Alışveriş Müşteri Hizmetleri

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1978 senesinde fotoğraf olarak ticari satışlarına adım atmıştır. Toptan satış üstüne yoğunlaşmış marka olarak süregelen ticari hayatında yakaladığı ivmeyi sürdürmüştür. Eminönü Sultanhamam bölgesinde yürüttüğü toptan satışı geliştirmesiyle beraber değişik noktalara atılım yapmıştır. 1984 senesinde tamamen markalaşma süreci içine girmiştir. İlk mağazası Şişli’dedir. Çocuk giyim ürünleri üstüne yoğunlaşmış bir markadır. Kalite ve sağlı kriterlerinin esas alınarak geliştirilen ürünleriyle birlikte misyonunu yürütmektedir.

Şirket, kendi ürünleri haricinde çocuklar için lisanslı öteki önde gelen markalarla da antak kalma yaparak satış temsilciliğini almıştır. 102 mağaza ve 250 satış noktasıyla beraber görevine devam etmektedir. Türkiye haricinde Ortadoğu ve Avrupa’da da yer verilmiştir. Etken olarak üretime devam etmekle birlikte anlaşmaları da sürmektedir.

Panço müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numarası vesilesiyle Panço ile iletişime geçebilir; tavsiye, idtek ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 333 63 88

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@panco.com.tr

Arama Terimleri: panço çağrı merkezi numarası, panço iletişim detayları, panço müşteri hizmetleri, panço müşteri hizmetleri numarası, panço telefon numarası, panço bağlantı tel, panço yakınma, panço yakınma var, panço mail adresi, panço iletişim numarası, panço iletişim

E – Bebek müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir