Müşteri Hizmetleri

PT Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

PT Müşteri Hizmetleri, alanında ustalaşmış olan çalışanlar ile kullanıcılarına kesintisiz hizmetler sunar. Pozitif Teknoloji bünyesinde çalışan personeller mevzu hakkında tam donanımlıdır ve satış mevzusunda kullanıcılara üst düzey hizmet sunar. Satın alınacak her türlü ürün tanıtımı mevzusunda bilgili olan PT çalışanları her ürünü en ince detayına kadar kullanıcılara tanıttıktan sonrasında ürün pazarlamasını yapar. Bu doğrultuda kullanıcılar hangi ürünün hangi özelliklere haiz odluğunu bilerek, alışveriş tercihlerini yönlendirir.

Pozitif Teknoloji Nedir?

Pozitif Teknoloji, özetlemek gerekirse PT olarak varlığını sürdüren bir markadır. Apple markası altında yer edinen tüm markaların yetkili servis olanaklarını kullanıcılarına sunar. Apple markasına ilişik cep telefonu, tablet bilgisayar ya da öteki teknolojik ürünlerin satışı mevzusunda tam yetki sahibidir. Kullanıcılar Apple marka teknoloji ürünlerini ve bu teknoloji ürünlerine ilişik her türlü aksesuar ürünü Pozitif Teknoloji aracılığı ile satın alabilir.

PT İletişim Numarası

PT kontakt numarası 0850 533 00 78’dir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile davet personellerine ulaştıktan sonrasında sunulan kolay sesli yönlendirmeler yardımıyla arzu ettiğiniz servise kolayca ulaşabilirsiniz.

PT müşteri hizmetleri gelen çağrıları saniyeler içinde yanıtlar. Kullananların yaşadıkları bürün kaynaklı tüm sorunların kısa sürede çözülmesi için hizmet verir. Pozitif teknoloji müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonrasında kısa bir kullanıcı data paylaşımı yapmanız gerekir. Kimliğinizi doğruladıktan sonrasında Apple marka ürünlere ilişik ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti kısa sürede en iyi koşullarda alabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Öteki İletişim Detayları

Pozitif Teknoloji’ye ilişik öteki şirket detayları şu şekildedir;

PT bünyesinde kurumsal olarak hizmet veren müşteri hizmetlerine arzu ettiğiniz zaman ulaşabilirsiniz. PT Müşteri Hizmetleri emek verme saatleri alttadır;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59

 • Salı: 00.00- 23.59

 • Çarşamba: 00.00- 23.59

 • Perşembe: 00.00- 23.59

 • Cuma: 00.00- 23.59

 • Cumartesi: 00.00- 23.59

 • Pazar: 00.00- 23.59

PT Müşteri Hizmetleri

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri, Apple ürün kullanıcılarına tam donanımlı hizmetler sunar. Lüzumlu eğitimini tamamlayan ustalaşmış çalışanlar yardımıyla markanın kurumsal kimliği en iyi şekilde korunur. Bu doğrultuda kullanıcılar müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek markaya ve ürünlere ilişik her türlü mevzuda teknik destekle data alabilir.

Kullanıcı olarak PT müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde data alabileceğiniz konulardan bazıları şu şekildedir;

 • Apple ürünleri hakkında data

 • Apple ürünlerine ilişik kullanım detayları

 • Apple ürünlerinin mevut güvence süreleri

 • Apple ürün satın alma sipariş bilgileri

 • Apple satın alma teslimat detayları

 • Apple ürünleri hakkında her türlü teknik destek

 • Apple ürün şikayetleri

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Acil durumlarda Pozitif Teknoloji ile derhal iletişime geçmeniz için Müşteri Hizmetleri numarasını çevirmeniz gerekir. İster cep telefonunuzdan ister mobil cihazlarınızdan bu numaraya kolayca ulaşabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler tamamen parasızdır, bu doğrultuda herhangi bir ücret ödemesi talep edilmez. Müşteri hizmetleri meşgul olduğu durumlarda, hatta bekleyerek kısa süre içinde davet mensupları ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Şikâyet

Pozitif Teknoloji hakkında şikâyet bildirimlerinizi 0850 533 00 78 numaralı hat üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Şikâyet hattı 7/24 aktiftir. Arzu ettiğiniz zaman numarayı çevirerek markaya ilişik şikayetlerinizi kayıt altına aldırabilirsiniz. Pozitif teknoloji yorumlar sayfalarına web üstünden ulaşarak firmanın hizmet kalitesi ve kapsamı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi?

Pozitif teknoloji hakkında internette fazlaca fazla data ve yorumun yer almaması kullanıcıları ve Apple severleri tedirgin eder. Bundan dolayı pozitif teknoloji güvenilir mi sorusuna kullanıcılar tarafınca cevap aranır. Pozitif Teknoloji, bir marka olarak hizmet yaşamını sürdürmektedir. Apple ile anlaşmalı olan şirket, bu doğrultuda Türkiye geneline geniş çaplı hizmet potansiyeline haizdir. Aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulmak için PT Müşteri Hizmetleri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. PT hakkında daha çok bilgiye haiz olmak için S.S.S. kısmına bakabilirsiniz.

S.S.S.

Pozitif Teknoloji Apple Yetkili Satıcısı Mı?

Pozitif Teknoloji, Türkiye’de resmi Apple satıcısı ve Apple Premium servis sağlayıcısıdır.

Pozitif Teknoloji Taksit Yapıyor mu?

Pozitif Teknoloji, meydana getirilen alışverişlerde vade ayrımsız olarak 6 taksit imkânı sunar.

PT Parçalı Ödeme Iyi mi Yapılır?

PT parçalı ödeme yapmak isteyenler almak istedikleri ürünü sepetlerine ilave ettikten sonra ödeme seçenekleri kısmından lüzumlu tercihleri yaparak parçalı ödeme gerçekleştirebilir. Ödeme sayfasında bulunan “Birden Fazla Kart ile Ödeme” seçeneğini tıklayan müşteriler, satın alma esnasında birden fazla kart üstünden çekim işlemini gerçekleştirebilirler.

PT Talebe İndirimi Ne Kadar?

PT talebe indirim oranı %13,5 olarak belirlenmiştir.

PT Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir