Müşteri Hizmetleri

Petzz Shop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Petzz Shop çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Petzz Shop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Petzz Shop yakınma hattına erişebilirsiniz. Petzz Shop müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Petzz Shop Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük online pet shop mağazalarından birisi olan Petzz Shop, vatanımızda oldukça mühim bir sektör ve alan olan evcil hayvan ürünleri kapsamında hizmet veren bir firmadır. Müşterileri ve müşterilerinin evcil hayvanları için en kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran şirket, hayvanseverlerin itimat içinde alışveriş yapabileceği ve aldıkları ürünlerin kalitesinden kuşku etmeyecekleri bir ortam oluşturma gayesi içindedir. Bu amaç ve hedef doğrultusunda her geçen gün ürün ve hizmetlerinin kalitesinde artışa giden şirket tüm hayvanseverlerin saygısını kazanmış ve sektörün önde gelen firmalarından olmuştur.

Vereceğiniz siparişlerin mümkün olan en kısa sürede kargoya verilmesi ve elinize erişmesi da firmaya duyulan itimat ve saygının artması noktasında oldukça mühim olmuştur. Sektörün en önde gelen firmalarından birisi olmayı, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutma gayreti ile açıklayan şirket bu alanda yapmış olduğu yatırımları arttırmakta ve sektörün en elit şirketi olma yolunda güvenli adımlarla ilerlemektedir. Bu siyaset ve tutumunu uzun seneler bu şekilde sürdürmeye devam edecek benzer biçimde görünen şirket, daha uzun seneler süresince koltuğundan inmeyeceğe benziyor.

Petzz Shop çağrı merkezi numarası 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş sürecinde aklınıza takılanlar, alışveriş öncesinde sormak istedikleriniz ya da alışveriş sonrasında geri bildirim ya da önerileriniz için firmanın çeşitli iletişim kanalları bulunuyor. Firmanın  09:00 – 18:00 saatleri içinde ulaşabileceğiniz bir telefon destek hattı mevcut. Bunun yanı sıra eğer konuşmak istemiyorsanız gene aynı saatler içinde kısaca 09:00 – 18:00 saatleri içinde ileti atarak yardım isteyebileceğiniz bir WhatsApp destek hattı da mevcut. Buralara gelen arama ve mesajlara mümkün olan en kısa sürede geri dönüt alabilir yada sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Şirket tüm alışveriş sürecini saydam ve keyifli hale getirmek için elinden geleni yapmakta ve müşterileri ile iletişime geçtikleri andan itibaren onlara açık, anlaşılır ve güvenilir cevaplar sunmaktadır. Ek olarak bu süreçte müşterilerin herhangi bir stres yaşamaması ve süreci rahat atlatması için son aşama süratli çalışan bu iletişim kanallarında iletişim kuracağınız görevliler size son aşama güleryüzlü ve sakin bir yaklaşım sergileyecektirler. Tüm bu açılardan değerlendirildiğinde, şirket koltuğunuzdan dahi kalkmanıza gerek kalmayacak şekilde tüm iletişim sürecinizi mümkün olan en kısa sürede ve konforda sağlamaya çalışıyor ve görünen o ki bunda büyük seviyede başarı göstermiş da oluyor.

Petzz Shop müşteri hizmetleri numarası 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aklınıza takılacak her sual için firmaya 0 850 241 35 35 numarasından ulaşabilirsiniz. İsterseniz bu numarayı arayarak isterseniz WhatsApp üstünden ileti atarak iletişim ve destek sürecini başlatabilir ve firmadan cevaplar alabilirsiniz. Ek olarak firmanın gene ulaşabileceğiniz m1@petzzshop.com adlı bir mail hesabı da mevcut. Isterseniz buradan da firmayla iletişim oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Petzz Shop müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Petzz Shop Yakınma Hattı

En kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurması ile beraber yurt içi pet shop sektörünün pazar kalite standartlarını da belirleyen şirket, gerek evcil hayvanların gerekse sokak hayvanlarının en kaliteli ürünlere erişmesi noktasında oldukça mühim katkılarda bulunmaktadır. Değişiklik ve iade işlemlerinde de müşteri dostu olan şirket, hayvanseverlerin ürünlerden memnun kalmaması durumunda müşterinin tarafında saf tutması ile hayvanseverlerin dostu olma noktasında da mühim adımlar atmıştır.

Oluşturduğu itimat ortamının devamlılığını sağlamayı oldukça önemseyen şirket hem de oldukça saydam politikalar izleyerek bu güvenin boşa çıkarılmaması adına elinden geleni yapmaktadır. Kazanılmış olduğu ticari karın bir kısmını sokak hayvanları ve desteğe muhtaç hayvanlara ayıran şirket, hem de bu özelliği ile de birçok hayvanseverin sevgisini ve saygısını kazanmaktadır.

Firmaya 0 850 241 35 35 numarasından ulaşarak süreç içinde yaşadığınız her problem ve şikayetiniz için çözüm arayabilirsiniz.

Petzz Shop yakınma hattı 0850 241 35 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Petzz Shop müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Petzz Shop yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Petzz Shop Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 241 35 35

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Petzz Shop çağrı merkezi numarasına 0850 241 35 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Petzzshop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A.Ş.
Adres : Esentepe Mah. Cevizli D-100 Cenup Yanyol Cad. Kartal Vizyon Sitesi D Blok No: 13 İç Kapı No: 112 Kartal/İstanbul
E-Posta : m1@petzzshop.com
Telefon : 0850 241 35 35

Arama Terimleri: Petzz Shop iletişim detayları, Petzz Shop telefon no, Petzz Shop bağlantı tel, Petzz Shop canlı destek, Petzz Shop müşteri temsilcisi,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir