Alışveriş Müşteri Hizmetleri

QUİCK SİGORTA müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Quick Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507551755

Türkiye’de sigorta şirketleri içinde kendisini uzun süredir tanıtmayı başaran, birbirinden değişik reklamlarıyla birlikte ön plana çıkan sigorta şirketi Quick Sigorta AŞ, dijital satış kanalları başta olmak suretiyle hem yurt çapındaki acenteler hem de broker ağı ile birlikte tüm branşlarda sizlere sigorta ürünleri sağlıyor. Başta mecburi trafik sigortası, kasko, yangın sigortası ya da taşıma sigortası benzer biçimde hizmetler sunarken hem de öteki sigorta paketlerinde de devamlı faaliyetlerini göstermeye, müşterilerinin tüm sigorta ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanmasında birebir destek veriyor.

Günümüz şartları içinde birçok sigorta ürününden faydalanmadan ilkin teklif almanız ihtiyaç duyulan firmalar içinde yerini alan Quick Sigorta ile istediğiniz her yerde web üstünden sorgulama yaparak hızlıca teklif vermelerini bekleyebilirsiniz. Benzer şekilde telefondan da Quick Sigorta müşteri hizmetleri aranarak data alınması mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’de %100 yerli ana para ile kurulan marka Quick Sigorta AŞ, 62 milyon TL’ye yakın sermayeyle bugün Türkiye’de %100 yerli sigorta şirketi olarak tanınır. Maher Tüm ortaklık AŞ iştiraki olan firmanın T.C. Başbakanlık Gömü Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onaya istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında almış olduğu ruhsatlar ile hizmet verdiğini söylemek mümkündür.

çağrı merkezi numarası 08507551755
e-posta adresi info@quicksigorta.com
yardım sayfası https://kurumsal.quicksigorta.com/iletisim.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 08507551755 aradıktan sonrasında 2, yol yardım için 1, hasar suç duyurusu için 5, yakınma ve talep için 9 u tuşlayınız.
güçlük 1/10
süre tahmini bekleme süreniz 4 dk’dır.
çağrı merkezi emek harcama saatleri haftanın 7 günü 24 saat
genel merkez adres Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sk. No: 3 Kat:5 Maslak Sarıyer İstanbul 34485
quick sigorta çağrı merkezi kısa data

Quick Sigorta Ürünleri Nedir?

Etkinlik gösterdiği tüm branşlara göz attığımızda hastalık, sıhhat, kaza, kara ve raylı araçlar, hava ve su araçları, taşıma, yangın ve tabiat afetler başta olmak suretiyle genel mesuliyet, kredi, kefalet ya da destek benzer biçimde mevzularda genel olarak sigorta çeşitleri bulunur, hizmet sağlar.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Anında sigorta yaptırmak istediğinizde ve bunu ekonomik koşullar altında istediğinizde bu sigorta şirketiyle iletişime geçebilirsiniz. Pek fazlaca açıdan finansal sigorta ürünleri olarak banka güvence mektubu yerine geçecek şekilde kefalet sigortası ya da öteki sigorta türlerini web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Quick Sigorta Motosiklet Trafik Sigortası Yapıyor mu?

Motosiklet sigortası ya da Motosiklet trafik sigortası istediğinizde, 7-24 Quick Yardım Asistans ile beraber mecburi trafik sigortalarınızı ekonomik fiyatlar çerçevesinde yaptırabilirsiniz. Birbirinden değişik asistans, çekici benzer biçimde hususi hizmetler ile bireysel müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı fiyatlar ile siz de fiyatı görmek için web sayfasından hızlıca TC no, plaka girerek derhal sigorta yaptırabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Quick Sigorta üstünden hasar bildirmek istediğinizde anında https://quicksigorta.com/hasar-bildir adresi üstünden hasar bildiriminde bulunabilirsiniz. 0850’li sayfamızda paylaştığımız numarada da Quick Sigorta iletişim numarası üstünden direkt hasar bildirme işlemlerinizi de yapabiliyorsunuz. Hasar dosyalarınız var ise ve bunların son durumu hakkında data almak için http://websorgu.quicksigorta.com/ adresindeki sorgulama ekranından detaylara ulaşabilirsiniz.

Şirket Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

İnternet sitesinde detaylı bilgilere yer verildiği benzer biçimde bazen detaylı paylaşımlar, çeşitli kampanyalar ve indirimleri de toplumsal medya hesaplarından paylaşan Quick Sigorta markasını direkt toplumsal medyada izlemek için aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Resmi yazışmalar için de eposta adresini istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: info@quicksigorta.com

QUİCK SİGORTA Feysbuk

QUİCK SİGORTA Twitter

QUİCK SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir