Müşteri Hizmetleri

Qafiye Prive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Qafiye Prive çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Qafiye Prive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Qafiye Prive yakınma hattına erişebilirsiniz. Qafiye Prive müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Qafiye Prive Çağrı Merkezi Numarası

Şal ve eşarp bilhassa tesettürlü bayanların en mühim giyim eşyaları içinde bulunmaktadır. Hatta bunlar aksesuar ürünü olarak birçok hanımefendi tarafınca tercih edilir. Değişik renk ve desenlerde bulunan şallar ve eşarplar her çeşit giyim eşyasına kombin edilmektedir. Qafiye Prive 2016 senesinde kurulmuştur. Yurt içinde ve yurt haricinde tercih edilen bir markadır. Hem rahat hem de şık olan birçok ürün bayanların ilgisini çekmekte ve her insana de hitap etmektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniştir. O yüzden her hanımefendi giysisine, ten rengine tarzına uygun olanları bulabilmektedir.

Likralı yapıları ile hem hafifçe hem de ütü istemeyen şallara haiz olmak isterseniz penye şalları tercih edebilirsiniz. Bu şallar yazın terletmeyen pamuksu dokuya haizdir. Kişilerin üstünde ağırlık oluşturmaz. Yüzden fazla renk seçeneği de bulunmaktadır. Bürümcük şal modelleri organik elyaftan üretilmiştir. Hafifçe olmasıyla birlikte yumuşak ve aerobin dokuya haizdir. Bu model içinde kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. Üstelik şık bir görünümü de yakalayabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayanlar talep, arzu ve önerilerini firmaya iletebilir.

Qafiye Prive çağrı merkezi numarası 0850 855 73 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qafiye Prive Müşteri Hizmetleri Numarası

Qafiye Prive birbirinden güzel modellerin bayanların beğenisine sunar. İsterseniz kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize armağan olarak bu ürünlerden alabilmeniz mümkündür. Pamuk şal koleksiyonu da oldukça çok çeşitliliğe haizdir. Pamuğun dokusu ve terletmeyen yapısı dört mevsim vazgeçilmezler içinde bulunur. Pamuk kullanılarak üretilen şallar devamlı daha çok tercih edilir. Sıhhatli olması ve ciltte herhangi bir alerjiye sebep vermemesi tercih edilme sebepleri içinde bulunur. Organik taşlanmış pamuk şallar güzel görüntüleri ile dikkat çekmektedir. Şallar içinde tercihte bulunurken ebatlarına da dikkat etmeniz gerekir. İstediğiniz ebatta olanları alarak şıklığı da üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Firmanın ürünleri kayma, terletme yapmayan, birinci derslik boyalar kullanılarak üretilmiştir. Yıkandığında renginde solma yapmaz. Yıkama talimatına uyduğunuz sürece problem yaşamazsınız. İçi göstermeyen dokuda üretilmiştir. Hafifçe olmasıyla birlikte tok bir duruşa haizdir. Uzun süre kullanmak isteyenler şalları elde yıkarsa onları bozulma olmaktan da kurtarmış olur. Müşteri hizmetlerini arayanlar sual, problem ve şikayetlerini firmaya bildirebilir.

Qafiye Prive müşteri hizmetleri numarası 0850 855 73 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qafiye Prive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Qafiye Prive ürünleri web sitesi üstünden online alınabilir. İstediğiniz renkler ve modeller sitede görselleri ile kişilere sunulur. Hatta kampanyalardan da faydalanarak istediğiniz sayıda değişik renkleri elde ederek kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. 2022 yılının en trend modasını ve tercih edilenleri firmanın web sitesinde bulabilirsiniz. Değişik koleksiyonlara göz gezdirebilirsiniz. Hatta kolluk ve dekolte kapatıcı şeklinde aksesuar ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Oldukca satanlar kısmına göz atanlar en oldukça tercih edilenleri görebilir.

Müşteri hizmetleri ile direkt bağlantı oluşturmak isteyen kişiler haftanın 7 günü 10.00- 19.00 saatleri içinde 0850 855 73 95 destek hattını arayabilir. Mail göndermek isteyenler info@qafiye.com mail adresi ile iletişime geçebilir.

Qafiye Prive müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 855 73 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Qafiye Prive Yakınma Hattı

Qafiye Prive, her yaş grubunda olan bayanlara hitap eden birçok ürün çeşidine haizdir. Çağdaş bir görünüme kavuşmak isteyen bayanlar şık tasarımları üstünde yansıtabilir. Ürün satın alanlar 14 gün içinde cayma haklarını kullanabilir. Yanlış ya da hatalı ürün gönderimlerinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ödemeler kredi kartına taksitle güvenli bir halde yapılmaktadır. Almış olduğu ürünlerden şikayeti olanlar müşteri hizmetlerine durumu iletebilir. Destek hattını arayabileceğiniz şeklinde 0 545 811 45 30 iletişim numarasından da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yazılı şikayetler için mail üstünden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı şirket meydana getirilen tüm şikayetleri değerlendirmekte ve en kısa vakit içinde gidermektedir. Toplumsal medya hesapları üstünden firmayı takip etmeniz ve ürünler hakkında data sahibi olmanız da mümkündür.

Qafiye Prive yakınma hattı 0850 855 73 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Qafiye Prive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Qafiye Prive yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Qafiye Prive Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 855 73 95

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Qafiye Prive çağrı merkezi numarasına 0850 855 73 95 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Yenice Mahallesi Hacı Bektaş Bulvarı No: 3 Basın Anıtı Kırşehir/Merkez
E-Posta : info@qafiye.com
Telefon : 0850 855 73 95

Arama Terimleri: Qafiye Prive iletişim detayları, Qafiye Prive telefon no, Qafiye Prive bağlantı tel, Qafiye Prive canlı destek, Qafiye Prive müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir