Alışveriş Müşteri Hizmetleri

PAYFİX müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Payfix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504551111

PayFix markası Türkiye’de dijital cüzdan olarak tanıtılan, yeni nesil ödeme platformlarından biri olarak bilinir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine finansal hizmetler sağlamak amacıyla kurulan bu şirekt, finansal teknoloji alanında yeniliklerin takip edilmesiyle ürettiği her t ürlü finansal çözümlerle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde sizlere çeşitli hizmetleri amaçlıyor. Genç ve dinamik bir ekibiyle birlikte verdiği hizmetler de bu seviyede ehemmiyet kazanıyor.

Resmi olarak Türkiye’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca 6493 sayılı kanun kapsamında verilmiş lisansı bulunan PayFix, bugün birbirinden değişik paketlerle hem PayFix Bireysel hem de PayFix Kurumsal hizmetler veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Para yükleme, çekme, gönderme, alışveriş yapma ya da satmaca ödeme benzer biçimde işlemlerinizi PAyFix cüzdanınızda bireysel olarak işlemleri yapabileceğiniz benzer biçimde eğer kurumsal bir çözüm olarak PayFix hizmetlerinden de yararlanmak isterseniz PayFix Kurumsal Kart ve Kurumsal Sanal Kart benzer biçimde ürünlerle birlikte firmalara iş ortaklık mevzusunda hizmet veriyor. Benzer şekilde firmaların çalışanlarının da kullanacağı, güvenli ve süratli bir harcama yapabileceği altyapı olarak da PayFix artık Türkiye’de dijital çağdaki en yeni nesil ödeme platformlarından biridir.

çağrı merkezi numarası 08504551111
e-posta adresi destek@payfix.com.tr
yardım sayfası https://www.payfix.com.tr/sayfa/iletisim.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 08504551111 aradıktan sonrasında operatöre bağlanmak için beklemeniz kafi. Herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor.
güçlük 1/10
süre tahmini bekleme süreniz 2 dk’dır.
çağrı merkezi emek harcama saatleri haftanın 7 günü 09:00 – 18:00
genel merkez adres Torun Center-Office Tower-Fulya Mah.Büyükdere cad.No:74/D İç Kapı:19 Şişli/İSTANBUL
payfix çağrı merkezi kısa informasyon

PayFix Üyesi Iyi mi Olunur?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

PayFix cüzdanına haiz olmak isterseniz eğer bunun için yapabileceğiniz şeyler aslen oldukça basittir. Siz de web sitesi üstünden hızlıca payfix.com.tr adresine girerek Payfix Dijital Cüzdan uygulamasını indirip üye olabilirsiniz. Üyelik esnasında evinizden dahi çıkmadan hızlıca cep telefonunuza Payfix Cüzdanı kurabilir ya da bilgisayarınıza da bu cüzdanı kurarak siz de bir cüzdan hesabını açmış olabilirsiniz. Üyelik esnasında oluşacak sual ve sorunlarınızda, PayFix müşteri hizmetleri ile görüşerek informasyon, destek alabilir; en iyi şekilde de iletişime geçebilirsiniz.

Payfix Dijital Cüzdan Avantajları Nedir?

PayFix cüzdan sahibi olan kişiler tarafınca en iyi şekilde para transferleri kolayca gerçekleştiriliyor. Benzer şekilde bu kartı tanımlı kartlarınızla para yükleyebilir. ya da cüzdanınıza para çekerek de istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı PayFix Cüzdana çağrı ettiğinizde ise direkt pek oldukça hususi avantajların da sahibi olarak bu hususi avantajları elde etmiş olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Birbirinde değişik finansal işlemlerde gerçekleştirilebilir olan, tutum edip en iyi şekilde avantajlı kart özelliklerinden yararlanmak adına PayFix iletişim numarası ile ön informasyon almayı istediğiniz devamlı müşteri hizmetleriyle görüşerek destek ve informasyon alabilirsiniz.

Ücretlendirme tablosuna https://www.payfix.com.tr/sayfa/islem-ucretleri-ve-limitleri.html adresi üstünden ulaşabilirsiniz. Burada ise banka havale işlemleri, hesaplar arası para transferler, Payfix hesabında satmaca ödeme ya da kurumsal kartla ilgili tüm işlemlerde ne kadar ücretlendirme olduğuna dair de bilgiye haiz olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Şirket Eposta Adresi ve Toplumsal Medya Hesapları

Dijital bir cüzdan tanımlayıp istediğiniz her yerde kullanacağınız benzer biçimde para transferlerinde de devamlı kullanım imkanını sizlere veren marka ile tanışmak için toplumsal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan destek email adresinden de iletişime geçerek, resmi yazışmalarınızı yapabilir, evrak gerekliliğinde de o adrese tüm bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Eposta Adresi: destek@payfix.com.tr

PAYFİX Feysbuk

PAYFİX Twitter

PAYFİX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir