Müşteri Hizmetleri

Penguen Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penguen Home çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Penguen Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Penguen Home yakınma hattına erişebilirsiniz. Penguen Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Penguen Home Çağrı Merkezi Numarası

Mutfakta gereksinim duyulan vasıta ve gereçler oldukça fazladır. Yiyecek yapılabilmesi için birçok ürüne gereksinim duyulur. Kaliteli ürünler kullanıyor olanız hem güzel bir görüntüyü size sunmakta hem de uzun seneler boyu hususi durumunu yitirmeden kullanılmasını sağlamaktadır. Evlerin en gözde yeri mutfaklardır. Günün büyük kısmı orada geçmiş olduğu için mutfaklar özenle hazırlanmış olur. Beyaz eşyalardan ve öteki aksesuar ürünlerinden başka mutfakta bulunan tencere, tabak, bardak, çaydanlık benzer biçimde ürünlere de bayağı fazla ehemmiyet verilir. Kaliteli ürünler her evin mutfağında güzel görsellik de oluşturur. Tüm bunlara istinaden Penguen Home uzun ömürlü mutfak gereçlerini kişilere sunan bir firmadır. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Kişiler gereksinim duyan her ürünü web sitelerinde inceleyebilir. Çağrı merkezlerini arayarak da daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Penguen Home çağrı merkezi numarası 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket 1995 senesinde Şanlıurfa’da ticarete adım atmıştır. 2003 senesinde markalaşmış ve Penguen markasının tescilini almıştır. İnsanların yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunarak ihtiyaca yönelik adımlar atmıştır. Her geçen gün büyüyerek hizmetlerine devam etmiştir. 2012 yılı itibarı ile kurumsallaşmış ve Penguen Mutfak Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti kurulmuştur. Şu anda ülkemizdeki A sınıfı marketler ve toptan- perakende satış noktalarına hizmet vermektedir. Birçok AVM de firmanın ürünlerine rastlayabilirsiniz. Carrefour AVM, Kipa AVM, Real AVM, Adese Alışveriş merkez, Metro AVM, Makro AVM, Özdilek AVM, Beğendik AVM, A101 AVM Bim AVM Çetinkaya AVM benzer biçimde büyük kuruluşlar firmanın ürünlerini satmaktadır. Alışveriş yaparak ihtiyacınız olan ürünleri almak için değişik birçok şubeye gidebilirsiniz. Ürün grupları içinde termoslar, silikon ve çelik minik ev aletleri, bıçak, satır, makas, granit tencere, tencere çeşitleri, kıyma erişte makinesi, çaydanlık çeşitleri, meyve pres çeşitleri, süzgeç, rende, çatak kaşık setleri bulunur. Müşteri hizmetlerini arayanlar talep, istek ve önerilerini firmaya bildirebilir.

Penguen Home müşteri hizmetleri numarası 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Penguen Home kataloğunu inceleyenler termoslarda birçok çeşide rastlarlar. Evde, iş yerinde, piknikte gereksinim duyulan termoslar değişik büyüklükte olarak üretilmiştir. Slikon grubunda mutfaklar için gereksinim duyulan birçok ürüne rastlanır. Kek kalıpları küçükten büyüye doğru değişik kesimlere hitap etmektedir. Süzgeç gruplarını inceleyenler kaliteli ürünlere rastlayacaktır. Bıçaklar ihtiyaca yönelik olarak tek tek ya da ekip halinde alınabilir. Bambu grubunda kesme tahtaları mutfakların en mühim ihtiyacı içinde bulunur. Minik mutfak eşyalarını da incelemenizi önermekteyiz. Ek olarak evinde kıyma çekmek isteyenler için et makinesi, erişte yapmak isteyenler için erişte makinesi de bulunmaktadır. Granit tencereler ekip ve tekli olarak satılır. Çaydanlıklar birçok modelde kişilere sunulmaktadır. Değişik boylardaki tavalardan da alarak mutfak takımınızı oluşturabilirsiniz. Firmayla direkt ulaşım sağlamak isteyenler destek hattı numarası olan 0 212 659 05 63 araması yapabilir.

Penguen Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Yakınma Hattı

Penguen Home ürünlerini birçok büyük mağazada bulabilirsiniz. Kaliteli ürünler olduğundan senelerce sorunsuz bir halde kullanabilirsiniz. Ürünlerden herhangi bir şikayetiniz olursa satın aldığınız yere giderek değişiklik yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Evlerden başka besin sektöründe bulunan kafe, çay bahçesi, lokanta, restoran, otel benzer biçimde işletmelerin de mutfak gruplarına ihtiyacı bulunmaktadır. İşletmelerde kaliteli ve sağlam ürünler tercih etmek onları uzun süre kullanmanızı sağlar. Almış olduğunuz ürünler de kullanıcı şikayetleri oldukça azdır. Netice bazı durumlar da yaşanabilir. Bunlara tedbir almak için müşteri hizmetleri oluşturulmuş, mağazalarda değişiklik hakkı kişilere sunulmuştur. Müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren şirket, müşterilerinin devamlı yanındadır. Size en yakın şubeye giderek firmanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduklarınızı satın alarak uzun seneler süresince kullanabilirsiniz.

Penguen Home yakınma hattı 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Penguen Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Penguen Home yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Penguen Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 659 05 63

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Penguen Home çağrı merkezi numarasına 0212 659 05 63 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : PENGUEN MUTFAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : İstoç C Plaza Bağımsız Dükkanlar No:8 BAĞCILAR, İSTANBUL

Telefon : 0212 659 05 63

Arama Terimleri: Penguen Home iletişim detayları, Penguen Home telefon no, Penguen Home bağlantı tel, Penguen Home canlı destek, Penguen Home müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir