Müşteri Hizmetleri

Patos Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Patos çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Patos müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Patos yakınma hattına erişebilirsiniz. Patos müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Patos Çağrı Merkezi Numarası

Patos, Doğuş Besin bünyesinde bulunan bir cips markasıdır. Doğuş Besin 1985 senesinde Rize’de kurulmuştur. Firmanın kurucuları Rizeli iki kardeş olan Süleyman ve Alpaslan Karakan’dır. Şirket ilk olarak dökme çay ile üretime adım atmıştır. Zaman içinde portföyünü genişleterek poşet çay, yeşil çay ve nebat meyve çayları da üretmeye adım atmıştır. Daha sonraları ise besin sektöründe yatay büyümeyi hedeflemiş ve çay grubuna ek başka ürünler de üretmeye başlamışlardır. Şeker, domates salçası ve cips kategorileri bu ek ürünlerdendir.

Marka ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda marka adına açılmış olan toplumsal medya hesapları aracılığı ile sorunuzu iletebilirsiniz. Markanın Feysbuk, Instagram, Twitter ve Youtube hesapları bulunmaktadır. Ek olarak marka ile ilgili Doğuş Yiyecek ve İçecek şirketi ile de iletişime geçebilirsiniz. Bu firmanın genel müdürlüğü ile iletişime geçmek için +90 216 587 53 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Tüketici Danışma Hattına yetişebilmek için hafta içi 09.00-17.00 saatleri içinde 444 97 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ek olarak mail yöntemiyle iletişim oluşturmak isterseniz info@doguscay.com.tr mail adresine yazabilirsiniz.

Patos çağrı merkezi numarası 444 97 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patos Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın çeşitli tatlara haiz ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere birçok market yada online satış meydana getiren e-ticaret siteleri vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Ürünlerle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda marka adına kurulan toplumsal medya hesapları vasıtasıyla ilgili kişilere durumu iletebilirsiniz. Markanın Feysbuk, Instagram, Twitter ve Youtube hesapları bulunmaktadır. Ek olarak markayı bünyesinde bulunduran Doğu Yiyecek ve İçecek şirketi ile de iletişime geçebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Tüketici Danışma Hattına ulaşmalısınız. Tüketici Danışma Hattı numarası 444 97 53’tür. Bu numara yalnız hafta içleri 09.00-17.00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Bu numaraya ek olarak firmanın mail adresine de ulaşabilirsiniz. Firmanın mail adresi ise info@doguscay.com.tr adresidir. Bu iletişim kanallarına ulaşmanız durumunda sizinle kısa sürede iletişime geçilmektedir.

Patos müşteri hizmetleri numarası 444 97 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patos Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğuş Besin bünyesinde bulundurduğu cips markalarının sahibi olan Kraft Besin’nın hisselerinin tamamını satın almıştır. Bu sayede cips sektörüne girme hedefini de gerçekleştirmiştir. Aksaray Organize Endüstri Bölgesi’nde kurmuş olduğu yapınak ile Türkiye’nin en çağıl cips fabrikalarından biri unvanını da almayı başarmıştır. Satın alma sonrası Aksaray’da kurulmuş olan fabrikada cips üretimi yapılmaya başlanmıştır.

Cips markasına Türkiye’nin her yerinden yetişebilmek mümkün. Bir çok markette markanın çeşitli türdeki cipsleri bulunmakta. Ek olarak internetten de markanın ürünlerine erişebilmek mümkün. Marka değişik tatlarda ürettiği cipsleri ile adından bahsettirmektedir. Pişmeden köfte tadındaki cipsi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmaktadır. Ek olarak dengi markalarına kıyasla daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Ürünle ilgili bir problem yaşamanız durumunda ise müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Patos müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 97 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patos Yakınma Hattı

1985 yılından bu zamana kadar çay sektöründe hizmet veren Doğuş Besin zaman içinde başka besin alanlarına da geçiş yapmıştır. Yolculuğuna ilk olarak çay üretimi ile adım atmıştır. Türkiye’de hususi kuruluşlara çay üretimi izni verilmesi yardımıyla ilk hususi çay şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Şirket uzun seneler sektörde bulunmanın verdiği deneyim ile besin sektöründe başka kategorilere geçme sonucu almıştır.

Bir süredir cips alanında üretim yapmayı planlayan şirket Aksaray Organize Endüstri Bölgesi’nde bir yapınak kurmuştur. Bu yapınak Türkiye’nin en çağıl cips fabrikalarından biridir. Şirket bu fabrikanın kuruluşunun peşinden altyapı ve istihdam çalışmalarını hayata geçirmeye adım atmıştır. Bir taraftan bu emekleri sürdürürken öteki taraftan da Kraft Besin’nın hisselerini satın almak için çalışmalarda bulunmuştur. En sonunda Kraft Besin’nın hisselerini satın almasının peşinden çeşitli cips markalarını müşterilerinin hizmetine sunmaya adım atmıştır.

Patos yakınma hattı 444 97 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Patos müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Patos yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Patos Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 97 53

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Patos çağrı merkezi numarasına 444 97 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@doguscay.com.tr
Telefon : 444 97 53

Arama Terimleri: Patos iletişim detayları, Patos telefon no, Patos bağlantı tel, Patos canlı destek, Patos müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir