilgili Realme cihazlarındaki onarım süreleriyle ilgili olarak gönderim yaptıktan sonrasında 2 gün içinde geri gelecektir ya da geri alabilmeniz mevzusunda sizlere destek olunacaktır. Bu tip mevzularda gün olarak belirli bir şey söylemek pek mümkün olmasa da yetkili servis tarafınca doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Normal olarak her mevzuda olduğu şeklinde pek oldukça mevzuda şirketlerin çağrı merkezlerini arayarak ön data almak mümkün olurken günümüzde Realme çağrı merkezi telefon numarası bu sayfamızda paylaştığımız gibidir. Her mevzuda danışacağınız hususlarda iletişime geçer, data alabilirsiniz.

Realme E-Posta ve Toplumsal Medya Hesapları

İnternet üstünden data edinmek amacıyla aşağıdaki resmi toplumsal medya hesapları yardımıyla markanın tüm duyuru, indirim ve avantajlı bilgilendirmelerini takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek oldukça husus hakkında iletişimde kalacağınız marka yardımıyla de tüm bilgilendirmelerden de haberdar olabilirsiniz. Aynı şekilde eposta adresi de aşağıdaki şeklinde olup görüş ve önerileriniz haricinde resmi yazışmalarınızı da buradan yapabilirsiniz.

Realme Yetkili Eposta Adresi: service.tr@realme.com

REALME Feysbuk

REALME Twitter

REALME İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir